Zápasů dnes: 0, včera 10, za týden 74, v sezóně 234
left
right
Výběr ligy: English
Uživatel:
Heslo:
Nemáš ještě účet?

3vs3 play off

Vydáno dne 02. 07. 2019 (135 přečtení), napsal Sir_CHerokee
Night Cup

Tak jak jsme slíbili, cca po 14 dnesch dnes startuje závěrečná část 3vs3 letního turnaje. Do vyřazovacích bojů postupují 4 týmy.    Do turnaje, který začal přibližně v polovině června, se přihlásil překvapivě vysoký počet týmů - hned 11! Bohužel ne všechny se zapojili. Naprosto nechápu tým Giant Bundy, který nekomunikuje a neodehrál jediný zápas, přitom se už úspěšně zúčastnil předchozích soutěží v podobném stylu. 

  Limit byl stanoven na 14 odehraných zápasů. Tuto laťku pokořilo pouze 6 aktivních týmů. Všechny by si tak zasloužili postup, nicméně hrát mohou jen nejlepší čtyři. Občas přemýšlím, co víc jsme mohl udělat, aby se odehrálo více. Máme tady web, články, návody. Nejdůležitější nástroj - kalendář. K tomu komunikaci přes webový IRC kanál. Kapitány jsem oslovoval i mailem a nakonec některé i přes PSN. Mnohdy jsem žádnou odpověď nezískal. Tuž tak nevím, zda to mám osobně objíždět, či jak. No je to poučení do příště...

  Pojďmě k příjemnějším věcem. Základní část suverénně vyhrál tým s poetickým názvem Krysy v čele s kapitánem s přidanou hodnoutou Rybisyndikat. Základní části prošli téměř bez ztráty "panenství"...narazili akorát u HC Energie. Druhým postupujícím je pak tým Bohemica Equitibus, kterým vele málokdy střízlivý TheNotorik. 14 zápasů pak stihli pokořit i HC Benchwarmers (kap. Drunk_Novis) a HC Energie. Kapitán posledního zmíněného týmu ale neudržel nervy na uzdě a zabalil to: "Nejlepší bude když se odhlasime ja budu mít aspoň klid. Tak ja odhlašuji HC Energie teda." Jo kapitán, ten těžký život má... Místo nich tedy postupuje domácí tým ReHoc, který vzhledem ke svým výsledkům může v důsledku jen překvapit. 

Dvojice pro play off

Krysy vs. ReHoc    +   Bohemica Equitibus vs. HC Benchwarmers

Instrukce a pravidla

Hraje se na jeden zápas. Vítěz postupuje. Statistiky a výsledky kapitáni zapíší do komentářů pod článek. Nejzažší termín pro odehrání prvního vyřazovacího kola sobota 6.7. 2019. 

 

Sir CHerokee

ReHoc 3vs3 NHL admin

  Počet komentářů: 15 | Přidat komentář | Zobrazit celý článek


Online uživatelé

Info
Výsledek obrázku pro semafor obrázek

IN SEASON 

NHL X. ROČNÍK

ELH II. ROČNÍK

COMMING SOON

ReHoc Camp

Výsledek obrázku pro semafor obrázek
Kalendář
Omluvenky
Liga Hráč Datum
      
     
     
Pro omluvenku pište adminům!
Chat
Odkazy

Návštěvnost

TOPlist

Pro adminy