Odehraných zápasů dnes: 1, včera 14, za týden 71, v sezóně 550
left
right
Výběr ligy: English
Uživatel:
Heslo:
Nemáš ještě účet?
Kalendář (návod)
Vydáno dne 01. 10. 2016 (3774 přečtení), napsal Souppi*ReHoc (Webmaster)
Návody

Návod jak pracovat s kalendářem na webu.

 

 • Kde Kalendář najdu - kalendář se nachází v menu po přihlášení pod ikonou kalendáře (druhá ikona)
 • Orientace: Kalendář je momentálně rozdělen do pěti základních částí. My si každou část trošku přiblížíme.
  • ​​​​​
 • Moje záznamy v kalendáři - zde se Vám ukazují veškeré Vaše záznamy, které máte vložené v kalendáři. Jedná se o termíny, ve kterých jste volní na hru a umožňujete soupeřům si Vás v těchto termínech rezervovat. Tyto záznamy můžete mazat pouze tehdy není- li na nich již připojena rezervace zápasu.
 • Vytvoření záznamu v kalendáři - zde můžete vložit nový záznam do kalendáře. Umožníte tím soupeřům rezervovat si Vás na zápas v pruběhu daného termínu. Lze vložit jen takový termín, který nekoliduje s již zapsanými záznamy v kalendáři.
   
 • Odeslané rezervace - Jedná se o zápasy, které jste si u soupeřů rezervovali. Zápas lze odvolat nejpozději hodinu před začátkem zápasu.
   
 • Přijaté rezervace - Jedná se o zápasy, na které si Vás rezervovali soupeři. Zápas lze odvolat nejpozději hodinu před začátkem zápasu.
   
 • Volné termíny v kalendáři na následující období - Zde můžete hned na začátku zvolit na jak dlouhé období chcete kalendář otevřít. Poté v jednotlivých řádcích tabulky uvidíte záznamy jednotlivých hráčů. Jednotlivé šedé sloupce rozděují kalendář na jednotlivé hodiny dne. Každý sloupec (hodina) je rozdělen do čtyř sloupců  (po 15 minutách). Tyto patnácti minutové sloupce mohou být vyplněny čtyřmi možnostmi.
   
  1. Prázdný (tedy černá výplň) - znázorňuje čas ve, kterém hráč není připraven na hru. Na obrázku například hellicek. Pokud bychom však posunuli scrollbarem doleva uviděli bychom, že hellicek je připraven na hru od 19:00.
    
  2. Modrá výplň s číslem - znázorňuje volný termín hráče na hru. Číslo označuje minutu v dané hodině. Na obrázku například vidíme, že Novis08 je volný hrát v těchto termínech: 10:00, 10:15, 10:30, 10:45, 12:45.
  3. Červená výplň - Označuje čas ve kterém je rezervovaný zápas. Po založení rezervace na daný čas se automaticky začervená i následující pole, jelikož je na zápas vyhrazena doba 30 minut.
    
  4. Šedá výplň - označuje čas, ve kterém sice je hráč volný na hru, ale z důvodu nedostatku času na odehrání zápasu je na tento termín znemožněno zapsat rezervaci. Na obrázku vidíme, že v 11:00 je buňka šedá a to z toho důvodu, že jsme stanovili potřebný čas na odehrání, zapsání zápasu a přípravu na další zápas na 30 minut. Jelikož Novis08 má na 11:15 domluvený zápas s Bostonem nestihl by se zápas za 15 minut odehrát a proto je tedy políčko vyplněno šedě.
    
 • Vypsané termíny lze také vidět na hlavní stránce v pravém panelu:

  •  
Počet komentářů: 2 Přidat komentář Zobrazit celý článek

Online uživatelé

Kalendář
Sir_CHerokee (NHL 3vs3)
29. 11. 2021 22:00 - 23:45 (UTC)

Vlož / rezervuj Návod
Info
 

NHL PS4 1vs1: hraje se
3vs3: nábor týmů
NHL PS5 1vs1: nábor hráčů

 
Limity

1. Napomenutí NHL 1 vs 1

Antii, Markcz, Cernokneznik, LuketheHab, Loroil


 

Odkazy

Návštěvnost

TOPlist

Pro adminy