Zápasů dnes: 5, včera 13, za týden 107, v sezóně 726
left
right
Výběr ligy: English
Uživatel:
Heslo:
Nemáš ještě účet?

O čem bude X. sezóna?

Vydáno dne 24. 09. 2019 (322 přečtení), napsal Duke
1st ReHoc NHL

Kdy budeme losovat, jak budeme losovat, proč? Kde se budeme scházet na domlouvání zápasů, kde si budeme povídat o našich zkažených životech, kde o ženských...Nebojte se, to spolu bude souviset. A o co budeme hrát a proč vlastně. Jak často budeme hrát a s kým. Předsezónní turnájek taky běží, tak skoukneme jak. Není toho málo, jdem na to.Pamatujete na scénku z filmu: Náhlá smrt s J.C.V.D.? Tam teroristé obsadili hokejový stadion v Pittsburghu při finále play off. Jedna rukojmí řekla v afektu tomu teroristovi: Vy jste šílenec!! A on odvětil: Já nejsem šílenec, neplatím tady nějakým šaškům mraky peněz na to, aby jezdili s pukem sem a tam. Výhoda u nás je, že vás nemusíme platit, ušetříme. Jsou tady ale jiné věci.

Měli bychom si ujasnit kdy budeme losovat týmy do sezóny.

To bude zítra večer od 20. hodiny. Připomínám, že to odstartujem a nikdo nesmí losovat dříve, jinak o tým přijde. Aby ste mohli losovat, musíme mít uhrazen jeden z příspěvků. Losování bude jedno přes kostky na webu a bude z toho pouze 1 tým. Kdo uhradil premium (200+,-), může ho po losu vyměnit. Dáme vám na výměnu čas třeba 1-2 dny, pokud nebude už nikdo chtít měnit, můžeme začít hrát.

Kde se budeme domlouvat na zápasy? Discord. Chtěli jste ho, máte ho mít. Je umístěn na našem webu, takže pro domlouvání zápasů jedině tam, ať se nehoníme všude možné, nej je mít jednu aplikaci a ještě k tomu na webu, kde i lehce zapíšete zápasy, skouknete kdo je na webu, kdo má jaký tým atd. Chat využívejte nejlépe na ohlášení problému, na upozornění, kdy třeba budete hrát, na omluvenky atd. Kalendář můžete dál hojně využívat, v pokročilé části sezony bude třeba. A ty vaše osobní problémy, rodinné vztahy a tak. Buď to můžeme pořešit na webu přes discord, možno i chat a nebo rovnou volejte na tísňovou linku: Dukeho pohotovost: +420777356201. Pracovní doba je 24 hodin nepřetržitě, upraveno pak pro svátky a víkendové akce: ( návštěva rodného Shrapnel City, babičky narozeniny, sázení stromků, lov jelenů, či další Dukeho charitativní akce). K dispozici je i časopis: Dukeho rozhledy, Jak to vidí Duke, a Duke na cestách. Připravují se nové: Dukeho paměti.

Systém: Je jasný, tabulky kliknete na svůj tým, zjistíte s kým máte kolik reálně hrát a po ukládání zápasů, se to začne plnit. Nastavení: plná simulace, 5 min na třetinu, superstar, prodloužení: 3 na 3, 5min a nájezdy.

Hrajeme o ceny. Neni to poprvé a nikdy nevíme, zda to nenei naposledy. Agent Bureš jde po každém a nedá nic zadarmo. Ceny budou následující:

Cena pro vítěze sezóny: 1000 Kč, cena vítězům divizí: premium na další sezónu tedy 4x., cena fair play, kterou ohodnotíme jednoho hráče na konci sezony, dostane opět premium na další sezónu.

Aby to zase nějak odsejpalo, dáme limit na týden: 5 zápasů min. a 8 max. Jasně, že se dá omluvit a dohnat příště. Budeme se držet duchu fair play a zkrátka dodržovat pravidla, které máme krásně napsané na webu.

Chci poděkovat všem co si zahráli předsezonní turnájek a vyzkoušeli tak svůj spoj, nhl jako hru a hezky si zahráli. Zúčastnilo se 23 hráčů, nejaktivnější byl Sir Cherokee se 14ti zápasy, dále Ludva a Kratos a další. Nejvíce bodů nasbíral Sir Cherokee a to 28. Kratos ztrácí bod, následován trpělivým Ludvou, který už ztrácí 11. Někteří ukázali jak budou silní, někteří aktivní a dokonce tu máme i kombinace. "To není špatné na tuhle díru." : Robert Shaw (Čelisti). Hráči jako Tyranosaurus, Chuchoo, Majko a R13rado jsou bez prohry, ale odehráli málo. Takže děkujeme! Velká gratulace Rosťovi, avšak velké zápasy nás čekají v lize, tak si moc nemysli :D

Děkujeme také za vaše zápisné a vaší důvěru v nás. Nemáme to jednoduché, čas neni nafukovací: rodina, práce, práce doma, sex doma, sex venku, není toho málo.

 

Duke

ReHoc NHL AdminPočet komentářů: 3 | Přidat komentář | Zobrazit celý článek


Online uživatelé

Info
Výsledek obrázku pro semafor obrázek

NOVÁ SEZÓNA 

22.3. 28zápasů

max off

Výsledek obrázku pro semafor obrázek
Kalendář
Nesplněn limit
15.3. min 21 zápasů  
 Lilka1990
  Frtan1028
      Bardulan_Cz
     LionMarrtiny
Chat
Odkazy

Návštěvnost

TOPlist

Pro adminy