Zápasů dnes: 0, včera 0, za týden 0, v sezóně 60
left
right
Výběr ligy: English
Uživatel:
Heslo:
Nemáš ještě účet?

3vs3 Summer cup

Vydáno dne 06. 06. 2019 (195 přečtení), napsal Sir_CHerokee
Night Cup

  Po delší pauze je tady v pořadí již třetí turnaj 3vs3. Ozvali se zájemci z řad účastníků minulých turnajů, a tak jsme se rozhodli, že takovou akci opět podpoříme a něco malého - velkého (podle zájmu) uspořádáme. Pomalu končí sezóna NHL, dohrává se i MS, takže je čas tak akorát na něco svěžího. - Jak se tento mód hraje?

V hlavní nabídce vyberete World of CHEL. Tam je třeba vytvořit si hráče, pokud jste už to dříve neudělali. Vyberete první možnost "Hrát", dále 4. nabídka "EASHL". Poté "On-line sezóny". No a nyní už 3na3. Je třeba být členem EASHL týmu, nebo tým vytvořit a pozvat spoluhráče. Kapitán v tomto kroku pozve dva svoje parťáky, stejně tak kapitán druhého týmu. Čtverečkem pak "Nastavení pro vytváření hry" a zde "Soukromá hra" a heslo rehoc. Jakmile všichni spoluhráči v obou týmech dají "připraven", kapitáni spustí hru. Po pár vteřinách vás to spojí a zápas může začít. Nejde o nic složitého.  

 

- Jak se přihlásit?
Zapište se tady dolů pod článek, do komentářů. Buď sami za sebe, nebo přímo za celý tým, pokud již jste nějak poskládaní. Jo a nezapomeňte vedle nicku z PSN napsat i jméno vašeho hráče ve hře (kvůli statistikám). Ideální jsou týmy o 4 - 5 hráčích, sice vždy hrají maximálně tři + brankář, ale je vždy větší šance, že se sejdou v dostatečném počtu. 


- Jak sehnat spoluhráče?
Buď se tady, v chatu, nebo na IRC se domluvíte, nebo vám přiřadíme volného parťáka z přihlášených.


- Jak zaregistrovat trojici?
Domluvíte se na názvu týmu (pokud již EASHL nehrajete) a tento název použijete jako nick pro registraci do ReHoc 3vs3. V každém týmu je třeba vybrat kapitána - zakládá hru, zve atp. 


- Jak se budou domlouvat zápasy?
Tady doporučujeme, aby kapitáni týmů po poradě se spoluhráči vyvěsili kalendář. Konkrétní domluva pak probíhá na vnitřním chatu IRC. Dále vytvoříme skupinu kapitánů na PSN a také mailovou skupinu pro rychlejší domluvu. Možností je více. Komunikace kapitánů je zásadní. Kapitáni rovněž zapisují výsledky a statistiky.  


- Jakým systémem se bude hrát?
Všici se všema a kolikrát? To se rozhodneme dle počtu přihlášených týmů.


- No a nakonec, kdy se začne hrát? 
Jakmile bude dost týmů a pod tím si představujeme alespoň 4 - 5 týmů. Doufejme, že co nejdříve. 

 

Pro nováčky, důležité informace naleznete v sekci návody a článku.

 

Sir CHerokee

ReHoc 3vs3 AdminPočet komentářů: 40 | Přidat komentář | Zobrazit celý článek


Online uživatelé
Kalendář
Omluvenky
Logo Hráč Datum
Proky71 27.- 03.08.2019
Romco_17 13.- 30.07.2019
     
Pro omluvenku pište adminům!
Chat
Odkazy

cover photo, Na obrázku může být: 2 lid�

Návštěvnost

TOPlist

Pro adminy