Zápasů dnes: 0, včera 0, za týden 13, v sezóně 63
left
right
Výběr ligy: English
Uživatel:
Heslo:
Nemáš ještě účet?

Registrace do nové sezóny NHL

Vydáno dne 09. 02. 2020 (329 přečtení), napsal Duke
Information

Ahoj všem. Během bojů o play off se začneme registrovat do další sezóny v NHL. Najdete zde jak budeme hrát, kam posílat poplatky, výhody premia, jaký bude limit na týden,jak se registrovat, jaké budou ceny. Píši to zde vícekrát, ale přeci jen: registrace je do komentáře pod článek, plus napište zda jste pro plnou simulaci, či pro soutěžní styl. Připiště třeba i dotaz, pokud máte. Více níže....Udělejte to jednoduše pod článek do komentářů a napište tam , zda chcete plnou simulaci, či soutěžní styl. Většina rozhodne. Základní vstupné bude 150 Kč/ 6 e, premium 300 Kč, 12 e. Budeme hrát klasicky jako tuhle sezónu dle reálného plánu. Losovat budeme klasicky jak jste zvyklí, pravidla losu a podrobnosti uvedu až bude čas v dalším článku samostatně.

Minimální limit bude 6 zápasů a max bude 12. Zvedl jsem to lehce díky pozdnímu začátku. Kdyby to nějak nešlo, upravíme za chodu. Stále bude 5 min na třetinu. Budeme hrát o 3 ceny a jednu navíc pro vítěze.

Výhody premia: 2x losování, 2x možnost vyměnit svůj team. Hráči bez premia mohou 1x měnit a 1x losovat

Styl hry: Pište do registrace pod článek, zda chcete opět plnou simulaci nebo soutěžní styl. Zbytek zůstává stejný, doba hry 5min a třetinu atd.

Kam posílat dary určené na provoz ligy a ceny?

- pro hráče s českým účtem - číslo účtu: 2110701800/2700
- pro hráče se slovenským účtem - typ platby SEPA a IBAN: CZ8420100000002500728611
Nezapomeňte uvést nick do poznámky při platbě.

Ceny: Budou minimálně 3 základní a cena pro vítěze. Průběhem sezony si budou admini všímat, kdo se ukázal v dobrém světle nějak vyjímečně, kdo byl nejaktivnější atd.

Záměrem je, abychom do června měli základní část hotovou, nejlépe dříve. Z vlastní praxe vím, že v červnu lítáte na dovolené, děláte zkoušky a těžko se v tom čase dohání a hledá soupeř. Mysleme na to a snažme se býti efektivní, nejen ve střelbě.

A teď z jiného soudku. Pokud si chce někdo zahrát, odreagovat se a bavit se hokejem online, je tu správně. Pokud je to jinak, nedělejte to. Tu ligu a vše děláme ve vlastním čase a ne proto abychom tu řešili nesmysly. Těším se na to, že se v lize setkají fajn lidé a budeme řešit jen a jen příjemné věci. To je i mé přání a vždy bylo.

Ještě jednou, hodně štěstí všem co hrají v play off, kromě Maarwiho, promiň :)Počet komentářů: 33 | Přidat komentář | Zobrazit celý článek


Online uživatelé

Info
Výsledek obrázku pro semafor obrázek

X. Ročník  Play Off

3.kolo Play Off

13.2-16.2.2020

NOVÁ SEZÓNA 

info v článku !

Výsledek obrázku pro semafor obrázek
Kalendář
Chat
Odkazy

Návštěvnost

TOPlist

Pro adminy