Zápasů dnes: 0, včera 18, za týden 68, v sezóně 202
left
right
Výběr ligy: English
Uživatel:
Heslo:
Nemáš ještě účet?

3vs3 a jeho budoucnost

Vydáno dne 15. 11. 2018 (260 přečtení), napsal Sir_CHerokee
Information

  Je to již druhý měsíc, co jsme na ReHoc rozjeli soutěž 3vs3. její první fáze se blíží ke svému konci, tak si pojďme shrnout, jak to vypadá a co bude následovat.  Na začátku řijna jsme zkusmo dali dohromady na webu možnost hrát 3vs3. Přihlásily se nám tři týmy a čtvrtý dali dokupy admini.Velmi nás však překvapil zájem a během turnaje bylo v tabulce dokonce 9 - 10 týmů, tedy přes 30 hráčů. Pozitivní také je, že se jednalo o hráče na ReHoc úplně nové. 

  První turnaj si zažívá samozřejmě své porodní bolesti. Abychom pomohli, již během turaje na webu vznikl odkaz na návody právě pro začínající hráče. Zde je popsáno a vysvětleno vše podstatné. Také nám chvíli trvalo, než jsme vykoumali, jak udělat statistiky, protože jedna věc je nick hráče v PSN a jiná nick na zádech vašeho hráče ve hře. I to jsme postupně zvládli. Druhou stranou mince je v některých případech ne zrovna úplný zápis statistik z odehraného zápasu. Do příště to bude ale lepší a statistiky budou věrohodnější.

  Zlepšit se snažíme také komunikaci - zvláště mezi kapitány. Vedle hromadného e-mailu byla vytvořena i skupina na PSN. Na domlouvání zápasů je pak důležitý kanednář a chat webu.

  V této fázi turnaje hraje aktivně především 5 týmů. Výborně si vedou HC Hovada (kápo KundoBijec_cz), na záda jim dýchají Giant Bundy (kap. clearlyzmrd). Nejvíce mají odehráno  Satani (Proky 71). Zahanbit se nedají ani nováčci CZ SK Falcons (Meganti). No a největším otloukánkem je sle očekávání tým  ReHoc.

  Za očekáváním je aktivita nadějného týmu THC Czechoslovakia, (om828ega) a týmu Europe (bl4dE_ke).Czech Infamous a Beznecvic Crew zatím nefungují vůbec, asi by potřebovali rozšířit soupisku o aktivního hráče. 

  Co s načatým turnajem? Je třeba stanovit konečné datum. Mnohé už je odpinkáno (hraje se 4x každý s každým), takže turnaj ukončíme a vítěze vyhlásíme v pátek 23. 11. Vítězný tým pak bude uveden do Síně slávy.

  Pokud bude zájem - a tedy dají se dohromady alespoň 4 týmy, připravili bychom další podobný turnaj. Pro lepší přehlednost a oriantaci na ledě však zvažujeme, že by se nehrálo stylem drop in zápasů pod širákem, ale na na stadionu v rámci EASHL. Od posledního patche lze totiž hrát tým proti týmu stejně jako v drop in módu. Záležet bude samozřejmě i na názoru hráčů, co se hodlají zúčastnit.

  Tolik tedy k 3vs3 a přeji hodně zábavy ve finální části turnaje.

 

Sir CHerokee

ReHoc NHL Admin

 

 Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Zobrazit celý článek


Online uživatelé
Info
Výsledek obrázku pro semafor obrázek

do 25. 2. min 14 max 20

Výsledek obrázku pro semafor obrázek
Kalendář
Omluvenky
Logo Hráč Datum
Ludva72cz 18.2 - 24.2
tono36363   8.2. - 18.2.
lili321015   10.2. - 20.2.
Pro omluvenku pište adminům!
Chat
Odkazy

cover photo, Na obrázku může být: 2 lid�

Návštěvnost

TOPlist

Pro adminy