Zápasů dnes: 14, včera 7, za týden 21, v sezóně 21
left
right
Výběr ligy: English
Uživatel:
Heslo:
Nemáš ještě účet?

Jubilejní X. sezóna ReHoc NHL

Vydáno dne 12. 09. 2019 (442 přečtení), napsal Sir_CHerokee
1st ReHoc NHL

  Už je to tady, už je to tu. V pátek 13. září vyšlo další pokračování oblíbené hokejové série s názvem NHL20. A spolu s tím startuje první ligový projekt na ReHoc. Kdo byl vybrán do soutěže? Kdy proběhne draft? Jak to bude se zápisným a cenami? Čím se začne? Vše a ještě více se dozvíte v článku!   Když začínáme s něčím novým, je nutné prozkoumat neznámý terén. No a právě pro to první ošahání, první pohlazení po prdeli, jsme si pro vás připravili seznamovací předsezónní turnaj. Hrát se bude systémem 1x každý s každým.

Jak se přihlásit?
Stačí být registrován na webu a v profilu kliknout na ikonu blesku - Předsezónní turnaj. Sami Vám přidělíme možnost losu do turnaje. Losujete pak v profilu kostkami. Turnaj by mohl začít již tuto neděli 15. 9. Hráči se pak mohou přidávat i během něj. 

Jak budou přidělovány týmy?
Losem. Opět v profilu pod ikonkou kostek. 

Jak sehnat soupeře?
Zápasy se domlouvají na komunikačním kanále ReHoc přes rozhraní webu (webový IRC)

Kdy se začne?

Jak nás bude dost.

Jaké bude nastavení?

Pravidla NHL, prodloužení 3 na 3, obtížnost superstar, nastavení simulace (vyzkoušíme hard core!)

 

No a co bude dál? Jak se sezónou?

Do sezóny už probíhá nějaký pátek zápis, vše odstartoval článek "Registrace do X. sezóny ReHoc NHL". Hrát se začne po seznamovacím turnaji. Začínat se bude klasicky losem.

Kdo tedy bude ligu hrát? 

Po velmi dlouuuhé úvaze jsme z přihlášených vybrali tyto hráče: Menthos64, Andrew88, Parise9, Dolleczech, Maaarwi, mngroup, Romco, Derrysek, Proky71, PietroATB, gverero, Streamlinek, Gargamelin, Pohy3395, ludva72, R13rado, Krejzyc, Losos, Kean, Frtan, Denny, LukeTheHab, Pepe0203, amadeuscz, MaJKO4567, Elix_CZ, renario13 a admin tým - Martinbac, Duke, Tono a moje maličkost. Náhradníkem je Antii1207, RaMoNCR1993, který můžu naskočit do ligy ihned, pokud někdo nepošle startovné, případně odstoupí nebo bude mít špatný spoj, což se ukáže během přípravného turnaje.  Těší nás, že se vracejí někteří veteráni, kteří s námi hráli už před léty na PC a také, že se liga rychle zaplnila. Vítáme rovněž nováčky, které tímto žádáme, ať si prostudují návody a pravidla. Zároveň hledáme další náhradníky a zájemce o další ligové projekty. 

Zápisné

Protože nejsme charitativní organizace, nemáme dotace EU jako Bureš na Čapí hnízdo a nekrademe, je třeba něco vybrat na cenu pro vítěze a na chod ligy. A samozřejmě něco pro naše děti na studia. Proto v lize bude zápisné ve výši 100 kč (4 eura). Pokud jste zámožnější a pošlete zápisné ve výši 200 kč (8 euro), tak získáváte od nás premium účet a možnost po losu vyměnit tým (nově i do trjúhelníku). Ceny budeme udělovat čtyři. Pro vítěze, pro nejaktivnějšího hráče základní části a cenu za fair play. Přehled o přijatých platbách pak bude zveřejněn přehledně na webu. Jakmile bude toto vyřízeno, spustíme los! Start losu bude upřesněn den dopředu a bude ve večerních hodinách. 

Kam posílat dary určené na provoz ligy a ceny?

- pro hráče s českým účtem - číslo účtu: 2110701800/2700
- pro hráče se slovenským účtem - typ platby SEPA a IBAN: CZ8420100000002500728611
Nezapomeňte uvést nick do poznámky při platbě.

 

Příjemnou zábavu v duchu fair play přeje za celý admin tým 
Sir CHerokeePočet komentářů: 5 | Přidat komentář | Zobrazit celý článek


Online uživatelé

Info
Výsledek obrázku pro semafor obrázek

NOVÁ SEZÓNA 

info v článku !

Výsledek obrázku pro semafor obrázek
Kalendář
Chat
Odkazy

Návštěvnost

TOPlist

Pro adminy