Zápasů dnes: 0, včera 0, za týden 0, v sezóně 15
left
right
Výběr ligy: English
Uživatel:
Heslo:
Nemáš ještě účet?

Čtvrtina sezóny za námi

Vydáno dne 04. 03. 2019 (637 přečtení), napsal Sir_CHerokee
1st ReHoc NHL

  Není to tak dlouho, co jsme odstartovali IX. ročník ReHoc NHL na platformě PS4 a už máme za sebou značnou zápasovou porci. Pojďmě se podívat na tabulku, jak to vypadá a jak si kdo vede.

   Na první pohled je současný ročník méně vyrovnaný. Máme tady sortu hráčů, kteří prakticky neprohrávají a pak další část, kteří prohrávají skoro pořád (o to více si jich vážím, že houfně neodcházejí, ale bojují). Je to škoda. Příčinou je možná nešťastný los, kdy špičkovým hráčům spadl špičkový tým (Kumbik - PIT, Kacmarcz - TOR atp.), nebo poměrně nevyrovnané týmy. A uzávěrka přestupů tomu již tradičně moc nepomohla.

    Rovnoměrně nejsou síly rozloženy ani v divizích. Asi nejnabouchanější je Atlantická divize. V čele kacmarz s 92%  úspěšností bude těžko sesaditelný. Sekunduje mu zdatně malda71, který přebral dobře rozjetou soutěž po hráči Tom_92. Těsně třetí je Tono36363, obhájce ligového vítězství. Další náhradník pak přebral Floridu - Baros84102. Páté místo patří kolegovi Dukovi s TBL a hned za ním velmi šikovný nováček sendynka4ever s týmem z Bostonu. Chvost tvoří zatím Denny1028 a další náhradník - Slniecko-Mino.

   V Metropolitní divizi je to o cosyk jasnějši, pravil by Ostravak. Kumbik neprohrává a hotovo. PIT v čele s Crosbym zkrátká válí, přesvědčil jsem se o tom sám, kdy moji Kačeři nejen rychlostně absolutně nestačili. Další příčky jsou obsazeny Philadelphií (Romco_17), Andrewem (CLB) a Bardulanem (Caps). V druhé půlce bojují sousedé z New Yorku, New Yersey, kterým tam nezapadá pouze Carolina.

   Vzhledem k % vítězství je nejvyrovnanější Centrální divize. V čele je LukeTheHab (Min), kterého stíhá nováček v naší lize The7CR1 (STL). O třetí až pátou pozici se pak dělí YodaRen443712 (NSH), Proky71 (CHI) a chuchooYNWA (WPG). Tady je skutečně na 28 bodech narváno. Nejlepší pozici má poslední jmenovaný vzhledem k odehraným zápasům. Bez šance nezůstává ani Amadeuscz (DAL) a Losos1206 (COL).

   V poslední, tedy Pacifické divizi, zatím jasně vévodí Kanaďané z Edmontonu, kterým letos šéfuje lili321015 a daří se jim náramně. Z povzdálí pak na čelo pokukuje Pepe0203 (Vegas), Frtan1028 (CLG), ludva72cz (Arizona) a moje maličkost (ANH). Kačeři zatím tedy nejvíce bohují se zákeřnými bacily. Kačerům na záda dýchá dumpi87 (VAN). Chvost pak patří KimoviDNB a MarrtyKingoviMLK, který patří k nováčkům.

   Pojďme se na závěr podívat na hráčské statistiky. Ono to tedy není úplně vypovídající, když si někteří hojí skrze hru své mindráky, ale jen tak pro zajímavost. Nejlepšími střelci jsou John Tavares (55 g.) a Auston Matthews (54 g.) z Toronta. Nejlepším nahrávačem je pak Andrej Sekera (74 a.) z Edmontonu, který rovněž vede kanadské bodování (104 b). Nejpilnějšími střelci jsou hráči z Calgary (1031 střel), tady tedy žádné krasobruslení nehrozí. Calgary má na svědomí také nejvíce soubojů - 381, takže se dá říci, že hraje skutečně kanadský hokej!

   To by bylo asi tak vše. Přeji příjemnou zábavu v duchu fair play.

 

Sir CHerokee

ReHoc NHL Admin

 

 

 

 Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Zobrazit celý článek


Online uživatelé

Info
Výsledek obrázku pro semafor obrázek

NOVÁ SEZÓNA 

ReHoc 3vs3

Play off! 

Výsledek obrázku pro semafor obrázek
Kalendář
Nesplněn limit
17.5. min 76 zápasů
   
Chat
Odkazy

Návštěvnost

TOPlist

Pro adminy