Odehraných zápasů dnes: 16, včera 14, za týden 81, v sezóně 1267
left
right
Výběr ligy: English
Uživatel:
Heslo:
Nemáš ještě účet?
Král je mrtev, ať žije král
Vydáno dne 12. 01. 2022 (68 přečtení), napsal Sir_CHerokee
NHL Team

Po dvou měsících máme dohrán XI. ročník oblíbené týmové soutěže ReHoc 3vs3. Podařilo se Dark Tigers obhájit potřetí prvenství a dosáhnout tak magického hatricku nebo našli vyzyvatele? Více se dočtete v článku...

Play off přineslo celou řadu zajímavých bitev. Letošní zvláštností je, že téměř všechny série se odehrály pouze ve dvou zápasech. Dark Tigers si nejdříve poradili s domácím týmem ReHoc a následovali Kapsa Boys. Jejich finálovým vyzyvatelem se stali Pedalovci, kteří na začátku vyřazovacích bojů porazili Dragons Crew a poté si smlsli na Chlaspumpách. 

Před velikým finálem se hrála ještě série o bronz. V nejvyrovnanější sérii byli úspěšnější Chlastpumpy (pepe0203), když porazili Kapsa Boys (Xpatena) 2x v prodloužení 3:6, 5:4 a 6:5. 

No a jdeme do finále. V tom trochu překvapivě vynikající Pedalovci skolili šampiona - Dark Tigers ve dvou zápasech 5:4 a 9:5. Sláva vítězům a čest poraženým. 

Nejužitečnějším hráčem play off byl sushiiik z týmu Chlastpump, který zároveň ovládl i krále střelců s 16 přesnými zásahy ve vyřazovacích bojích. 

 

Děkuji za ReHoc všem za účast a již nyní se těším na XII. ročník. 

 

Sir CHerokee

ReHoc 3vs3 Admin

Počet komentářů: 0 Přidat komentář Zobrazit celý článek

Online uživatelé

Info
 

NHL PS4 1vs1: hraje se
3vs3: dohrává se ZČ

 
Limity

1. Napomenutí NHL 1 vs 1

Doma, Svabis


 

Odkazy

Návštěvnost

TOPlist

Pro adminy