Zápasů dnes: 0, včera 10, za týden 74, v sezóně 234
left
right
Výběr ligy: English
Uživatel:
Heslo:
Nemáš ještě účet?

Extraliga za dveřmi!

Vydáno dne 01. 10. 2019 (86 přečtení), napsal Sir_CHerokee
Extraliga

  Jak všichni víte, sezóna NHL je v plném proudu, tak jsme se rozhodli spustit v NHL 20 kompletní sezónu ELH. Extraliga bude pouze pro hráče, kteří poctivě plní a stíhají hlavní soutěž a to NHL ligu. Budeme na to při výběru hodně přihlížet. První ročník se odehrál komplet, věříme, že tomu tak bude opět. Začněme nastavením hry a pravidly. K nastavení: obtížnost SUPERSTAR, styl hry SIMULACE, třetina 5 MINUT, pravidla VLASTNÍ, prodloužení 5 MINUT 3 na 3, pak nájezdy, ovládání brankářů MANUÁL. K pravidlům: domluva zápasů na našem kanálu discord nebo na chatu/webu, popřípadě využijte kalendáře, ať ostatní vědí, kdy máte čas.  Ostatní pravidla jsou na webu!

Zapisování zápasů: provádí vítěz, soupeř pak potvrdí nebo výsledek opraví. Vyplňují se i střelci a asistenti. Při změně EA soupisek nám vždy napište do chatu celé jméno hráče a pozici + tým, v kterém hraje. Doplníme. 

Teď už hráči. Při výběru rozhodovala aktivita a plnění limitů. Vybranými hráči jsou: Frtan1028, Krejzyc11, gverero33, ludva72cz, amadeuscz, Romco_17, Sir CHerokee, HydraPresents, dolleczech37, Elix_CZ, martinbac11, renario13, PietroATB271, tyroxsaurus. 

A teď výběr týmů. Rozhodl jsem se, že mi každý napíšete tři týmy, ke kterým máte nejblíže a my se to pokusíme rozdělit tak, aby byli všichni spokojeni. 

Poslední věcí jsou limity + sezóna - bude se hrát kompletní sezóna, tj. 52 zápasů. K limitu - ten bude jednotný a to 5 utkání týdně. Kdo nesplní nez omluvy limit, bude podmínečně vyloučen a pokud nedožene do dalšího limitu, bude nahrazen. Omlouvá se adminům webu. 

Všem hráčům přejeme hodně štěstí a úspěchů v lize!

Martinbac11 a Sir CHerokee

 

 Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Zobrazit celý článek


Online uživatelé

Info
Výsledek obrázku pro semafor obrázek

IN SEASON 

NHL X. ROČNÍK

ELH II. ROČNÍK

COMMING SOON

ReHoc Camp

Výsledek obrázku pro semafor obrázek
Kalendář
Omluvenky
Liga Hráč Datum
      
     
     
Pro omluvenku pište adminům!
Chat
Odkazy

Návštěvnost

TOPlist

Pro adminy