Odehraných zápasů dnes: 0, včera 1, za týden 1, v sezóně 13
Nemáš ještě účet?
ReHoc cup (aktualizace)
Vydáno dne 04. 01. 2016 (1411 přečtení), napsal Sir_CHerokee
Night Cup
  ReHoc cup nebo tentokrát turnaj jako bolestné. Tedy turnaj pro ty, co nehrají play off, nováčky a ty hráče, co vypadli v prvním kole.
  Po delší době rozjíždíme ReHoc cup. Přihlášení hráči již mají vylosovaný tým, případně jej mohou losovat. Co se pravidel týká, platí stejná jako v lize. Nezapomeňte si nastavit 5 minutové třetiny.
  Hrát budeme systémem každý s každým 1x bez následného play off. Výsledek zapisuje vítěz, nezapomeňte podrobně vyplnit i statistiky (góly, asistence, přesilovky...). Poražený následně výsledek potvrdí, případně opravený vrátí.
  Zápasy se domlouvají na IRC kanále ligy, pro ty, kdo používáte program, tak na QuakeNet: Random US server; channel #ReHocPS4. Ostatní mohou využít webové rozhraní po přihlášení se, případně aplikaci pro mobil atd. IRC je nenáročný program, co se výkonu týká, snažte se tam trávit co nejvíce času, ať máte šanci zápasy odehrát.
  Hráči s aktivním fair play přístupem v turnaji pak budou přednostně vybráni v případě zájmu do příštího ligového ročníku. Start turnaje je naplánován na dnešek 4. 1. v 21:00. Sejdeme se na IRC. Přeji příjemnou zábavu.