Zápasů dnes: 12, včera 8, za týden 105, v sezóně 932
left
right
Výběr ligy: English
Uživatel:
Heslo:
Nemáš ještě účet?

Report z NHL

Vydáno dne 22. 03. 2019 (111 přečtení), napsal Sir_CHerokee
1st ReHoc NHL

  Od posledního zhodnocení uběhlo víc jak dva týdny. Pojďmě se nyní tedy podívat, jak to v současnosti vypadá a v jakém stavu je liga, případně k jakým došlo změnám.    Hned první pohled na tabulku prozradí několik skutečností. Tempo ligy logicky zpomalilo. A asi máme trochu přepísknuté limity. Přeci jen +6 je na některé asi hodně (včetně mě), vzhledem k tomu, kolik jsme museli hráčů nahradit a kolik nestíhá - aktuálně limit nemá 12 hráčů, což je více než třetina ligy. Druhá věc, která člověka hned zaujme jsou pořádně velké rozdíly mezi hráči v lize. Máme tu grupu 4 hráčů, kteří zkrátka neprohrávají, na druhé straně pak stejně velkou skupinu, která jde od porážky k porážce. Tu první obdivuju, jak to umí a že je to ještě baví a tu druhou vlastně taky. 

  Atlantická divize

O první místo si to rozdají dva borci - Tono36363 (MTL) a kacmarcz (TOR). Toronto je o třídu lepší tým, ale Anton je fenomén :-). Uvidíme. V závěru za nimi je s DET Malda71. O 4. příčku svádí boj kolega Duke (TBL) a Baros (FLA). Tam to bude ještě těsné. Překvapit ale může i nově Mrkvac (BOS). Bez šance není ani nováček NA-ABB-99 (BUF). 

   Metropolitní divize

Tady je to nahoře jednoznačná záležitost - Kumbik (PIT). Na dalších postupových příčkách je to vyrovnané a to tak, že fest. Druhý je Romco (PHI), Brzy se přes něj asi převalí Capitals (WSH). Nárok si dělá i Andrew88 (CLB). S větším odstupem je pak sleduje Marosi (NYR). Zatím za očekáváním je Brnakdanny (NJD). S porážkami se statečně pere Kean (CAR) a odpadá nám Doma 2154 (NYI). 

   Centrální divize

Asi nejvyrovnanější divize. První příčka patří nováčkovi The7CR1 (STL), dohání jej však YodaRen443712 (NSH). Méně zápasů ale s větším bodovým ziskem má za nimi chuchooYNWA (WPG). Jen bod za ním však číhá LukeTheHab (MIN). V této divizi ale bez šance na postup není nikdo, tedy ani Proky (CHI), Losos (COL) nebo amadeuscz (DAL). 

  Pacifická divize

Lídr poslední divize je jasný - bratr Tona, tedy lili321015 s kanadským týmem z Edmontonu. Má pohodlný náskok a výbornou aktivitu. Až v povzdálí následuje Frtan s Calgary, pepe s Las Vegas. Na čtvrtém místě bojuje (hlavně s časem) moje maličkost. Boj o postup jistě čeká i dumpiho (VAN) a ludvu (ARZ). S nezdary se statečně pere KimDNB (SJS) a ani MarrtyKing s s Kings zatím úplně nesedli. 

Tolik asi k našemu tradičnímu přehledu. Přeji všem hráčům příjemnou zábavu v duchu fair play. 

 

Sir CHerokee

ReHoc NHL Admin

 

 

 Počet komentářů: 1 | Přidat komentář | Zobrazit celý článek


Online uživatelé
Info
Výsledek obrázku pro semafor obrázek

Limit 

do 22. 04. min 55 max 69

Výsledek obrázku pro semafor obrázek
Kalendář
Chat
Odkazy

cover photo, Na obrázku může být: 2 lid�

Návštěvnost

TOPlist

Pro adminy