Odehraných zápasů dnes: 0, včera 0, za týden 13, v sezóně 26
Nemáš ještě účet?
A vítězem se stává...
Vydáno dne 12. 07. 2019 (644 přečtení), napsal Sir_CHerokee
Night Cup

Tak už je to za námi. Letní turnaj v 3vs3, kterého se aktivně zúčastnilo 10 týmů, je u konce. Ve finále se utkaly Krysy vs. Bohemica Equitibus. A bitva to byla řádně vyrovnaná.

Bohemica Equitibus 3:2p HC Benchwarmers

První zápas, který se v play off odehrál. Bohužel vítězný tým neposkytl žádnou statistiku. Z dostupných informací víme, že tento souboj poznamenala absence kapitána ve vítězném týmu. Bezesporu muselo jít o napínavou bitvu. Kumbik o zápase referoval takto: "Díky HC Benchwarmers, museli jsme teď odehrát zápas bez našeho kapitána. Výsledek nakonec byl 3:2 pro nás v OT, byl to zápas o nervy. Vážne jste bránili super a opravdu jsem se obával toho nejhoršího, díky! :)"

Krysy 10:4 ReHoc

Druhý match byl vyrovnaný pouze první dvě třetiny, pak již vedení na svou stranu pevně strhnul favorit. Nejvíce toho nastřílel xX-5Murphy5-Xx, sekundoval mu Goldboy92Swe. Za rámeček si statistiku nedá ani golman ReHocu, který z 12 střel 10 pustil za svá záda. To by nebylo ok ani v házené.

Krysy 2:0 Bohemica Equitibus

No a máme tu velké finále. Hrálo se silně odzadu, Vítězný tým opět potvrdil, jak je to se simulací v EA hrách. Za celý zápas vyslal pouze 3 střely, z toho 2 skončily v síti. A to v pásmu soupeře strávili 8 a půl minuty, o minutu méně než soupeř.  Soupeř se o gól snažil 11 pokusy, marně. Obě branky soupeři vstřelil xX-5Murphy5-Xx, v obou případech mu nahrál Mitrix89x. Tímto blahopřejeme suverénnímu týmu celého turnaje a uvádíme jej do síně slávy! Sláva vítězů, čest poraženým. TheNotorik: "Také děkujeme za velmi dobrý zápas a napínavou bitvu do posledních vteřin! :) A za celý tým Bohemica Equitibus vám gratuluji! :)

Děkujeme všem zúčastněným, věřím, že jste si to užili stejně jako my.