Zápasů dnes: 0, včera 10, za týden 74, v sezóně 234
left
right
Výběr ligy: English
Uživatel:
Heslo:
Nemáš ještě účet?

IX. sezóna ReHoc NHL na PS4

Vydáno dne 08. 02. 2019 (429 přečtení), napsal Sir_CHerokee
1st ReHoc NHL

   Tak je to tady! S radostí můžeme oznámit start dalšího – nyní již  IX. ročníku  ReHoc NHL ligy na platformě PS4 a celkově neuvěřitelnou XXXII. sezónu na ReHoc portále (pro neznalé 23 sezón jsme odkroutili na PC NHL).   Nejprve bychom chtěli poděkovat hráčům a zvláště nováčkům za projevení důvěry. Přihlášení, registrace a zaslání příspěvků proběhlo skutečně rychle a nad naše očekávání! Máme za sebou losovaní týmů a nyní můžeme začít hrát a bojovat o každý bodík v základní časti soutěže. Start ligy se koná dnes 8. 2. 2019  v 20:00. Podotýkám, že limity nastavíme až od pondělí. V tento den budu pak vždy navyšovány.

   Do neděle však také ještě můžete měnit tým. Připomínáme ale, že jakmile odehrajete svůj první zapás za daný tým, tak již nelze tým trejdovat (měnit). Možnost vyměnit daný tým pro vyčkávající špekulanty se uzavře v sobotu 9. 2. 2019 ve 12:00 hodin.

Jak se bude hrát? 

   Hrát se bude podle reálného rozpisu, který máte k dispozici v tabulce a pod "zapsat zápas". Tedy solidní porce zápasů. Proto budou stanoveny min a max limity pro každý herní týden. O limitech se dozvíte opět v tabulce. Začneme na číslech 7 - 12. Následně se každý týden limity navýší o pět zápasů. 

   Po předešlé sezoně se nám osvědčilo následující nastavení, proto ho hodláme ponechat. Nastavení - vlastní (prodloužení 3na3 a nájezdy), třetina 5 minut, obtížnost superstar a nastavení plná simulace. Ovládání golmanů manuální.

   Zápasy se domlouvají přes webový komunikační kanál a prostřednictvím webového kalendáře. Zápasy se vždy dohrávají, i při přerušení (viz pravidla). Také statistiky ze zápasu je nutné zapsat vždy, jinak bude zápas anulován. 

   Kdo v průběhu sezóny převezme tým, který měl odehráno více než 42 zápasů, nemá nárok na play off. Odehraje-li však, bude přednostně vybrán do dalšího ročníku.

Zápis výsledku

   Dělá standardně vítěz, nebo dle domluvy i poražený. Zapíše se vše, co vám to nabídne. Statistika gólů, nahrávek, vhazování, atd. Dále střelce a ty, co asistovali. Vše opíšete z menu po hře. Pokud tam nebudete mít nějakého hráče, může se stát, soupisky se na ps aktualizují, napište, že vám chybí hráč (jméno, příjmení, tým) a my ho doplníme.

O co se teda hraje?

   Ceny budeme rozdělovat minimálně tři. Pro vítěze, pro nejaktivnějšího hráče základní části a cenu za fair play. A vlastně čtyři - ještě jedna od strýčka Duka! 

   Přivítáme i nováčky, ze kterých každý ročník vždy zůstane někdo, kdo se zde "zahnízdí". V IX. sezoně se zde poprvé představí tito hráči Marosi_17,  Sendynka4ever, The7CR1 a YodaRen443712.

   Zejména nováčci, ať se obrací na našem webu na PRAVIDLA, či na adminy na IRC chatu, či jinde. Pište i do chatu a můžete v naší nepřítomnosti využít i naše stálé hráče, jistě vám rádi poradí.

   Volná místa bohužel v tabulce nezbyla, ale jak už bylo řečeno, přihlásit se může kdokoliv. Veřejný bude také list náhradníků. Tito hráči už nemusí pak posílat žádný příspěvek, hrají pak však bez nároku na případnou cenu.. Takže pokud máte známé, řekněte jim o nás! Bude-li nás víc, nebudem se bát vlka nic!

  Dosti těch unavujících slohů  a  pojďme to pořádně rozjet! Přejeme všem hodně zábavy v duchu fair play! 

 

Váš admin team

Sir CHerokee, Duke, Souppi, Tono a nově i BardyPočet komentářů: 0 | Přidat komentář | Zobrazit celý článek


Online uživatelé

Info
Výsledek obrázku pro semafor obrázek

IN SEASON 

NHL X. ROČNÍK

ELH II. ROČNÍK

COMMING SOON

ReHoc Camp

Výsledek obrázku pro semafor obrázek
Kalendář
Omluvenky
Liga Hráč Datum
      
     
     
Pro omluvenku pište adminům!
Chat
Odkazy

Návštěvnost

TOPlist

Pro adminy