Zápasů dnes: 0, včera 29, za týden 89, v sezóně 762
left
right
Výběr ligy: English
Uživatel:
Heslo:
Nemáš ještě účet?

Šampiónem finské ligy se stal Maarwi

Vydáno dne 02. 03. 2020 (111 přečtení), napsal Sir_CHerokee
NHL FLASH

V finské lize je dobojováno. Ve finále utkal veterán naí ligy Maaarwi, který nakonec porazil Gverera. Přinášíme exkluzivně jejich komentář k závěru soutěže. TPS Turku (Maaarwi) 4:1 Mikkelin Jukurit (Gverero33)

Gverero33: Finskou ligu hodnotím kladně, protože rozhodne jsem si nemyslel že dojdu až do finále. Do play off mi bohužel nebo spíše bohudik pomohlo vyřazení dvou hráčů. Ve čtvrtfinále jsem se utkal s Romcem, kterého jsem považoval za favorita, ale i tak se mi podařilo ho vyřadit 4:1 na zápasy. V semifinále jsem se utkal s amadeusem a byla to opravdu bitva (4:3 na zapasy) s mnoha góly na obouch stranách. Ve finále jsem se utkal s Maarwim, který potvrdil své kvality a i můj předpoklad favorita a došel si pro titul v pěti zápasech. Gratulace vítězi. Dále bych poděkoval všem kdo aktivně hrál. Teď se pojďme všichni soustředit na NHL , ať to do léta stihneme!

Maarwi: V první řadě bych chtěl podekovat adminum a všem ostatním, kdo se podílí na chodu celyho Rehoc webu a lig. Stoji je to mraky VOLNÉHO času a největším vdekem je jim většinou poslouchat řeči, jak by to vlastně měli dělat a jak zase ne. Některý kluky znám už z dob, kdy jsme hrali na PC a jsem rád, že tohle "starý dobrý" jádro stále drží. Na finskou budu vzpomínat v dobrym, protože je to můj historicky první titul na Rehocu. Paradoxem je, ze na začátku sezóny jsem chtel ve finský končit, protože mi vůbec neseděla. Velkej dik klukum v PO, Ludvovi, Renariovi a Gvererovi za super série a hlavně pohodovej přístup, žádný hádky atd. Poslední dik ostaním pistolníkům, co aktivně hráli a tim se vse odehralo bez zbytecnych prostojů a zdržování.

 

Tak a to je tedy poslední tečka za soutěží. Další kapitolka ReHoc soutěží dopsána. Štědrá cena již byla vítězi poslána na účet. Pojďme se nyní soustředit na další soutěže, tedy ReHoc NHL a 3vs3. 

Sir CHerokee

ReHoc Admin Team

 

 Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Zobrazit celý článek


Online uživatelé

Info
Výsledek obrázku pro semafor obrázek

NOVÁ SEZÓNA 

22.3. 28zápasů

max off

Výsledek obrázku pro semafor obrázek
Kalendář
Nesplněn limit
15.3. min 21 zápasů  
 Lilka1990
  Frtan1028
      Bardulan_Cz
     LionMarrtiny
Chat
Odkazy

Návštěvnost

TOPlist

Pro adminy