Zápasů dnes: 0, včera 0, za týden 0, v sezóně 15
left
right
Výběr ligy: English
Uživatel:
Heslo:
Nemáš ještě účet?

3vs3 Play off se blíží

Vydáno dne 15. 01. 2019 (588 přečtení), napsal Sir_CHerokee
NHL Team

  Druhý turnaj 3vs3 se blíží pomalu ale jistě do finále. Pojďme se podívat, jak si vedou jednotlivé celky. 

 

   Šest z osmi týmů se zapojilo velmi aktivně, dva jsou do počtu a nepochopil jsem, proč se přihlásili. Celému turnaji zatím vévodí favorité a obhájci prvenství - HC Hovada (kap. KundoBijec_CZ). Ale i tito borci už dvakrát rupli. Druhým týmem v tabulce jsou Giant Bundy (kap. Clearlyzmrd), kteří mají méně odehráno, ale našli jen jednoho přeožitele. Slušně si vedou i Satani (kap. Proky), kteří již mají odpinkáno 13 zápasů. Čtvrté místo patří týmu ReHoc, což je prozatím podstatně lepší výsledek než v prvním turnaji.  Na pátém místě je HC Czech Sokol, kteří několikrát změnili název týmu (kap. Tomitomasino). Cením si především toho, že mají ze všech nejvíc odehráno! Posledním aktivním týmem jsou CZ SK Falcons (kap. Meganti). Czech Infamous a Blood Knights (dříve Lions) toho zatím bohužel moc neodehráli. U Infamous se už z toho stává tradice. 

  22. 1. bude ukončena základní část.Pro postupo do vyřazovacích bojů je třeba odehrát alespoň 10 zápasů a skončit do čtvrtého místa. Play off bude hrát první se čtvrtým a druhý se třetím na jeden vyřazovací zápas. 

  Co se týká statistik, tak těm vévodí hráč Podej Mydlo (překvapivě KundoBijec_CZ) s 23 vstřelenými brankami a 14 asistencemi. Třcetibodovou hranici již překročili také Jared Pero (Clearlyzmrd), John Snow (KalipoCZ) a Lucas Procop (Proky71).

  Co dodat na závěr - zapojte se všichni, kapitáni, nahoďte kalendáře a hlavně příjemnou zábavu. 

P.S. ReHoc má vypsáno na pátek. 

 

Sir CHerokee

ReHoc NHL Admin 

 Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Zobrazit celý článek


Online uživatelé

Info
Výsledek obrázku pro semafor obrázek

NOVÁ SEZÓNA 

ReHoc 3vs3

Play off! 

Výsledek obrázku pro semafor obrázek
Kalendář
Nesplněn limit
17.5. min 76 zápasů
   
Chat
Odkazy

Návštěvnost

TOPlist

Pro adminy