Zápasů dnes: 0, včera 29, za týden 89, v sezóně 762
left
right
Výběr ligy: English
Uživatel:
Heslo:
Nemáš ještě účet?

3vs3 Play off (aktualizováno - finále)

Vydáno dne 25. 03. 2020 (157 přečtení), napsal Sir_CHerokee
NHL Team

Základní část turnaje 3vs3 je úspěšně zakončena. Všechny týmy splnily limit. 8 celků postupuje do vyřazovacích soubojů.   Základní část vyhráli HC Hybridi v čele s kapitánem Gadzovcem. Nasbírali celkem úctyhodných 42 bodů. V těsném závěsu za nimi skončili obhájci titulu Falcons Jihlava s Andrewem88. Třetí pozici udržel tým Czechs Lions, který jako jediný odehrál všechny zápasy. Klobouk dolů zvláště před jejich kapitánem Mildou Lempikem93. Čtvrtá postupová příčka patří celku Slovak Wolves, které vede Fido. Pouhý bod za nimi jsou Bestie s kapitánem Hajsmikem20. Z šetrého místa postupuje domácí tým ReHoc následovaný Czechoslovakia Skillers (Srejda_leos_Cz) a na poslední chvíli postupující Shelby Family (Smchn97).

  Kanadské bodování ovládl ChuchooYNWA z týmu Falcons Jihlava s neuvěřitelným počtem 160 bodů v pouhých 24 zápasech. Zároveň se stal i králem střelců. 

  K samotnému play off - hrát s bude pouze na jeden vítězný zápas. Výsledek zapíše kapitán vítězného celku zde pod článek do komentářů a článek bude průběžně aktualizován. Pravidla zůstávají, takže obsazení/neobsazení pozice golmana je na domluvě kapitánů. Je žádoucí, aby se každé kolo dohrálo za méně než týden. 

 

HC Hybridi 10:4 Shelby Family

Falcons Jihlava 3:5 Czechoslovakia Skillers

Czechs Lions 3:0 ReHoc

Slovak Wolves 4:3 BESTIE  

---------------------------------------------------------------------------

HC Hybridi 3:2 Czechoslovakia Skillers

Czechs Lions 2:9 Slowak Wolves

---------------------------------------------------------------------------

Finále

HC Hybridi 7:1 Slowak Wolves

O 3. místo

Czechs Lions vs. Czechoslovakia Skillers

 

A na závěr jeden trochu pro mě smutný dodatek k týmu Shelby Family, u kterých vyšla najevo politováníhodná skutečnost, že jejich účast má opět ještě jeden skrytý důvod a to ten, aby tu lanařili hráče do své ligy. Takže tímto turnajem se s námi definitivně rozloučí. 

A ještě jedna pozitivnější skutečnost, vzhledem k velkému zájmu, uspořádáme následně další podobný turnaj. Připravujeme však jednu novinku v podobě malého zápisného tak, aby bylo o co hrát - cenu pro nejaktivnější tým základní části a cenu pro vítěze. 

Přeji příjemnou zábavu v duchu fair play. 

 

Sir CHerokee

ReHoc 3vs3 Admin

 Počet komentářů: 6 | Přidat komentář | Zobrazit celý článek


Online uživatelé

Info
Výsledek obrázku pro semafor obrázek

NOVÁ SEZÓNA 

22.3. 28zápasů

max off

Výsledek obrázku pro semafor obrázek
Kalendář
Nesplněn limit
15.3. min 21 zápasů  
 Lilka1990
  Frtan1028
      Bardulan_Cz
     LionMarrtiny
Chat
Odkazy

Návštěvnost

TOPlist

Pro adminy