Zápasů dnes: 0, včera 0, za týden 0, v sezóně 0
left
right
Výběr ligy: English
Uživatel:
Heslo:
Nemáš ještě účet?

XI. sezóna startuje

Vydáno dne 23. 02. 2020 (225 přečtení), napsal Duke
1st ReHoc NHL

Venku je pořádné větrno a jinak to nebude ani zde. Začínáme od nuly a pevně věřím, žu tu bude od dnešního večera pořádně foukat. V článku mrkneme na pravidla, limity a seznámíme se s hráči, kteří tu tu vše začnou.Tonovo gamepad se ještě nedá vzít do rukou, jak je žhavej a my už optě starujeme. Necháme Tono po 4 tém vítězství trochu vychladnout a pustíme se do toho.

Limity: Leta letoucí pozoruji, jak se stoupajícími teplotami, klesá aktivita zde na webu. Proto musíme v druhé sezóně na NHL 20 pohnout. Minimální limit bude zatím 7 zápasů. Pokud to půjde, skončíme 17.5. základní část. I to bude poměrně pozdě na začátek play off. Mysleme na dovolené, které budou a léto. Snažme se nahrát teď nejvíc. Max limit dáme zatím 40 zápasů do konce 3. měsíce března a uvidíme.

Pravidla: máte je na webu stále, jen nezapomeňte ukládat poctivě zápasy, vše zapisovat, mějte správné nastavení: 5min na třetinu, soutěžní styl, pp je 3 na 3 5min a nájezdy. Hrajte fair play, je to jen hra a pěkně pitomá.

Domlouvání zápasů na discordu, můžete ale použít i chat na webu, kalendář. Omluvte se adminovi, pokud budete mít dovolenou, nebo nemoc, zkrátka nebudete stíhat, dá se to dohnat i předehnat. Dukeho pohotovost je 24 hodin na discordu, či na tel.: +420 777356201. Volejte, pište, doporučuji se neptat na problémy ve vztazích, otázky ohledně důchodového pojištění.

Týmy máte vylosované a vytrejdované. Vše co se dělo můžete vidět v pokladně (nahoře ikona na webu).

Moc děkujeme za poplatky, použijeme na cenu a na poplatky na web. Budeme dělat i MS a jiné. Ceny? Bude hlavní cena pro vítěze: nová hra, či peníze na novou hru. Bude cena pro aktivitu, fair play a další. Celkem počítáme, že bude 5 cen. Jsem hrozně rád, že jsme to opět naplnili, jsem moc rád, že máme stabilní hráčskou základnu, jsem rád, že tu s námi jste. ReHoc je tu leta páně, ale nebyl by, kdyby nebylo vás. Vás hráčů, kteří to tu myslíte vážně a dokážete se tu bavit i o jiných věcech a hlavně, v duchu přátelství.

A kdopak s námi bude bydlet v domečku nyní?

Po letech letoucích se do hry nakonec zapojí jediný admin: já (Duke), Tono bude mít hodně práce a nestíhal by, třeba se připojí později. Sir se bude věnovat trojce a svým dětem. Ve finále to stěhování horního patra v baráku a rekonstrukce mi zabere taky čas, tak snad to nebudu šéfovat od pska jako stavbyvedoucí.

Vítáme zde naše stálice: Proky, Luke the hab, Elix, Frtan, David Blaho, Romco, Maarwi, Ludva, Losos, Amadeus

Po nějaké době se vrací: Edkosga, Majko, Martin Davidek, Andrew,

V poslední sezoně se osvědčili nováčci a ti pokračují: R1ado, Lilka, Drummer, Lion Martini, Elix, Dolleczech, Gverero

Nově jsou zde: Miky, alias Dev1k, který zde zářil za časů NHL na PC, vítáme Biketrielmana, Žraloka, Ladsona, Martbre,Mmirase, Popu, Stehno a Tony Fitipaldiho. Nováčkům bych rád vzkázal, že pokud vydrží, unesou, pokud se tak stane, mraky proher a časem se zlepší a stanou se našimi stálicemi, tak jako se to podařilo ostatním. Minulá sezona nám přinesla řadu nováčků, kteří zde zůstali a dělají nám radost. Budu moc rád, když se to bude týkat i vás.

Přeji vám mnoho štěstí a haezký pocit ze hry. Ještě slíbím jednu věc a to je článek o závěru předchozí sezony a rozhovor s vítězi konferencí. Mějte se fajn.

Kdo četl do konce se teprve uvidí, protože teď si dáme vtip na závěr.

Sedí takhle chlap na baru vedle ženský a oba se na sebe usmívají. Chlap se k ní nahne a říká: Hele, pojď si zahrát na znásilnění. Ženská už se najednou nesměje, vykulí oči a řekne: No...to né, to nechci. Chlap na to: Hmmm, dobrej začátek.

HAHAHAaaaaa

 

 

 Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Zobrazit celý článek


Online uživatelé

Info
Výsledek obrázku pro semafor obrázek

NOVÁ SEZÓNA 

ReHoc 3vs3

Play off! 

Výsledek obrázku pro semafor obrázek
Kalendář
Nesplněn limit
17.5. min 76 zápasů
   
Chat
Odkazy

Návštěvnost

TOPlist

Pro adminy