Odehraných zápasů dnes: 0, včera 0, za týden 0, v sezóně 63
left
right
Výběr ligy: English
Uživatel:
Heslo:
Nemáš ještě účet?
Kasparos vítězí a bere pohár
Vydáno dne 11. 09. 2021 (35 přečtení), napsal Duke
NHL Play off

Bylo nebylo. Někdy, někde....Sezóna je u konce, vítěz je znám. Pojďme si připomenout jak play off frčelo a jak to všechno vlastně bylo.

Východní konference

Kubole velký favorit se nejdříve utkal s Gabrosem. Nutno podotknout, že oba 2 se vyznačují výbornou kvalitou. Kubole ale potvrdil roli favorita a vyřadil senátory 4:0 na zápasy. Další Kobuleho soupeř měl být můj krajan Lion Martiny, který se nejdříve utkal s Tomminem, mým klanovým kolegou. Tato série měla býti vyrovnaná, ale medvídci z Bostonu byli gumoví a nenašli recept na Islanders. 4:0 je velká lekce pro Tommyho a velký úspěch pro Liona. Pro mě trochu překvapení, ale v hokeji je možné skoro vše. Další kdo se v prvním kole bezchybně uvedl byl Mark1998cuf, který se postaral o další překvapení a 4:0 na zápasy vyřadil velkého hráče a matadora, který u nás leta hraje, Romca. Blesky tak 4x za sebou zasáhli křídla a postupující byl jasný. I čtvrtá série vyšla 4:0, to když se Kasparos popasoval s Finkim. Panteři zcela jasně usmažili dábly v jejich vlastním pekle. 

V druhém kole se vše hrozně táhlo a dalším překvapením bylo bohužel to, že Kubole, veliký favorit celé soutěže odstoupil z důvodu nedostatku času. Lion tedy jde dál. To Mark a Kasparos se utkali. Nebudu vás dlouha napínat, toto play off se hrálo opět 4:0, tentokrát se ale radoval Kasparos. Blesky nezasáhly ani jednoho pantera, všichni se krásně prokousali do finále konference. Zde došlo ke konfrontaci lehce postupujících ostrovanů a Kasparose, který už si se svými kočkami brousil zoubky na samotné finále. Tentokrát to přeci nemohl mít Kaspi lehké. Chtěl bych vám říci, že se hrálo na 7 zápasů a tak tak postoupil. Sklamu vás, opět 4:0 a Kaspi se mohl těšit na finále celé ligy. S kým si ho zahraje?

Západní konference

No a tady se vše odehrávalo trochu jinak. Parise se nejdříve utkal s Keanem, který se po letech strávených u nás v lize těšil na svoje play off. A zcela zaslouženě! Kean nejen, že se dostal do vyřazovacích bojů, ale dokázal Pariseho jednou překonat. I tak se zcela jasně staly hvězdy Dallasu postupujícími, skvrnu na jejich dresu však kosatky zanechaly. Poněkud napínavý bitva se konala mezi Shepem a Gvererem. Nervozní Vegas si dávali na čas a nutno říci, že je predátoři hezky potrápili. Vůbec nic nebylo rozhodnuté, až do sedmého zápasu, kde se radoval Gverero. Skvělá série. Pepe, žralok ze San Jose si vylomil jeden zoubek s Černokněžníkovo bluesmany, i tak si zajistil postup 4:1.  Od Černokněžníka úspěch. Play off a urvaná výhra! No a klasika score tohoto play off je souboj Chucha a Frtana. 4:0 jako přes kopírák. 

Ve druhém kole nám opět z časových a i zdravotních důvodů bouchl Chucho a tak se k postupu dostal lehce Pepe. Parise už to tak lehké neměl, když narazil na kluky z Vegas. Gverero jednou svého soka porazil, ale v konečném výsledku to nestačilo. Parise postupuje dál. Finále konference mezi Dallasem a San Jose mělo kvalitu. Krásná jízda na 7 zápasů přinesla těsný postup Parisemu, když Pepeho vyřadil 4:3 na zápasy.

Velké finále mezi Dallasem a Floridou nebylo vůbec jednoznačné a jasně ukázalo, že do finále patří ti nejaktivnější a nejzkušenější. Ikdyž Parise vzdoroval, 2 výhry mu nestačily. Kasparos potvrdil roli favorita a stal se naším vítězem 13. sezóny.

Velká gratulace patří oboum finalistům za skvěle odehrané play off a nemalou dávku napětí. 

Ceny!

Jako každou sezónu, i tuhle rozdáváme ceny. 

1. cena: Kasparos: 1700 Kč za 1 místo 

    cena: Parise Seguin: 800 Kč za 2. místo

    cena:  Pepe: za nejaktivnějšího hráče 600Kč

    cena:  Mark: za velkou pomoc lize NHL: 600Kč

Všem moc děkujeme. Byla to dlouhá a velmi nelehká sezóna. Nyní je třeba se s ní rozloučit, poblahopřát ještě jednou vítězi Kasparosovi, druhému finalistovi Parisemu, nejaktivnějšímu Pepemu a Markovi, za to kolik nám sehnal hráčů, kteří dokončili a veškerou další jeho pomoc. Dík patří všem, kteří hráli a dohráli. Klobouček!

Jedna sezóna končí, brzy ale už další začne na novém NHL 22, který nejspíše přinese mnoho změn. Zatím máme nějaký čas se na ni dobře připravit.

Počet komentářů: 0 Přidat komentář Zobrazit celý článek

Online uživatelé

Info
 

3vs3 liga: Probíhá Play Off

 
Odkazy

Návštěvnost

TOPlist

Pro adminy