Odehraných zápasů dnes: 0, včera 1, za týden 11, v sezóně 23
Nemáš ještě účet?
MS 2019 losovanie a príprava na štart
Vydáno dne 04. 05. 2019 (1374 přečtení), napsal Fenomen36363
World Championship

Poďme sa spoločne pozrieť kto sa dostal do záverečnej nominácie na pripravovaný turnaj , veľký záujem prejavili viacerí hráči.

Záverečná zostava na turnaj bude nasledovná : tono36363,kumbik,kacmarcz,Sir_Cherokee,Bardulan_cz,frtan1082,Kopynator-,Proky71,Romco_17,Losos1206,Yodaren443712,kean696,Thenotorik,Ludva74cz,Danny5572cz,Pepe0232 . Toto sú manažéri ktorých som vybral, zároveň som aj prihliadal na to že títo manažéri mali zaplatený poplatok na začiatku sezóny pre prípad že by bolo treba nahradzovať tak som nachystal aj poriadne náhradníkov:  1. Krejzyc11,2.Elix_cz,3.Ferfero045,4.Igztyc,5.gverero33

Losovanie:

Prebehne 8.5.2019  o 20:30 , každému priradím právo losovať , nezabúdajte že je potrebné sa prepnúť hore na pravo z nhl sekcie na ms sekciu ! v pravom rohu po prihlásení máte výber ligy: NHL , zmeníte to na MS a stlačíte ok alebo kliknite na túto kolonku po prihlásení

následne po začatí losovania budete klikať na kocky ktoré Vám vygeneruju jedno mužstvo náhodne.

Herný Systém:

Hráme na 2 skupiny po 8 mužstiev , každý odohrá proti každému zo svojej skupiny po jednom zápase ,zapisujeme len výsledky štatistiky tentokrát nie je potrebné vypisovať len čisté skóre , do osemfinále postupujú 4 najlepšie mužstva s každej skupiny a potom už pôjde klasické play off na jeden zápas

Pravidla :

Obtiažnosť: Superstar, dĺžka tretiny 5 minút, pravidla: medzinárodne ,štýl hry : plná simulácia , v skupinovej fáźe až po semifinále a boj o 3 miesto hráme predĺženie 5 minút 3vs3 a potom nájazdy , finále sa bude hrať 10 minút predlženie a potom nájazdy , to je asi všetko k pravidlám vidíme sa pri losovaní !

Počet komentářů: 7 Přidat komentář Zobrazit celý článek