Zápasů dnes: 0, včera 18, za týden 68, v sezóně 202
left
right
Výběr ligy: English
Uživatel:
Heslo:
Nemáš ještě účet?

3vs3: Vítězem se stává tým HC ...

Vydáno dne 23. 11. 2018 (257 přečtení), napsal Sir_CHerokee
Information

  První ročník ligové soutěže týmů v 3vs3 je po měsíci a půl u konce. Pojďme si zrekapitulovat, jak to probíhalo, kdo jak si vedl, a kdo zvítězil a zapsal se tak nesmazatelně jako první do síně slávy této soutěže.  Není to tak dávno, kdy jsme pro velký zájem hráčů začali uvažovat o další soutěži na našem portále. Místa je dost, a tak jste dostali prostor vyjádřit svá přání v anketě. No a z široké nabídky celkem jednoznačně zvítězila soutěž 3vs3.

  A tak jsme tuto EA novinku zařadili mezi ligové soutěže. Pro hru jsme zvolili zápasy pod širákem - drop in, což považujem z dnešního pohledu již za chybu. EASHL by bylo asi přehlednější, co se dresů domácích a hostů týká. Nicméně chybami se člověk učí.

  Přesto všechno se do ligy přihlásilo opravdu úctyhodné množství hráče, celkově jistě přes třicet. Nicméně sejít se 3vs3 není jednoduché, takže realita už pak tolik růžová nebyla.

  Aktivně se do soutěže zapojilo víceméně 5 týmů. Zvítězil tým HC Hovada (kápo KundoBijec_cz) a byl uveden do nové síně slávy. Druhou příčku získal sehraný tým  Giant Bundy (kap. clearlyzmrd). Na záda jim dýchali nejvíce aktivní  Satani (kap. Proky 71). Zahanbit se nedal ani poslední přihlášený tým i nováčci CZ SK Falcons (Meganti). No a největším otloukánkem se dle očekávání stal veselý tým  ReHoc s jedním utrpěným vítězstvím, ale dobrou náladou. Na zdraví! 

  Statistiky bohužel nejsou úplně vypovídající, noví kapitáni se teprve učili zapisovat, takže to mnohdy zavádí. Přesto nejproduktivnějším hráčem byl Malda71 (43 bodů ve 14 zápasech). Nejlepším střelcem pak Patrick1669900 (asi tel. číslo?). Věřím, že příště budou staty podrobnější a přesnější a to včetně týmových.

  Při pohledu na tabulku si člověk musí říci, že se mohlo odehrát trochu více. Komunikace není jednoduchá. Vedle klasických článků, byly kapitánům rozesílany informační maily a rovněž měli přístup do společného chatu na PSN. K domluvě pak sloužil kalendář a chat ligy. Přesto to asi nestačilo. Nevím, zda to je nemoudrým výběrem kapitánů (některé týmy odehrály 0 - 2 zápasů), nebo jiným nedostatkem. Tady bych opravdu ocenil zpětnou vazbu a podnět do příště.

  No a nyní k budoucnosti. Uspořádat nábor a další miniligu 3vs3, tentokrát v rámci EASHL, nebo ne? Toť otázka. Primární bude zájem hráčů. A to jak ligových, tak nových. Budeme také rádi, když projektu uděláte reklamu a sami seženete další hráče/týmy. Máte-li tedy zájem, aby tento projekt na ReHoc pokračoval, napište nám do komentářů... název týmu a jeho sestavu (nicky v PSN + jména hráčů ve hře). Napište, i pokud tým nemáte, když vás bude více podobných, lépe se domluvíte. Každý tým musí mít nejméně tři hráče. Pro nováčky, důležité informace naleznete v sekci návody a článku.

 

Sir CHerokee

ReHoc NHL Admin

 

 

 

 

 Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Zobrazit celý článek


Online uživatelé
Info
Výsledek obrázku pro semafor obrázek

do 25. 2. min 14 max 20

Výsledek obrázku pro semafor obrázek
Kalendář
Omluvenky
Logo Hráč Datum
Ludva72cz 18.2 - 24.2
tono36363   8.2. - 18.2.
lili321015   10.2. - 20.2.
Pro omluvenku pište adminům!
Chat
Odkazy

cover photo, Na obrázku může být: 2 lid�

Návštěvnost

TOPlist

Pro adminy