Zápasů dnes: 0, včera 0, za týden 0, v sezóně 60
left
right
Výběr ligy: English
Uživatel:
Heslo:
Nemáš ještě účet?

Sezóna u konce. Tono opět vítězí!

Vydáno dne 05. 02. 2019 (307 přečtení), napsal Duke
NHL Play off

Play off se odehrálo poměrně rychle a svižně, stejně jako celá základní část. Komu za to vše jak celá sezóna dopadla poděkovat? Vám! Vy všichni co jste dokončili a protnuli cílovou pásku 82 zápasů, jste se stali svědky a účastníky té nejúspěšnější sezóny, kterou kdy ReHoc na ps4 měl. Nyní se podíváme na play off, předáme ceny a ohlásíme los týmů na další, již IX. sezónu. Ať je to zřetelné a jasné, los je již zítra, ve středu 6.2. 20:00.Tono a jeho cesta sezónou.

Tono si vylosoval Washington a jeho základní část ač skončila parádně, neměl to chlapec jednoduché. Problémy s internetem, dovolená, opili řidiči, nešikovný krejčí, seznam je nekonečný. Nic z toho nepřekazilo jeho cestu za titulem. Dohnal manko a odehrál všech 82 zápasů. Dokázal udělat divizní i konferenční titul a právem opanoval základní část.

Do play off si Tono v prvním kole rozdal karty s Tampou Martina Davídka. V zimě se ale blesky moc nenosí, ikdyž nás překvapila bouřka nad Prahou. Pár blesků Tonovi neublíží a Tampa neni Praha. Náš parťák Tono vyčistil nebe nad Tampou a nedopustil žádné místní oslavy. Druhé kolo určilo bitvu dvou titánů ReHocu. Tučnáci se po dlouhé sezóně, nutno podotknout velmi úspěšné, rozhodli postavit neporazitelnému ze všech neporaztelných. Zimu mají tučnáci rádi a Sir si libuje v jejich soupiskách i hře samotné. Ani zde se ale nepodařilo narušit Tonovi cestu. Vítěz Atlantické divize Proky se se senátory....moment nešlo by přidat ješte "se"? Se Senátory se sešel i senátor Senna se sešlým setrem..No jindy. Vítěz Atlantické divize Proky si dělal dlouho myšlenky na titul, ale dřív nebo později se na Tona vždy narazí. A to se stalo i dnes. Tono se se sešlým senátorem sešel a sejmul ho se ctí.

Finále NHL (již se budu snažit krotit to "se")

Západ vyprskl Tonovi vítěze vyřazovacích zápasů na západní frontě. Tím byl a je Kumbík. Nováček v naší lize se předvedl famózní hrou a nyní už stál v cestě jen Tono. St. Louis má skvělý tým, to ale nikdy nestačí na úspěch, kterého Kumbik dosáhl. Tono se proti bluesmanům vytáhl a vedl již 3:0 na zápasy. Kumbík se ale nevzdal a stav srovnal na 3:3. Neuvěřitelný, až sedmý zápas rozhodl. V něm Tono přelstil svého soupeře 4:1 a slavil vítězství nejvyšší. Stanley Cup patří do Washingtonu a samozřejmě Tonovi. Poděkování a gratulace patří vám oboum, předvedli jste skvělou hru a skvělé výkony.

Gratulace Tonovi a čest Kumbikovi!   Washington vs St. Louis 4:3 (4:3, 5:3, 8:5, 1:2, 0:3, 3:8, 4:1)

CENY

Dostanete co si zasloužíte. Dnes to bude bráno jedině pozitivně.

1. Cena: Vítěz play off a majitel Stanley cupu. TONO: 1700Kč + Premium

2. Cena: Nejaktivnější hráč: Pepe: 300 Kč a Premium

3. Cena: Gentleman Ligy: Losos: Premium

4. Cena: Dukeho cena: Martin Davidek: Premium

5. Cena: Finalista: Kumbik: 300Kč + Premium

A kdy dostanete ceny? To je právě ten vtip. Už jsou na cestě! Sir otevřel prasátko a sype a sype....Již brzy na vašem kontě!

Pánové děkujeme. Byli jste úžasní všichni, dokázali jste odehrát celou sezónu, vyslloužili si ceny, nezdržovali play off a postavili jste se ke všem problémům ligy čelem. Začínali jsme 30.9., v době kdy bylo ještě dost teplo a zima byla daleko. Nyní píši konec článku, zima je v plném proudu a máme nový rok. Pojďme oslavit a poblahopřát Tonovi, zavzpomínat na super zážitky, které jsme tu měly. Vždyť každý vyhraný zápas, každý hezký gol, za to stojí. Jsem moc a moc pyšný, že jsem s klukama mohl vést NHL a že zrovna vy jste tu s námi byli.

Chci moc poděkovat, že jste mi v tom nenechali a podepsali jste se pod touhle skvělou sezónou. ReHoc je jen jeden, ale vždy bude fungovat díky skvělým a sympatickým hráčům, co si nejen zahrají, ale i pokecají u nás na web kanále a díky pracovitým adminům. Kluci se snažili stejně jako já a i přes určité nehezké životní situace a problémy, jsme to zmákli.

Bardulan!

Naše řady Rehocu budou rozšířeny o Bardulana. Jeho chuť hrát a pomáhat nám, nás přiměla ho vzít mezi nás. Vítej u nás a ať se ti tu líbí! Já bych se po téhle sezóně rád natáhl a odpočnul si, ale budu aktivní. Budu tu stále bdít, aby liga a vše kolem fungovalo. Věřte a někteří z vás víte, že jsme toho měl místy dost. Sir, Tono, nově Bardulan, Souppi a Creative zůstávají, ikdyž si někteří z nich určitě rádi také odpočnou.

Oslavy konce sezóny?

Pokud jste dosud vydrželi a stále čtete, měli by jste vědět, že oslavy konce sezóny vystřídají oslavy zahájení sezóny nové! Nenecháme aktivní hráče co se třesou na další zápasy ležet ladem. Venku mrzne až praští a to je ideální doba začít opět hrát. Už zítra spouštíme los týmů ve 20:00 večer. Budete mít vše nastaveno a min. mně na messengeru a kanále. Kdyby cokoliv pište. Losovat se začne opravdu až od 20:00, ne dřív! Pokud někdo odlosuje dříve, ztrácí tak los i tým, Takže pozor. Vše budete mít předem nastavené. Na los vydam speciélně měnší článeček.

Toť vše,

 

váš DukeNukem forever .)

 Počet komentářů: 1 | Přidat komentář | Zobrazit celý článek


Online uživatelé
Kalendář
Omluvenky
Logo Hráč Datum
Proky71 27.- 03.08.2019
Romco_17 13.- 30.07.2019
     
Pro omluvenku pište adminům!
Chat
Odkazy

cover photo, Na obrázku může být: 2 lid�

Návštěvnost

TOPlist

Pro adminy