Zápasů dnes: 0, včera 0, za týden 0, v sezóně 14
left
right
Výběr ligy: English
Uživatel:
Heslo:
Nemáš ještě účet?

Koniec 2 ročníka plus registrácia do nového !

Vydáno dne 27. 01. 2020 (234 přečtení), napsal Fenomen36363
Extraliga

2 Ročník je úspěšně za námi vítaz Bagrid + Registrace do nový sezóny 

 V předkole play off na sebe narazil Litvínov a Liberec. Tato série byla velmi rychlá a Parise9 si poradil s Frtanem a připsal si vítězství 3:0 na série. Druhé předkolo tvořilo Kladno a Vítkovice. Maarwi jako favorit nezaváhal a vyhrál nad smoldou 3:1 na série.

V první dvojici, která na sebe narazila byly týmy Pardubic a Kladna, Krejzyc jako favorit nezvládl svojí roli a prohrál 3-4 na zápasy.

Druhou dvojici tvořily Plzeň a Mladá Boleslav. Renario13 na svého soupeře nestačil a prohrál s Bagridem 0:4 na zápasy.

Třetí dvojici tvořil největší favorit Romco_17 se Spartou, který narazil na rozehraný Litvínov a podlehl mu 3:4 na série vedeným Parisem.

Poslední dvojici tvořili kohouti z Olomouce a jejich manažer gverero33 nepotvrdil roli favorita, protože v základní části skončil na 3 místě a narazil na 6 Třinec s amadeusem.

Zajímavostí prvního kola bylo, že první čtyři týmy po základní části vypadly. A tak na sebe narazili maarwi s Bagridem. A pozdější vítěz Bagrid tu ztratil jediné 2 zápasy a vyhrál 4:2 má zápasy nad maarwim. Druhé semifinále dopadlo jednoznačně v podobě vítězství 4:0 na zápasy pro Litvínov, který hrál s Třincem.

Finále se možná čekalo vyrovnanější 2 zápasy dopadly jednoznačně 6:2 pro Mladou Boleslav, série se lámala v druhém zápase kdy bruslaři vyhráli až na nájezdy.  Bagrid vyhrál 4:0 na sérii a vyhrál svůj první titul na Rehocu scéně. Nejproduktivnější hráč play off byl Viktor Hubl, který si připsal 21 bodů ani to bohužel nestačilo na vítězství pro Litvínov.

 

Děkuji všem za účast a teď hurá do další sezóny. Tímto spouštíme registraci do nového ročníku pište každý minimálně 3 týmy dle oblíbenosti a nějak se to domluví, aby každý hrál za co chce.Počet komentářů: 21 | Přidat komentář | Zobrazit celý článek


Online uživatelé

Info
Výsledek obrázku pro semafor obrázek

INFO

ReHoc 3vs3

VI. sezóna dohrána!  

Výsledek obrázku pro semafor obrázek
Kalendář
Nesplněn limit
17.5. min 76 zápasů
   
Chat
Odkazy

Návštěvnost

TOPlist

Pro adminy