Zápasů dnes: 0, včera 0, za týden 13, v sezóně 63
left
right
Výběr ligy: English
Uživatel:
Heslo:
Nemáš ještě účet?

3vs3 závěr základní části

Vydáno dne 09. 02. 2020 (88 přečtení), napsal Sir_CHerokee
NHL Team

V pořadí čtvrtý turnaj ReHoc 3vs3 se nám převalil úspěšně do své druhé poloviny. Pojďme se podívat, kdy skončí základní část, kdo a jak na tom je. 

 

   Máme za sebou úspěšně celých 42 odehraných zápasů. V prvé řadě je třeba poblahopřát týmu Czechoslovakia Skillers, kteří již mají odehrány všechny zápasy. Příkladná aktivita a práce nejen kapitána, ale celého týmu. I proto jsou v čele tabulky. V počtu zápasů už je jen tak někdo nepřekoná, protože podle zákulisních informací se rozpadl tým Czech Lions. Prý se potvrdilo, že se nejedná o žádné Lvy, ale hádavé baby, co se nemohly vystát ani ty tři týdny, které zhruba turnaj trvá. 

  Druhou příčku, nejen v bodech, ale i odehraných zápasech prozatím okupuje domácí tým ReHoc, který marně čeká na poslední soupeře, ač má pravidelně vypsány termíny v kalendáři. Soupeřům se nejspíše třesou kolena. 

  S odstupem třetí tým - The Army Boyz se zatím nezmohl na více než pouhých 6 odehraných zápasů. Onkel Leoš to asi nemá úplně pod palcem, nebo si nerozumí s rozhraním webu. 

  O poznání aktivnější jsou CZ Komets, které vede již v našem prostředí ostřílený Danny5572. Limit zvládla i Lvíčata. Zklamáním je i bídná aktivita Falcon Esport týmu, který má sice 6 hráčů, ale dal jen 6 zápasů. Tuž asi fungují po večerech spíše jako Eskort Servis než tým.  To ale není nic proti Falcons Jihlava a Lunik IX, kde přemýšlím, zda si nespletli platformu a nehledají soupeře na X Boxu. Člověk by řekl, že alespoň slovenské bratrstvo, co tu hrálo od začátku přesunu na PS4 by se už mohlo orientovat a domluvit si zápas. Za očekáváním jsou zatím výsledky tradičních účastníků 3vs3 Satanů, očekávám, že Proky ještě svůj tým k výkonům vyburcuje. Spodek tabulky prozatím patří Czechoslovakia Skillers "B" týmu, přitom jejich aktivita není zdaleka nejhorší. 

  Co se statistik týká, prozatím střelcem ligy je Mildalempik93 s 30 čárkami na pažbě, kterého stíhá icinak33 z týmu ReHoc. Nejpilnějším nahrávačem je prozatím hráč s velmi skromným nickem Jasomnajlepsi z týmu Czechoslovakia Skillers. Kanadské bodování vede jeho kapitán Milda. Skilleři také nastříleli nejvíce branek - 65. Tady je docela zajímavé pořadí, kdy 4 týmy mají 25 - 26 nastřílených gólů. Skilleři mají také nejvíce střel na soupeřovu bránu - 266. 

  A nyní k pokračování turnaje. Konečné datum základní části je 16. 2. 2020 v 23:59 SEČ. Do vyřazovací části postupují 4 nejlepší týmy. Minimální počet odehraných zápasů pro postup je stanoven na 12

  Pro zdárné dokončení turnaje doporučuji řídit se následujícím... zvláště pro ty, co to ještě nevyzkoušeli. 

- Jak dát ostatním vědět, kdy se sejdeme?

Pro tento účel máme kalendář. Kapitán vyvěsí termíny, kdy bude jeho tým připraven na zápasy. Popřípadě si v kalendáři serervuje již vypsaný termín jiného týmu. Vše podstatné na tomto odkazu KALENDÁŘ

- Kde se konkrétně domlouvají kapitáni (případně hráči)?

Discord webový chat může používat každý registrovaný hráč. Stěžejní je pro kapitány. Po přihlášení je v panelu vpravo nahoře ikona "Komunikační kanál". Takže tam. Fungue i jako apka přes mobil, případně program v počítači. 

 

To je tak za mě asi vše, hodně zábavy v duchu fair play přeje za ReHoc tým Sir CHerokee. Počet komentářů: 2 | Přidat komentář | Zobrazit celý článek


Online uživatelé

Info
Výsledek obrázku pro semafor obrázek

X. Ročník  Play Off

3.kolo Play Off

13.2-16.2.2020

NOVÁ SEZÓNA 

info v článku !

Výsledek obrázku pro semafor obrázek
Kalendář
Chat
Odkazy

Návštěvnost

TOPlist

Pro adminy