Zápasů dnes: 0, včera 0, za týden 0, v sezóně 14
left
right
Výběr ligy: English
Uživatel:
Heslo:
Nemáš ještě účet?

3vs3 závěr základní části

Vydáno dne 09. 02. 2020 (523 přečtení), napsal Sir_CHerokee
NHL Team

V pořadí čtvrtý turnaj ReHoc 3vs3 se nám převalil úspěšně do své druhé poloviny. Pojďme se podívat, kdy skončí základní část, kdo a jak na tom je. 

 

   Máme za sebou úspěšně celých 42 odehraných zápasů. V prvé řadě je třeba poblahopřát týmu Czechoslovakia Skillers, kteří již mají odehrány všechny zápasy. Příkladná aktivita a práce nejen kapitána, ale celého týmu. I proto jsou v čele tabulky. V počtu zápasů už je jen tak někdo nepřekoná, protože podle zákulisních informací se rozpadl tým Czech Lions. Prý se potvrdilo, že se nejedná o žádné Lvy, ale hádavé baby, co se nemohly vystát ani ty tři týdny, které zhruba turnaj trvá. 

  Druhou příčku, nejen v bodech, ale i odehraných zápasech prozatím okupuje domácí tým ReHoc, který marně čeká na poslední soupeře, ač má pravidelně vypsány termíny v kalendáři. Soupeřům se nejspíše třesou kolena. 

  S odstupem třetí tým - The Army Boyz se zatím nezmohl na více než pouhých 6 odehraných zápasů. Onkel Leoš to asi nemá úplně pod palcem, nebo si nerozumí s rozhraním webu. 

  O poznání aktivnější jsou CZ Komets, které vede již v našem prostředí ostřílený Danny5572. Limit zvládla i Lvíčata. Zklamáním je i bídná aktivita Falcon Esport týmu, který má sice 6 hráčů, ale dal jen 6 zápasů. Tuž asi fungují po večerech spíše jako Eskort Servis než tým.  To ale není nic proti Falcons Jihlava a Lunik IX, kde přemýšlím, zda si nespletli platformu a nehledají soupeře na X Boxu. Člověk by řekl, že alespoň slovenské bratrstvo, co tu hrálo od začátku přesunu na PS4 by se už mohlo orientovat a domluvit si zápas. Za očekáváním jsou zatím výsledky tradičních účastníků 3vs3 Satanů, očekávám, že Proky ještě svůj tým k výkonům vyburcuje. Spodek tabulky prozatím patří Czechoslovakia Skillers "B" týmu, přitom jejich aktivita není zdaleka nejhorší. 

  Co se statistik týká, prozatím střelcem ligy je Mildalempik93 s 30 čárkami na pažbě, kterého stíhá icinak33 z týmu ReHoc. Nejpilnějším nahrávačem je prozatím hráč s velmi skromným nickem Jasomnajlepsi z týmu Czechoslovakia Skillers. Kanadské bodování vede jeho kapitán Milda. Skilleři také nastříleli nejvíce branek - 65. Tady je docela zajímavé pořadí, kdy 4 týmy mají 25 - 26 nastřílených gólů. Skilleři mají také nejvíce střel na soupeřovu bránu - 266. 

  A nyní k pokračování turnaje. Konečné datum základní části je 16. 2. 2020 v 23:59 SEČ. Do vyřazovací části postupují 4 nejlepší týmy. Minimální počet odehraných zápasů pro postup je stanoven na 12

  Pro zdárné dokončení turnaje doporučuji řídit se následujícím... zvláště pro ty, co to ještě nevyzkoušeli. 

- Jak dát ostatním vědět, kdy se sejdeme?

Pro tento účel máme kalendář. Kapitán vyvěsí termíny, kdy bude jeho tým připraven na zápasy. Popřípadě si v kalendáři serervuje již vypsaný termín jiného týmu. Vše podstatné na tomto odkazu KALENDÁŘ

- Kde se konkrétně domlouvají kapitáni (případně hráči)?

Discord webový chat může používat každý registrovaný hráč. Stěžejní je pro kapitány. Po přihlášení je v panelu vpravo nahoře ikona "Komunikační kanál". Takže tam. Fungue i jako apka přes mobil, případně program v počítači. 

 

To je tak za mě asi vše, hodně zábavy v duchu fair play přeje za ReHoc tým Sir CHerokee. Počet komentářů: 2 | Přidat komentář | Zobrazit celý článek


Online uživatelé

Info
Výsledek obrázku pro semafor obrázek

INFO

ReHoc 3vs3

VI. sezóna dohrána!  

Výsledek obrázku pro semafor obrázek
Kalendář
Nesplněn limit
17.5. min 76 zápasů
   
Chat
Odkazy

Návštěvnost

TOPlist

Pro adminy