Odehraných zápasů dnes: 2, včera 6, za týden 84, v sezóně 1035
left
right
Výběr ligy: English
Uživatel:
Heslo:
Nemáš ještě účet?
Změny grafiky na ReHoc
Vydáno dne 08. 11. 2020 (149 přečtení), napsal MidraCZEk
Information

Chtěli bychom Vám představit pár novinek na tomto webu. Jedná se o vizuální stránku webu. Možná si již pár změn někteří všimli, ale pro ty, kteří zatím o nic nezavadili jsme připravili malý přehled.

 

Co je nového??
Jako první si jistě všimnete nových log týmů. Staré obdélníkové nahradili čtverce. Zlepšilo se hlavně rozlišení těchto log. Loga jsou bez změn na kvalitě možné zobrazovat až do velikosti 500x500px při rozlišení 300px. Tyto loga jsou našim výtvorem a pokud je uvidíte někde jindy, jsou od nás jen zkopírované. Zde malá ukázka maximální velikosti:


Jako další změnou jste si mohli všimnout fotek hráčů. Fotky se snažíme postupně předělat, tak aby všechny byli ve stejné velikosti, kvalitě a stylu. I toto je naše práce, tyto fotky jsou originál a nikde nejsou. Zde malá ukázka:

  
 

Dále došlo ke kosmetické úpravě barev lišt v oblastech po rozkliknutí loga týmů, kde se zobrazují nejlepší hráči daného týmu.

Pokud se Vám stále nezobrazuje to, co jste si tady přečetli, proveďte znovunačtení dané stránky pomocí Ctrl+F5. Nebo smažte historii, soubory cookies a data stránky ReHoc ve všem prohlížeči. Poté si užijete změnu naplno.

Co ještě chystáme v nejbližších dnech?
Chtěli bychom pro Vás dále poupravit zobrazení odehraných zápasů, vize už je, teď už jen realizovat.

Tyto změny jsou nebo budou v NHK, ELH, MS ale také v NHL 3vs3.
Fotky hráčů, stejné jako ve Hře NHL 21 můžete mít i u Vašeho jména, zde na stránce. Stejně jako máme my z ReHoc. Stačí se jen přihlásit do 3vs3.


Pod článek můžete také uvézt, co se Vám na stránce nelíbí, co chcete změnit nebo upravit, nebo také vylepšené věci pochválit.

 

Počet komentářů: 6 Přidat komentář Zobrazit celý článek

Online uživatelé

Info
Výsledek obrázku pro semafor obrázek

Max limit v NHL zrušen! 

Výsledek obrázku pro semafor obrázek
Limity
   
   
Odkazy

Návštěvnost

TOPlist

Pro adminy