Odehraných zápasů dnes: 0, včera 10, za týden 31, v sezóně 1079
left
right
Výběr ligy: English
Uživatel:
Heslo:
Nemáš ještě účet?
XIV. sezóna NHL má vítěze
Vydáno dne 21. 02. 2022 (730 přečtení), napsal Duke
1st ReHoc NHL

Play off se hrálo celkem plynule a my už známe vítěze. Není jím nikdo jiný, než Xpatena s teamem Boston Bruins! Chci moc poděkovat všem hráčům, kteří se podíleli na troufám si říci, nejlepší sezóně NHL, kterou kdy ReHoc zažil. Velké poděkování patří kolegovi Tomminovi, který společně se mnou vedl ligu, pomáhal, když jsem nemohl. Neumím si představit, že by bez něj vše tak dopadlo. Děkuji i kolegům: Sir Cherokee, Markcuf, Souppi, Midra za podporu během sezóny. Moc si toho všeho vážím! 

 

Jak základní část, tak play off byly poměrně netradiční. Poprvé se sešlo uskupení dosti velmi silných hráčů, kde se dali předpovědět favorit, ale každé kolo bylo plné překvapení a zvratů.

Favorit a vítěz západu Kasparos vypadl hned v prvním kolem s Showtimem, Kočka88 vyřadil Tommina 4:1, Shepp si poradil s vítězem divize Bjornsonem stejně, David Blaho, stálice a ultradobrý hráč neuhrál jediný zápas, Sir si neporadil s Mariem. Druhé kolo suverén Kočka88 padl s Showtimem, Andy tak tak dal Sheppa, Xpatena nedal Markovi šanci. 

Velké překvapení přineslo i finále konferencí, kde vítez východu Kocka cz nestačil na Xpatenu. Showtime potvrdil roli silného hráče když vařadil Andyho a dostal se do samotného finál. 

Finále bylo pro hráče, kteří vyřadili favority. O to víc mi zaráží a udivuje, že bylo jednoznačné pro Xpatenu. 

Xpatena je vítězem 14. sezóny v NHL a my mu moc gratulujeme. Máme nového hráče, který se zapíše do naší kroniky. Duhé místo patří Showtimovi. Showtime si zaslouží resekt a potlesk za jeho cestu play off.

To co se odehrálo v tomto play off nebývá vůbec běžné, ba naopak. Dokazuje to, že na Rehocu se ustálilo větší množství kvalitních hráčů, kteří ať se umístí nějak v základní části, dokáží vybojovat výhru proti suverénovi. To co se stává reálně v soutěži NHL, ELH a jiných se nyní stává i u nás na ReHocu. Tato sezóna se odehrála celá na 82 zápasů a dokonce týden před termínem. 

Ceny

1. cena je pro vítěze. 1800 Kč putuje Xpatenovi za vítězství v NHL, zisku Stanley cupu!

2. Cena je za 2.místo pro:  Showtima: 1000Kč

3. cena je za aktivitu: 850Kč pro hráče Kočka88 za příkladnou aktivitu a nejrychlejší odehrání soutěže

4. cena je Dukeho, za pomoc lize: Kocka cz hrál nejen aktivně ale i sehnal několik hráčů, kteří dohráli sezónu, přihlásili se k další a přispěli k celkévému chodu ligy: premium na další sezónu (400Kč)

5. cena je pro Emcu. Holčina přišla, nahradila, rychle dohrála, zařadila se do dalších soutěží. Cenou je vstupné do další sezóny.

Je konec! Moc vám za celý admin team děkuji za skvělou sezónu, která byla skvělá právě....kvůli vám. 

 

See you later, aligator!

 

 

Počet komentářů: 0 Přidat komentář Zobrazit celý článek

Online uživatelé

Kalendář
JohnyTwitch (NHL)
17. 6. 2022 13:30 - 20:00 (UTC)

Vlož / rezervuj Návod
Info
 

NHL: probíhá základní část
3vs3: probíhá Play Off
Europe: Konec sezóny
HUT: probíhá základní část

 
Limity

1. Napomenutí NHL

 

1. Napomenutí Europe


 

Odkazy

Návštěvnost

TOPlist

Pro adminy