Odehraných zápasů dnes: 20, včera 14, za týden 85, v sezóně 1271
left
right
Výběr ligy: English
Uživatel:
Heslo:
Nemáš ještě účet?
NHL sezóna v obraze
Vydáno dne 01. 05. 2021 (692 přečtení), napsal Duke
1st ReHoc NHL

Nová sezóna běží v jiném stylu než dříve. Kvůli pozdnímu začátku se nedal max limit a hned je obraz tabulky jiný. To však nebrání tomu, si rozebrat, jak jsme na tom

V této sezóně se zatím tolik nenahrazuje, ale i to je ovlivněno zrušením max limitu. Uvidíme jak to půjde dál, iluze si nedělám. Aktivita trochu upadá, ale řekněme si,že je hodně odehráno, na to v jak dlouho se hraje. Za zmínku stojí hráč Kasparos, který odehrál 51 zápasů a ani jeden neprohrál, neztratil ani bod. Pozoruhodné!

Napíši to rovnou sem, třeba se moc daleko v článku nedostanete. Díky za to, že tu jste s námi a držíte v rukou vlajku ReHocu, vážíme si toho. Speciélně chci podotknout, že bez Tommyho by NHL těžko běžela. Já už ten čas nemám a Tommy je ten, kdo se tu o to vše většinou stará. Moc mu za to děkuji!

Atlantik vede s přehledem Kasparos s Floridou, suverénně se drží a bude držet na 1. místě. Tommino je druhý, ale už ho stíhá další hráč s méně zápasy. Pro Boston je to i tak velmi vydařená sezóna, play off musí v Bostonu být! Mark naskočil když nahrazoval Show tima a daří se mu fantasticky. Nejen že hraje výborně, ale je třeba prohlásit, že ReHoc je obohacen o moc fajn člověka! Na 4tém místě je Luke s velmi aktivním Montrealem. Stíhací jízdu vede Romco, který půjde určitě do vyšších pater, ikdyž s oslabeným Detroitem to není jednoduché. Na dalších místech je trápící se Duke, Brejchys a Amadeus.

V metropolích válí Kubole s Caps. Další elitní hráč, který bude součístí bojů o příčky nejvyšší. Pouze jedna prohra v pp mu kazí 100% úspěšnost. David musí být součástí elitní divize, opět předvádí skvělé výkony a připravuje se na vyřazující boje. Renario s tučnáky drží třetí flek a určitě si o místo v play off řekne. Zápasy s ním jsou velmi těžké a nepříjemné. Jen malý kousek od tučnáků je Lion s Islanders. Zde budou probíhat velké boje o místa zaručující postup. Lion má od minulé sezony skvělou stabilní formu a potvrzuje to víc a víc. Dále je náhradník Masko, nejnověji Finki, Tomas wolfik a Sergiomat.

Centrální divizi vede suverénně Parise s týmem Dallasu. Zde nechybí body, ale zápasy. Jan Suty drží krásné 2. hé místo s tryskáči a popere se určo o play off. Když popere tak popere, protože v těsné blízkosti je hned bluesman Černokněžník a staronová tvář Chucho s Coloradem. Zde se bude bojovat o pozice do play off a nuda to rozhodně nebude. Určitě se zapojí i Drummer, který má vysoké procento úspěšnosti oproti svým sokům výše v tabulce. Následují Pospy a Anti. 

No a Pacifik jako vždy na závěr. Zde si troufám říci vede suverénně Pepe se žraloky. Zatím nic nenasvědčuje tomu, že by měl o prvenství v divizi přijít, ale nepředbíhejme. Gverero je s rytíři o schůdek níž, ale s dostatečným náskokem na své soupeře pod ním. Gehys je také staronová tvář a od začátku hraje velmi aktivně. Play off by mohl urvat, budu držet palce. Velmi těsně se drží náš stálý hráč Frtan, který možná půjde brzy výše. Ludva má už trochu skluz, ale ještě není konec a neni dobré ho podcenovat. Skvěle se ukazuje letos Proky, který má velký potenciál stoupat touhle divizí, chce to jen trochu víc přidat na zápasech. Následuje Kean a Ondra.

Ještě je dost čau, jedná se jen o průběžný článek. I tak všem moc dík za přístup a za to, že jste tu s námi. Mějte se moc moc fajn a hodně zdraví všem!

 

Počet komentářů: 0 Přidat komentář Zobrazit celý článek

Online uživatelé

Info
 

NHL PS4 1vs1: hraje se
3vs3: dohrává se ZČ

 
Limity

1. Napomenutí NHL 1 vs 1

Doma, Svabis


 

Odkazy

Návštěvnost

TOPlist

Pro adminy