Odehraných zápasů dnes: 0, včera 0, za týden 0, v sezóně 63
left
right
Výběr ligy: English
Uživatel:
Heslo:
Nemáš ještě účet?
Play off X. sezóny ReHoc 3vs3
Vydáno dne 25. 08. 2021 (125 přečtení), napsal Sir_CHerokee
NHL Team

Základní část máme úspěšně za sebou. Odehrálo se na léto úctyhodných 171 zápasů. Pouze jeden tým nesplnil 25 zápasový limit. Pojďme se podívat, jak to dopadlo, kdo s kým bude dále hrát vyřazovací část. 

  V prvé řadě je třeba poděkovat všem zúčastněným týmům, není jednoduché dát dohromady fungující tým, zvláště v létě v době dovolných. Liga tentokrát proběhla hladce bez velkých problémů, nikdo neodstupoval a nakonec nebyl problém se na zápasy domluvit. Klobouk dolů před kapitány! Hrozily jen nějaké kontumace kvůli Hovádkům, ale nakonec jsme od toho upustili. 

  Předána již byla i první ze dvou cen - pro nejaktivnější tým základní části. Plného počtu dosáhli jako první opět CZSK Dragon Play v čele s kapitánem Gandy6666cz.

  Individuální statistiky ovládli hráči týmů Czech Beast. Kanadské bodování vyhrál vynikající hráč s poetickým nickem Lord_of_slavex, tedy Daniel Plášek, který posbíral neuvěřitelných 203 bodů. V závěsu pak byl Maty1237, tedy Maty Juska se 192 body. Nejlepším střelcem základní části se však stal Robert Opi (UFC_RK), kapitán  týmu Golden Warriors se 140 góly. Klobouk dolů před všemi... 

  A nyní už k play off. Jak již bylo avizováno, postupuje 8 týmů. Hrát se bude systémem první s osmým a druhý se sedmým postupujícím atd.. Série budou vždy na dvě vítězná utkání. Chtěl bych tímto poprosit kapitány, aby po dohrání zápasu vložili/potvrdili výsledek do pavouka tak, jak byli zvyklí v základní části. Systém už je nastaven. 

V play off se tedy dle tabulky utkají tyto týmy: 

Czech Beast (Fenomen_80) vs.  ReHoc (Sir CHerokee)

Golden Warriors (UFC_RK) vs.  CZSK DragonPlay A (Gandy6666cz)

Dark Tigers (kubci12) vs. HK Vydrnik (Usiak23)

Kapsa Boys (Xpatena) vs. Chlastpumpy (Pepe0203)

 

První kolo play off začíná 26. 8. a končí 5. 9. Další kolo se sestavuje na základě pořadí týmů po základní části stejně jako třeba v extralize. Napínavé zápasy v duchu fair play přeje za admin team

 

Sir CHerokee

ReHoc 3vs3 Admin

Počet komentářů: 0 Přidat komentář Zobrazit celý článek

Online uživatelé

Info
 

3vs3 liga: Probíhá Play Off

 
Odkazy

Návštěvnost

TOPlist

Pro adminy