Zápasů dnes: 0, včera 0, za týden 0, v sezóně 14
left
right
Výběr ligy: English
Uživatel:
Heslo:
Nemáš ještě účet?

Registrace do nové sezóny NHL

Vydáno dne 09. 02. 2020 (1280 přečtení), napsal Duke
Information

Ahoj všem. Během bojů o play off se začneme registrovat do další sezóny v NHL. Najdete zde jak budeme hrát, kam posílat poplatky, výhody premia, jaký bude limit na týden,jak se registrovat, jaké budou ceny. Píši to zde vícekrát, ale přeci jen: registrace je do komentáře pod článek, plus napište zda jste pro plnou simulaci, či pro soutěžní styl. Připiště třeba i dotaz, pokud máte. Více níže....Udělejte to jednoduše pod článek do komentářů a napište tam , zda chcete plnou simulaci, či soutěžní styl. Většina rozhodne. Základní vstupné bude 150 Kč/ 6 e, premium 300 Kč, 12 e. Budeme hrát klasicky jako tuhle sezónu dle reálného plánu. Losovat budeme klasicky jak jste zvyklí, pravidla losu a podrobnosti uvedu až bude čas v dalším článku samostatně.

Minimální limit bude 6 zápasů a max bude 12. Zvedl jsem to lehce díky pozdnímu začátku. Kdyby to nějak nešlo, upravíme za chodu. Stále bude 5 min na třetinu. Budeme hrát o 3 ceny a jednu navíc pro vítěze.

Výhody premia: 2x losování, 2x možnost vyměnit svůj team. Hráči bez premia mohou 1x měnit a 1x losovat

Styl hry: Pište do registrace pod článek, zda chcete opět plnou simulaci nebo soutěžní styl. Zbytek zůstává stejný, doba hry 5min a třetinu atd.

Kam posílat dary určené na provoz ligy a ceny?

- pro hráče s českým účtem - číslo účtu: 2110701800/2700
- pro hráče se slovenským účtem - typ platby SEPA a IBAN: CZ8420100000002500728611
Nezapomeňte uvést nick do poznámky při platbě.

Ceny: Budou minimálně 3 základní a cena pro vítěze. Průběhem sezony si budou admini všímat, kdo se ukázal v dobrém světle nějak vyjímečně, kdo byl nejaktivnější atd.

Záměrem je, abychom do června měli základní část hotovou, nejlépe dříve. Z vlastní praxe vím, že v červnu lítáte na dovolené, děláte zkoušky a těžko se v tom čase dohání a hledá soupeř. Mysleme na to a snažme se býti efektivní, nejen ve střelbě.

A teď z jiného soudku. Pokud si chce někdo zahrát, odreagovat se a bavit se hokejem online, je tu správně. Pokud je to jinak, nedělejte to. Tu ligu a vše děláme ve vlastním čase a ne proto abychom tu řešili nesmysly. Těším se na to, že se v lize setkají fajn lidé a budeme řešit jen a jen příjemné věci. To je i mé přání a vždy bylo.

Ještě jednou, hodně štěstí všem co hrají v play off, kromě Maarwiho, promiň :)Počet komentářů: 33 | Přidat komentář | Zobrazit celý článek


Online uživatelé

Info
Výsledek obrázku pro semafor obrázek

INFO

ReHoc 3vs3

VI. sezóna dohrána!  

Výsledek obrázku pro semafor obrázek
Kalendář
Nesplněn limit
17.5. min 76 zápasů
   
Chat
Odkazy

Návštěvnost

TOPlist

Pro adminy