Odehraných zápasů dnes: 27, včera 6, za týden 33, v sezóně 33
left
right
Výběr ligy: English
Uživatel:
Heslo:
Nemáš ještě účet?
2. kolo play off NHL
Vydáno dne 21. 02. 2021 (46 přečtení), napsal Duke
NHL Play off

Startuje už 2. kolo NHL, než ale začne, podívejme se, jak dopadlo to první a že to byla jízda

PHI vs PIT    4:0 (6:2, 4:3, 3:0. 4:2)

V Prvním kole se na východě vítěz konference David Blaho postavil Janu Sutymu s tučnáky. Série byla celá v režii Davida, který tučnáky vyřadil 4:0 na zápasy. Gratulujeme a moc díky ještě jednou Janovi za účast!

BUF vs TBL  1:4 ( 1:0, 1:4, 1:3, 2:7, 1:4)

Zde se favorit Maarwi porval se svým kolegou Tommym. Tommy postupem sezony získával na síle a ikdyž hrál z třetího místa a začínal venku, svému soupeři nedal šanci krom jednoho zápasu. První favorit turnaje je venku a já Ondrovi moc děkuji za účast a za jeho výkony během celé sezóny. Jsem hrozně moc rád, kolik sezón si tady odehrál a byl tu se mnou. Díky a díky! Tommy postupuje dál, což je odměna pro něj, za neustálé zlepšování se v průběhu sezóny. Dobře nastavit taktiku na určitého soupeře a využít jeho chyb, přečtení strategie, to vyšlo GM Tampy na 1. Moc gratuluji!

NYR vs CAR 4:1 ( 9:5, 6:4, 7:4, 5:7, 5:4pp)

Bagrid s Amadeus se potkali hned v prvním kole a události na sebe nenechaly dlouho čekat. Zde se hodně střílelo a málo chytalo, asi tak by se dala popsat scorová bomba mezi těmito soupeři. Tak či tak se více radoval Bagrid, který s jezdci překonal na své cestě velký hurikán. Díky kluci za skvělou sérii a za celkově spousty let, v které jste se tu prezentovali. Bagridovi moc gratuluji!

TOR vs MTL  4:2 ( 4:5pp, 3:2, 5:2, 7:1, 4:7, 4:3sn ) 

A to je moje série se Sirem Cherokeem. Velký úspěch pro mě bylo, dostat se do play off kde jsem narazil na velmi těžkého soupeře. První zápas se mi vcelku povedl. Vedl jsem 4:1, ale i tak jsem zápas ztratil a šel do prodloužení, kde jsem sebral první skvělý bod. Pak následovaly 2 prohry, jedna, kde jsem zápas naopak srovnal já na 3:3, ale v zápětí jsem ke konci dostal poslední gol. Zde se lámala série, vytěžit z toho zápasu druhý bod, by byla velká výhoda. Třetí zápas byl seznam produktivity nej hráčů Toronta, stejně tak další, který vyhrál Sir. V sérii jsem se udržel v pátém zápase, kdy se mým útočníkům dařilo a dokázal jsem s hráči Habs nasázet 7 golů. Poslední, bohužel už šestý zápas skončil pro Montreal zle. Ikdyž se povedlo ve třetí třetině zápas srovnat a ubránit oslabení v prodloužení, v nájezdech, které rozhodně nebyly krátké, se radovali hráči Toronta. Velká gratulace putuje k Sirovi a přeji hodně štěstí dále.

 

Západ nabídl také zajímavé boje.

NSH vs WPG  4:2 ( 7:2, 6:2, 10:3, 3:7, 7:4 )

Kasparos se utkal s Kratosem v celkem zajímavé sérii. Byl jsem zvědal kdo urve postup a nakonec se raduje favorit. Opět padalo hodně golů, byl to hodně útočný hokej, plný střelců. Gratulace predátorům a Kratosovi děkujeme za účast.

COL vs MIN  4:2 ( 6:4, 5:4, 4:3pp, 6:2, 0:6, 4:5)

Krásný žhavý souboj byl mezi hrozně moc fajn hráči tady na Rehocu. Pepe se s divočáky nemazlil, víte ono to ani nejde. A tady obzvlášť ne. Až na 2 zápasy série působí jako hodně vyrovnaná bitva, za kterou vám kluci děkuji. A nejen za ni, ale i za vše, co jste zde kdy odehráli. Mít tu vás 2, byla pro mě radost.

CAL: SJS 4:0 ( 12:5, 6:0, 10:6, 7:5)

Majkova první překážka na cestě za titulem byli žraloci. Jaj, ale jednalo se o žraloky citronové a ti prostě moc útoční nejsou. Gverero se ale k souboji postavil jako muž, doufám, že gendrově neurážím. Dnešní svět je takovej, dneska je lepší být obezřetný a nejdříve se zeptat na pohlaví...jak zvrácené. Gverero nasázel nemálo golů Majkovi, ale plameny lítaly hlava nehlava a urvaly pro Majka první postup. Díky Gverero za účast, chápu, jak těžké musí být se dostat do play off a hned mít takového soupeře. Díky za účast. Majkovi patří gratulace!

VEG vs VAN 4:2 ( 5:2, 6:1, 0:2, 4:6, 5:4pp, 5:4pp)

Poslední pár tvoří mí oblíbení hráči Romco a Lion. Kluci celou sérii zapisovali postupně zápasy a udržovali nás v napětí až do konce. Ten byl veselejší pro Liona. Králové písku, rytíři z Vegas postupují dál po skvělé bitvě, kterou tito dva hráči prožili. Poklona ode mě vám oboum a díky za vše kluci!!! Gratuace Lionovi

 

 

Počet komentářů: 0 Přidat komentář Zobrazit celý článek

Online uživatelé

Info
Výsledek obrázku pro semafor obrázek

  Odstartovala liga NHL!

Výsledek obrázku pro semafor obrázek
Limity
   
   
Odkazy

Návštěvnost

TOPlist

Pro adminy