Odehraných zápasů dnes: 1, včera 25, za týden 87, v sezóně 644
left
right
Výběr ligy: English
Uživatel:
Heslo:
Nemáš ještě účet?
Už se to blíží...
Vydáno dne 06. 10. 2021 (148 přečtení), napsal Duke
1st ReHoc NHL

Na co se můžete těšit v nové sezóně na novém NHL22?

Kompletních 82 zápasů dle reálného rozpisu. Soutěže o spousty cen. Vítáme hráče na PS4 i PS5. Možnosti premium účtu: zdarma účast na MS o ceny. Spolupráce se zkušenými adminy: Tommy a Duke se ujmou adminování další sezóny, motivováni novým NHL na zcela novém enginu. Sezóny, které adminujeme, se už skoro nedají spočítat, mimo 13 sezón na PS4 se u nás odehrálo 23 sezón na PC (NHL08 a NHL09, která nám vydržela opravdu dlouho). 

Na našem webu zapisujeme výsledky, statistiky z utkání, máme přehledné automatické tabulky. Komunikace probíhá na kanále Discordu.  Očekává se NHL sezóna, turnaje MS a dle zájmu i ELH.

My všichni se můžeme těšit na nové NHL, které by nemělo být pouhým updatem soupisek a zkrášlení meníčka!

Již brzy vstoupíme do 14. sezóny v ReHoc NHL lize. Každý rok se nám podaří odehrát kompletní 2 sezóny, tentokráte se můžeme těšit na velkou neznámou. Startuje se od začátku a pro mnoho zkušených hráčů to znamená restart a spousta času na učení nových fint, na které dříve byli zvyklí. Očekává se příchod starých ostřílených hráčů, kteří zde již působili a poslední NHL je už nebavila. Samozřejmě první místa máme pro své stálice, které tu s námi bojují rok co rok. Staň se součástí i TY!

Zatím se registrovalo 15 hráčů. Místa ještě jsou. Pokud nemáš registraci, udělej ji na webu a pod článek napiš komentář. Tím se registruješ.

Trocha historie.

Klan ReHoc vznikl v roce 2007, zakládající členové byli Tonco a Sir Cherokee, který zde stále působí a je základním kamenem našeho klanu. Znáte ho např. z ligy jako hráče a jako admina 3vs3 soutěže.

Já jsem příšel do ReHocu v roce 2008, 28.12. hned co jsem dorozbalil svůj poslední vánoční dárek. Ještě před tím, než jsem přišel sem, jsem adminoval svou malou Forever ligu, kterou jsem dělal ještě na estrankách. Když se ohlédnu kolik je to let, je to spíše smutné. Na druhou stranu, ReHoc je vizitka, stálice a jediná nepřetržitě fungující liga česko-slovenského e-sportu. V první řadě jste to ale vy, hrajete tu a držíte nás u toho. Bez vás by liga neexistovala a z klanu ReHoc by mohl být třeba klan Foot a mohli jsme dávno bojovat proti Ninja želvám. ….

Nebudu vás déle zatěžovat historií, kterou nyní budeme opět tvořit. Pokud chcete být součástí naší komunity, připojte se pod článek do komentáře a pojďte si třeba pokecat a sdělit nám své dojmy ze hry na discord. No a nejdůležitější otázka - kdo další se zapíše do síně slávy? Kdo bude další vítěz naší ReHoc ligy v NHL? Kasparos drží poslední titul! Budeme se na vás těšit. 

V registraci je již 15 hráčů: 1. Kean, 2. Dukeforever, 3.Mark1988cuf, 4. Sir CHerokee, 5.Tommino44, 6.Ondra_92, 7.DavidBlaho, 8. Maarwi, 9. LionMarrtiny, 10.finky52, 11.LukeThehab, 12. FanaSWK, 13. Brejchys79, 14. Pospy820, 15.Masko130490.

 

Duke

NHL Admin

Počet komentářů: 6 Přidat komentář Zobrazit celý článek

Online uživatelé

Info
 

NHL PS4 1vs1: hraje se
3vs3: dohrává se ZČ
NHL PS5 1vs1: nábor hráčů

 
Limity

1. Napomenutí NHL 1 vs 1

 Loroil


 

Odkazy

Návštěvnost

TOPlist

Pro adminy