Odehraných zápasů dnes: 2, včera 6, za týden 84, v sezóně 1035
left
right
Výběr ligy: English
Uživatel:
Heslo:
Nemáš ještě účet?
XII. sezóna NHL začíná
Vydáno dne 26. 10. 2020 (266 přečtení), napsal Duke
1st ReHoc NHL

Ahoj všem. Chtěl bych moc poděkovat všem hráčům, co se přihlásili a projevili zájem si u nás opět zahrát, uhradili zápisné a dali nám svoji důvěru. Moc si toho vážím a moc se těším, až se uvidíme na ledě. Udělejte pro mě ještě jednu věc. Přečtěte si tento stručný článek, kde si popíšeme základy toho, abychom mohli hrát. 

Máme odlosováno, vytrejdováno, ligu jsme opět naplnili a můžeme se těšit další, již 12. sezóně v NHL tady u nás, na ReHocu na platformě PS4. A opět jsem při tom já, tentokrát s kolegou Martbre, který se bude postupně do adminování zapojovat.

Než přejdeme k samotným pravidlům, dlužím tu několika hráčům omluvu. Včera při losování se něco pokazilo a pokazil jsem to já. Na losování nedorazili 2 hráči, kteří uhradili poplatek a místo nich losovali jiní. Zjistil jsem to až dnes. Jak se to stalo? Ještě včera se ze sezóny odhlásil Romco, neustále se řešilo zda Danny bude hrát, nebude hrát a v článku, kde jste se registrovali do komentářů jeden hráč chyběl. Navíc, v pokladně přebýval. Důsledkem toho, se našel náhradník Patres a Danny nakonec hrál. Jenže to byla místa pro jiné. Moc se Patresovi a Dannymu omlouvám, ale musím teamy přenechat Domovi a Amadeusovi. Jakkoliv bych to udělal, nic nebude dobře. Je to ale moje chyba a musím ji nějak vyřešit. Patrese a Dannyho dávám na první místa v náhradnících, je mi to opravdu líto. Poplatek pro Patrese samozřejmě posíláme zpět.

Co vše je dobré si ujasnit předtím, než začnete hrát? Pokusim se být stručný.

1. Hra a její nastavení. Pokoušeli jsme se hru testovat, těžko říct po málo zápasech, ale rozhodli jsme se, že nastavení bude: 3x5 min, superstar a .....plná simulace. Každý by hlasoval pro něco a nikdy nebude spokojený každý. Nyní to dáme takhle a uvidíme, co další sezonu.

2. Rozpis zápasů a limity: je reálný, najdete vše na webu v rozpisu, stejně jako když rozkliknete svůj team v tabulce. Limit bude min. 5 zápasů týdně, max 10. Přijímáme omluvenky, nejlépe prosím do soukromých zpráv adminovi, takže mně nebo Martovi. 

3. Všeobecná znalost pravidel: Prosím, čtěte články a na webu jsou pravidla. Velmi často se mi ptáte na x věcí, které jsou třeba v posledním článku. Nováčci, využijte stálých hráčů a jejich znalostí tady, kór pokud tu admin nebude. 

4. Statistiky: Jsou tu proto, abychom je zapisovali. Soupisky jsem nedávno aktualizoval, ale často dochází k přestupům hráčů. Pokud tedy nebudete mít hráče v soupisce na webu, napište jednoduše mně nebo Martovi, opět soukromě, že potřebujete toho a tohodle hráče dopsat na soupisku. Hned jak bude čas, dopíšeme to. Zápasy, zapisuje vítěz a soupeř potvrdí. Můžete se ale domluvit i jinak. Zápasy bez vyplněných statistik budou smazány. 

5. Problémy se soupeřem: Snažte se je vyřešit, pokud to nepůjde, prostě se obraťte na adminy. Pokud budou vážné prohřešky, posoudíme je buď napomenutím,  anebo vyhazovem. 

6. Domluva zápasů: Probíhá na našem kanále na discordu. Ideální je využívat také kalendář. Když vypíšete termíny a soupeř si některý zareservuje, přijde vám ihned upozorňující e-mail. 

 

No a nyní..... když nám nic už nestojí v cestě, si popřejme v těhto smutných dobách, abychom měli nějakou tu radost ze hry, hezky zde pokecali a na chvíli zapomněli na krutou realitu doby. Někdy je lepší na chvíli zapomenout a ponořit se do něčeho příjemného. Nekažme si proto hru hádkama a snažme se každému vzájemně vyjít vstříc. 

Jakékoliv dotazy, prosím pište do komentářů a nebo adminům. 

Krásnou hru!

Počet komentářů: 0 Přidat komentář Zobrazit celý článek

Online uživatelé

Info
Výsledek obrázku pro semafor obrázek

Max limit v NHL zrušen! 

Výsledek obrázku pro semafor obrázek
Limity
   
   
Odkazy

Návštěvnost

TOPlist

Pro adminy