Odehraných zápasů dnes: 0, včera 0, za týden 0, v sezóně 0
left
right
Výběr ligy: English
Uživatel:
Heslo:
Nemáš ještě účet?
IX. ročník ReHoc 3vs3 - zápis (aktualizace #4)
Vydáno dne 23. 03. 2021 (647 přečtení), napsal Sir_CHerokee
NHL Team

Jak již bylo dopředu avizováno s pomalu jarním počasím přichází daší, tentokrát již devátý ročník tradiční týmové soutěže na našem webu. Srdečně zveme ostřílené matadory a veterány, stejně jako nováčky, kteří s nimi budou chtít změřit své síly. 

Zápisné mají uhrazeno: Blue Pioneers A, B a C a Hyundai Hockey Team, Slovak Wolves. CZSK Dragon Play A, B , ReHoc, Golden Knights, Dark Tigers  

Zápis do IX. ročníku proběhne podobně jako v předchozích ročnících. Zápis provede kapitán za tým zde do komentáře pod článkem. Je třeba uvést název týmu, kapitána (PSN = nick na webu) a e-mailový kontakt na něj. Ještě před turnajem pak kapitáni obdrží e-mail s jednoduchou tabulkou v excelu, kterou vyplněnou (sestava týmu) odešlou zpět. Tím dokončí přihlášku a ve chvíli, kdy dorazí zápisné (viz níže), tak vše nasázím na web a připravím pro VIII. ročník.

  Aby bylo o co hrát - ceny, je třeba zápisné. Proto i v IX. ročníku bude finanční cena pro vítězný tým celé soutěže a také cena pro nejaktivnější tým základní části (první, který odehraje všechny zápasy). Zápisné za celý tým činí 200 Kč / 8 Eur. Pro hráče s českým účtem - číslo účtu: 2110701800/2700. Pro hráče se slovenským účtem - typ platby SEPA a IBAN: CZ8420100000002500728611. Nezapomeňte uvést název týmu a nick kapitána do poznámky při platbě, ať to pak jednoduše dohledáme.

  Jak se bude hrát? Vše bude záležet na počtu přihlášených týmů. Pravděpodobně tedy budeme hrát stylem 3x každý s každým. Prvních osm pak postoupí do play off (případně upravíme podle počtu přihlášených týmů), kde se bude hrát vždy na 2 vítězné zápasy. Co se týká otázky golmanů, hrát budeme i s nimi, tedy 4vs4 vlastně.

   Prostudujte si rovněž aktualizovaná pravidla a dobře promyslete sestavu týmu, během turnaje nebudeme dělat změny. V minulé sezóně toho bylo příliš a pak to dojde do absurdní fáze, kdy na začátku a pak konci turnaje hraje vlastně jiný tým.  

  Nyní pár věci na vysvětlenou pro začínající. 

   Jak se tento mód hraje? V hlavní nabídce vyberete World of CHEL. Tam je třeba vytvořit si hráče, pokud jste už to dříve neudělali. Dále kolečko (zpět) a z nabídky vybrat kluby. No a nyní už 3na3. Je třeba být členem EASHL týmu, nebo tým vytvořit a pozvat spoluhráče. Kapitán v tomto kroku pozve dva svoje parťáky, stejně tak kapitán druhého týmu. Čtverečkem pak "Nastavení pro vytváření hry" a zde "Soukromá hra" a heslo třeba rehoc. Jakmile všichni spoluhráči v obou týmech dají "připraven", kapitání spustí hledání hry. Po pár vteřinách vás to spojí a zápas může začít. Nejde o nic složitého. 

   Jak dát ostatním vědět, kdy se sejdeme? Pro tento účel máme kalendář. Kapitán vyvěsí termíny, kdy bude jeho tým připraven na zápasy. Popřípadě si v kalendáři reservuje již vypsaný termín jiného týmu. Funkce "Kalendář" je nepostradatelná. Nově je zjednodušená a inovovaná. Konkrétní domluva pak u nás probíhá přes discord. Discord - webový chat může používat každý registrovaný hráč. Stěžejní je pro kapitány. Fungue i jako aplikace přes mobil, případně program v počítači. 

   Jak se zapisují výsledky?

- po zápase si vytvořte záznam - 2 screenshoty (statistiky + góly, pokud máte TV blízko compu není třeba)
- výsledek vkládá vítěz, poražený tým (kapitán) jej kontroluje a potvrzuje
- nejdříve se přihlaste na našem webu vpravo nahoře (kapitán)
- klikněte na ikonu "Zapsat zápas"
- vyberte správný zápas a klikněte na "odeslat"
- vyplňte tabulky s údaji o zápase a statistiky (komplet!)
- odešlete soupeři
- v tuto chvíli soupeř potvrdí nebo opraví výsledek (nahoře v pravém rohu - "přijaté zápasy"(1))
- po potvrzení se vše zobrazí na webu a ve statistikách

   

   No a kdy se začne hrát? Záležet bude na kapitánech, jak rychle dokáží tým zapsat, vyplnit tabulku a poslat zápisné. Čím dříve tím lépe. Cílem je nabrat alespoň 10 - 20 týmů. 

  LOGO vašeho týmu - na stránce se můžete prezentovat vlastním logem svého týmu. Je třeba jej dodat ve formátu minimálně 500x500px nebo napsat, zde pod článek žádost, na našeho grafika (MidraCZEk), který Vám logo na žádost udělá "na míru". Není problém udělat stejné logo, jaké máte právě na dresu ve hře v NHL21.

Pevné zdraví a spoustu zábavy v duchu fair play přeje admin team. 

 

Sir CHerokee

ReHoc Admin

Počet komentářů: 9 Přidat komentář Zobrazit celý článek

Online uživatelé

Info
 

Probíhá příprava na NHL 22

 
Odkazy

Návštěvnost

TOPlist

Pro adminy