Odehraných zápasů dnes: 26, včera 6, za týden 32, v sezóně 32
left
right
Výběr ligy: English
Uživatel:
Heslo:
Nemáš ještě účet?
Play off začíná
Vydáno dne 13. 02. 2021 (68 přečtení), napsal Duke
1st ReHoc NHL

 Haj hou piráti! Je tady očekávané play off. Vyřazovací zápasy, ve kterých se utkají ti nejlepší z východu a západu. Co nám nabídne první kolo? To jak dopadly statistiky, kdo je králem střelců, kdo dostane jaké ceny atd, si povíme v dalším článku.Nutno si říci zde, že nastavení hry pro play off je: 5min na třetinu, superstar, plná simulace a pokud se bude hrát rozhodující zápas, to znamená bude li stav série 3:1 třeba, nastavíte nekonečné prodloužení. Termín na každé kolo bude: 5 dní. Ve středu 13.2. končí tedy 1. kolo       

 

Východ

Philadephia vs Pittsburgh

Zde se utká vítěz celého východní konference David Blaho s Janem Sutym a jeho tučnáky. Dejv si vedl famózně a zcela zaslouženě se staví do čela tabulky východu. První soupeř je tučnák Suty. Potvrdí Dejv svoji výkonnost ze základní části, nebo se v letošní arktické zimě ujmou vlády tučnáci?

Toronto vs Montreal

Na východě panuje zima a v Kanadě obzvlášť. Znásobte to nekonečnem a vyjde vám pikantní souboj mezi rivaly Sirem a Dukem. Statistiky ze základní části jasně hovoří pro javorové listy, nicméně když jde o play off, Duke se umí hecnout, nastavit hologram a Sira převést. Nastal čas aby se Montreal konečně ukázat a tohle je ta pravá chvíle.

Buffalo vs Tampa Bay

Nebo také Maarwi vs Tommy. Tady končí veskeré kamarádství. Do teď to byla hra, nyní se z toho stane bitva dvou rivalů. Maarwi si v první části sezóny vedl suverénně, nicméně Tommy získával na síle a svého soka dokázal i překonat. Právě proto bude tento souboj velice pikantní. Potvrdí Tommy svoji stoupající formu a nebo jen Maarwi lakoval a ukáže svůj pravý potenciál?

Carolina vs NYR

Amadeus a Bagrid se postaví proti sobe a nabídnou velmi zajímavou a vyrovnanou sérii. Oba si vedli skutečně skvěle a svoji formu potvrdili svoji účastí v play off. Kdo se bude radovat dál? Smete hurikán postupující jezdce a nebo to bude jen slabý vánek z východu, který Rangers nerozhodí?

Západ

Calgary vs San Jose

Tak moc si Gverero nepřál se utkat hned s Majkem...a je to tady. Majko se s plameny prezentoval v sezóně naprosto suverénně, na druhou stranu nepřekvapil. Tenhle souboj bude souboj kočky s myší. Nicméně cesta za titulem má být trnitá a nepříjemná. A to přesně mají za úkol žraloci. Najít tu správnou taktiku, jak to Majkovi znepříjemnit. Stát se může opravdu cokoliv, takže ruce vzhůru a kalhoty dolu.

Vegas vs Vancouver

Lion opravdu překvapil a svoji druhou sezónu se zvedl o několik úrovní. Svoji super formu potvrzoval celou sezónu. Romco se s kosatkami tentokrát postaví svěle organizovanému silnému soupeři. Hráč, který toho odehrál u nás skutečně mnoho, patři mezi naše stálice a já jsem skutečně rád, že je tu s námi. Užijte si to hoši, fandím vám!

Colorado vs Minesota

Pepé prožil fantastickou sezónu, která bude vrcholit v play off. Jeho cílem je jistě finále s Majkem, nepředbíhejme ale. Fana si s divočáky vedl famózně a nedá Pepému nic zadarmo. Očekává se velmi vyrovnaná série dvou excelentních hráčů, kteří zdobí tuhle ligu. Díky hoši!

Nashville vs Winnipeg

Kasparos, vítěz divize se postaví Kratosovi. Opět očekáváme pikantní souboj dvou ostřílených borců. Ikdyž byl Kaspi vítězem divize, Kratos nedohrál více zápasů a je jen otázkou, zda zrovna tahle série nenabídne překvapení. Přeji hezkou hru s dobrým spojem.

Strom play off je aktivní, zapisovat zápasy je snad možné. Kdyby cokoliv, hlaste mi na discord soukromě. Pusťte se do toho a nemazleze se s tím!

 

Počet komentářů: 0 Přidat komentář Zobrazit celý článek

Online uživatelé

Info
Výsledek obrázku pro semafor obrázek

  Odstartovala liga NHL!

Výsledek obrázku pro semafor obrázek
Limity
   
   
Odkazy

Návštěvnost

TOPlist

Pro adminy