Zápasů dnes: 0, včera 10, za týden 74, v sezóně 234
left
right
Výběr ligy: English
Uživatel:
Heslo:
Nemáš ještě účet?

3vs3 - jsme asi tak v půlce

Vydáno dne 25. 06. 2019 (154 přečtení), napsal Sir_CHerokee
Night Cup

Do limitu, 14 odehraných zápasů zbývá ještě pár dní. Pojďme se ale podívat, jak se týmům vede, nebo nevede.  Zatím si necháváme otevřeno, jak bude probíhat play off, zda pouze se 4 nebo 8 týmy. Každopádně, kdo nedá limit, nemůže s play off počítat. V této fázi turnaje se zapojily už prakticky všechny týmy až na Giant Bundy. Proč tito veteráni bez omluvy otálejí, netuším. Jejich kapitán - Clearlyzmrd - i ostatní (CernaSVKmarha, Itsmeli, Shelbyer) netaktně mlčí.

  Nejaktivnějším týmem soutěže jsou Bohemica Equitibus s kapitánem TheNotorikem. Tento tým s latinským názvem ve zvláštním tvaru bychom mohli přeložit jako Čeští Jezdci. Z 15 zápasů, 13x slavili a jejich hráči jsou i na špici kanadského bodování - Kumbik a OleCola. Těsně za nimi jsou Krysy s kapitánem Rybisyndikat. Dělí je především méně odehraných zápasů. Třetí - s poměrně vyrovnanou bilaci - je HC Energie s kapitánem icinak33. Limit současně s leaderem již plní Satani v čele s Prokym71. Páté místo prozatím patří domácímu týmu ReHoc, jehož výsledky zdánlivě zůstávají za očekáváním. Pravdou je, že tým spolu v tomto složení hraje poprvé a v Trojce rozhodně nejde o zkušené borce. Do turnaje se již s vervou pustili také HC Benchwarmers v čele s Drunk_Novisem. Pět odehraných zápasů (+ jeden nevložený) má taky poeticky pojmenovaný tým HC Vychlastané Mozky v čele s Prajzakem. Osmá příčka patří nováčkovi - týmu Heart of Europe, kap. Komaar11. No a před nedávnem teprve turnaj skutečně začali Falcons Jihlava (Andrew) a HC Seven Café (Pohy).

  Co se kvality týmů týká, turnaj je skutečně nabitý. Hladký průběh ligy záleží především na kapitánech. Jejich cílem je dobrá atmosféra a disciplína v týmu, ale také komunikace s ostatními kápy. Jsem rád, že už většina pochopila funkci kalendáře a přijala IRC ke konkrétní domluvě. Zvláště večer je pak možné potkat soupeře. Nicméně úkolem kapitánů je také komunikovat v duchu fair play a ukočírovat takto i ostatní. A to se ne vždy daří. Za urážení soupeře je proto kpt. Drunk_Novis a jeho tým "odměněn" napomenutím. Věřím, že se to již nebude opakovat. Jsme tu kvůli zábavě, nikoliv kvůli urážení nebo zdržování.

  Věřím, že to bude první a také poslední problém, který jsem musel řešit. 3vs3 je přeci o parťáctví, pokecu, souhře a týmové radosti. Takže do uzavření základní části, které proběhne nejspíše krátce po limitu, přeji všem spoustu zábavy. Nezapomeňte rovněž vkládat a potvrzovat výsledky. Ideální je, když si vítězný tým udělá screeny. 

  Takže hodně štěstí a spoustu zábavy. Sejdeme se na virtuálním ledě.

 

Sir CHerokee

ReHoc 3vs3 Admin

 Počet komentářů: 2 | Přidat komentář | Zobrazit celý článek


Online uživatelé

Info
Výsledek obrázku pro semafor obrázek

IN SEASON 

NHL X. ROČNÍK

ELH II. ROČNÍK

COMMING SOON

ReHoc Camp

Výsledek obrázku pro semafor obrázek
Kalendář
Omluvenky
Liga Hráč Datum
      
     
     
Pro omluvenku pište adminům!
Chat
Odkazy

Návštěvnost

TOPlist

Pro adminy