Odehraných zápasů dnes: 17, včera 14, za týden 82, v sezóně 1268
left
right
Výběr ligy: English
Uživatel:
Heslo:
Nemáš ještě účet?
ReHoc 3vs3 - Zápis do XI. ročníku
Vydáno dne 01. 11. 2021 (380 přečtení), napsal Sir_CHerokee
NHL Team

Zápisné má uhrazeno: tým ReHoc, Blue Pioneers, Pedálovci, Golden Knights, Kapsa Boys, Chlastpumpy, Dark Tigers, Dragons Crew a Diamond Dragons 
Kdo z přihlášených nedodal soupisku, tak tak urychleně udělejte. Děkuji. 

 
Už se to blíží! Po mnoha letech nás čeká skutečně nová NHL! A to je svátek. Svátek pro nadšence, kteří s námi hrají online už od roku 2007, svátek pro nováčky, kteří mají rádi reálný i online hokej. A na online sport je tady ReHoc!  Vedle NHL ligy bude samozřejmě pokračovat i oblíbená soutěž 3vs3. Pokud máte zájem přihlásit svůj tým, čtěte dále... 

  X. ročník naší soutěže byl úspěšný. Zúčastnilo se 12 týmů, do Síně slávy se však zapsal jen jeden - Dark Tigers v čele s kapitánem kubci12.  Ve vyrovnaném finále dvakrát porazili Czech Beast (kap. Fenomen_80).  

  Zápis do XI. ročníku proběhne podobně jako v předchozích ročnících. Zápis provede kapitán za tým zde do komentáře pod článkem. Je třeba uvést název týmu, kapitána (PSN = nick na webu) a e-mailový kontakt na něj. Ještě před turnajem pak kapitáni obdrží e-mail s jednoduchou tabulkou v excelu, kterou vyplněnou (sestava týmu) odešlou zpět (pokud možno zachovají formát). Tím dokončí přihlášku a ve chvíli, kdy dorazí zápisné (viz níže), tak vše nasázím na web a připravím pro XI. ročník.

  Aby bylo o co hrát - ceny, je třeba zápisné. Proto i v XI. ročníku bude finanční cena pro vítězný tým celé soutěže a také cena pro nejaktivnější tým základní části (první, který odehraje všechny zápasy). Zápisné za celý tým činí 200 Kč / 8 Eur. Pro hráče s českým účtem - číslo účtu: 2110701800/2700. Pro hráče se slovenským účtem - typ platby SEPA a IBAN: CZ8420100000002500728611. Nezapomeňte v rámci platby uvést název týmu a nick kapitána do poznámky při platbě, ať to pak jednoduše dohledáme.

  Jak se bude hrát? Vše bude záležet na počtu přihlášených týmů. Pravděpodobně tedy budeme hrát stylem 3x každý s každým. Prvních osm pak postoupí do play off (případně upravíme podle počtu přihlášených týmů), kde se bude hrát vždy na 2 vítězné zápasy. Co se týká otázky golmanů, hrát budeme i s nimi, tedy 4vs4 fakticky.

   Prostudujte si rovněž aktualizovaná pravidla a dobře promyslete sestavu týmu, během turnaje nebudeme dělat změny. V minulých sezónách toho bylo příliš a pak to dojde do absurdní fáze, kdy na začátku a pak konci turnaje hraje vlastně jiný tým. Tomu se hodláme vyvarovat.  

  Nyní pár věci na vysvětlenou pro začínající. 

   Jak se tento mód hraje? V hlavní nabídce vyberete World of CHEL. Tam je třeba mít již vytvořeného hráče a založený tým. Kapitán dále pozve svoje dva parťáky, stejně tak kapitán druhého týmu. Čtverečkem pak "Nastavení pro vytváření hry" a zde "Soukromá hra" a heslo třeba rehoc. Jakmile všichni spoluhráči v obou týmech dají "připraven", kapitání spustí hledání hry. Po pár vteřinách vás to spojí a zápas může začít. Nejde o nic složitého. 

   Jak dát ostatním vědět, kdy se sejdeme? Pro tento účel máme kalendář. Kapitán vyvěsí termíny, kdy bude jeho tým připraven na zápasy. Popřípadě si v kalendáři reservuje již vypsaný termín jiného týmu. Funkce "Kalendář" je nepostradatelná. Nově je zjednodušená a inovovaná. Konkrétní domluva pak u nás probíhá přes discord. Discord - webový chat může používat každý registrovaný hráč. Stěžejní je pro kapitány. Fungue i jako aplikace přes mobil, případně program v počítači. 

   Jak se zapisují výsledky?

- po zápase si vytvořte záznam - 2 screenshoty (statistiky + góly, pokud máte TV blízko compu není třeba)
- výsledek vkládá vítěz, poražený tým (kapitán) jej kontroluje a potvrzuje
- nejdříve se přihlaste na našem webu vpravo nahoře (kapitán)
- klikněte na ikonu "Zapsat zápas"
- vyberte správný zápas a klikněte na "odeslat"
- vyplňte tabulky s údaji o zápase a statistiky (komplet, jen neřešíme časy)
- odešlete soupeři
- v tuto chvíli soupeř potvrdí nebo opraví výsledek (nahoře v pravém rohu - "přijaté zápasy"(1))
- po potvrzení se vše zobrazí na webu a ve statistikách

   No a kdy se začne hrát? Záležet bude na kapitánech, jak rychle dokáží tým zapsat, vyplnit tabulku a poslat zápisné. Čím dříve tím lépe. Cílem je nabrat alespoň 10 - 20 týmů. V plánu je začít zhruba 14 dní po startu klasické NHL sezóny (1vs1). 

  LOGO vašeho týmu - na stránce se můžete prezentovat vlastním logem svého týmu. Je třeba jej dodat ve formátu minimálně 500x500px (např. mailem se sestavou týmu nebo na discordu adminovi) nebo napsat, zde pod článek žádost, na našeho grafika (MidraCZEk), který Vám logo na žádost udělá "na míru". Není problém udělat stejné logo, jaké máte právě na dresu ve hře v NHL22.

 

Spoustu zábavy v duchu fair play přeje za admin team

Sir CHerokee

 

Počet komentářů: 10 Přidat komentář Zobrazit celý článek

Online uživatelé

Info
 

NHL PS4 1vs1: hraje se
3vs3: dohrává se ZČ

 
Limity

1. Napomenutí NHL 1 vs 1

Doma, Svabis


 

Odkazy

Návštěvnost

TOPlist

Pro adminy