Zápasů dnes: 14, včera 7, za týden 21, v sezóně 21
left
right
Výběr ligy: English
Uživatel:
Heslo:
Nemáš ještě účet?

Extraliga za dveřmi!

Vydáno dne 01. 10. 2019 (272 přečtení), napsal Sir_CHerokee
Extraliga

  Jak všichni víte, sezóna NHL je v plném proudu, tak jsme se rozhodli spustit v NHL 20 kompletní sezónu ELH. Extraliga bude pouze pro hráče, kteří poctivě plní a stíhají hlavní soutěž a to NHL ligu. Budeme na to při výběru hodně přihlížet. První ročník se odehrál komplet, věříme, že tomu tak bude opět. Začněme nastavením hry a pravidly. K nastavení: obtížnost SUPERSTAR, styl hry SIMULACE, třetina 5 MINUT, pravidla VLASTNÍ, prodloužení 5 MINUT 3 na 3, pak nájezdy, ovládání brankářů MANUÁL. K pravidlům: domluva zápasů na našem kanálu discord nebo na chatu/webu, popřípadě využijte kalendáře, ať ostatní vědí, kdy máte čas.  Ostatní pravidla jsou na webu!

Zapisování zápasů: provádí vítěz, soupeř pak potvrdí nebo výsledek opraví. Vyplňují se i střelci a asistenti. Při změně EA soupisek nám vždy napište do chatu celé jméno hráče a pozici + tým, v kterém hraje. Doplníme. 

Teď už hráči. Při výběru rozhodovala aktivita a plnění limitů. Vybranými hráči jsou: Frtan1028, Krejzyc11, gverero33, ludva72cz, amadeuscz, Romco_17, Sir CHerokee, HydraPresents, dolleczech37, Elix_CZ, martinbac11, renario13, PietroATB271, tyroxsaurus. 

A teď výběr týmů. Rozhodl jsem se, že mi každý napíšete tři týmy, ke kterým máte nejblíže a my se to pokusíme rozdělit tak, aby byli všichni spokojeni. 

Poslední věcí jsou limity + sezóna - bude se hrát kompletní sezóna, tj. 52 zápasů. K limitu - ten bude jednotný a to 5 utkání týdně. Kdo nesplní nez omluvy limit, bude podmínečně vyloučen a pokud nedožene do dalšího limitu, bude nahrazen. Omlouvá se adminům webu. 

Všem hráčům přejeme hodně štěstí a úspěchů v lize!

Martinbac11 a Sir CHerokee

 

 Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Zobrazit celý článek


Online uživatelé

Info
Výsledek obrázku pro semafor obrázek

NOVÁ SEZÓNA 

info v článku !

Výsledek obrázku pro semafor obrázek
Kalendář
Chat
Odkazy

Návštěvnost

TOPlist

Pro adminy