Zápasů dnes: 0, včera 0, za týden 0, v sezóně 15
left
right
Výběr ligy: English
Uživatel:
Heslo:
Nemáš ještě účet?

3vs3 Play off

Vydáno dne 22. 01. 2019 (576 přečtení), napsal Sir_CHerokee
NHL Team

  Dnešním dnem ukončujeme základní část miniligy 3vs3, které se nakonec zúčastnilo 8 celků. Pojďme se tady podívat, jak to probíhalo, co se povedlo, co méně a jak to bude vypadat dále.  Byl to boj až do posledního dne. Celkem se odehrálo 50 zápasů během pouhých 20 dnů. A to je velmi pozitivní skutečnost, stejně jako fakt, že se zapojily všecny týmy. Nejaktivnějšími týmy pak byly Satani (kap. Proky) a HC Czech Sokol (Tomitomasino). Shodně odpinkali 18 zápasů!

  Nejvíce bodů, celkem 46) nasbíral hráč Kundobijce (Podej Mydlo) týmu HC Hovada. V těsném závěsu za ním (44 bodů) byl pak Clearlyzmrd (Jared Pero) týmu Giant Bundy. Klobouk dolů před výkony obou těchto borců.

  Procentuálně nejúspěšnějším týmem byli Czech Infamous (kap. Kumbik). Dokonce nenašli přemožitele, nicméně odpinkali pouze 5 zápasů, což je málo. Tento chabý výkon, co se aktivity týká, už navíc předvědli podruhé. 75 % úspěšnosti pak dosáhl domácí tým ReHoc, což stačilo na první postupové místo. Pouze o bod méně nasbírali obhájci prvenství z minulého turnaje - HC Hovada. Jen 11 odehraných zápasů stačilo na třetí místo týmu Giant Bundy. O poslední postupovou příčku se poprali Satani (kap. Proky) a HC Czech Sokol (kap. Tomitomasino). Druhý zmiňovaný tým byl nakonec úspěšnější.

   Jedinou výtku, kterou mám ke kapitánům, je nestálost názvů týmu a její sestava. Během miniligy se několikrát měnily sestavy týmů i názvy. Dokonce proběhly i přestupy hráčů. To od dalšího turnaje již nebude možné. Zkrátka musíte spolu vydržet. Připsat do sestavy půjde max jednoho hráče. 

 

Play off

  Tak, jak již bylo avizováno, postupují 4 celky, hrát se budena jeden rozhodující zápas. Výsledky a statistiky (střelci, asistence) se budou zapisovat do komentářů pod článkem. Zapisuje kapitán vítězného týmu, poud se nedomluví s někým jinak. 

ReHoc vs. HC Czech Sokol (kap. Sir CHerokee vs. Tomitomasino)

HC Hovada vs. Giant Bundy (kap. KundoBijec_cz vs. Clearlyzmrd)

 

  Tímto bych rád poděkoval všem účastníkům. Bude-li zájem uspořádáme další soutěž v podobném duchu. Všem, co hrají play off přeji příjemnou zábavu. 

 

Sir CHerokee

ReHoc NHL Admin

 

 

 

 Počet komentářů: 7 | Přidat komentář | Zobrazit celý článek


Online uživatelé

Info
Výsledek obrázku pro semafor obrázek

NOVÁ SEZÓNA 

ReHoc 3vs3

Play off! 

Výsledek obrázku pro semafor obrázek
Kalendář
Nesplněn limit
17.5. min 76 zápasů
   
Chat
Odkazy

Návštěvnost

TOPlist

Pro adminy