Odehraných zápasů dnes: 0, včera 10, za týden 31, v sezóně 1079
left
right
Výběr ligy: English
Uživatel:
Heslo:
Nemáš ještě účet?
Los teamů do XV. sezóny NHL
Vydáno dne 22. 02. 2022 (941 přečtení), napsal Duke
Information

Los teamů proběhne tento čtvrtek,24.2.2022 ve 21 hodin. Děti musí spát abych měl na to klid, jinak v tom bude bordel. Jak budete losovat níže!

Spousta hráčů to zná, ale zopakujeme si to. Los odstartujeme na discordu kolem 21. hodiny ve čtvrtek tím, že napíšeme START např. Může se to posunout, nikdy nevíte kde a jak nastane chyba. Mám ztížené podmínky: nemoc v rodině, takže hlavně proto. Potřebuji při losu být neustále online a nastavovat druhé losy. 

A jak losujeme? Všem co poslali 1. nebo 2. poplatek se nastaví podle toho 1 nebo 2 losy. Až odstartujeme, uživatel přihlášený na webu dostane povoleno losovat a klikne pouze na kostky na webu...nahoře v menu. Tím se mu ukáže vylosovaný team. Kdo má premium poplatek, zdarma MS a tak, má možnost napsat adminovi a ten mu odebere team a povolí další losování. Pozor! Nelze si pak vzít zpět team před tím vylosovaný. 

Máte možnost po losování team trejdovat. kdo má premium, může 2x. Vše hlaste soukromě na discordu adminovi. Věřte, že na hlavní stěně NHL discordu to zanikne raz dva. Tedy soukromě. 

Kdo zatím neposlal poplatek, nebo potvrzení, nebude mu zpřístupněn los. Jakékoliv dotazy mi piště soukromě na discordu. Moc díky a mějte se krásně.

Počet komentářů: 0 Přidat komentář Zobrazit celý článek

Online uživatelé

Kalendář
JohnyTwitch (NHL)
17. 6. 2022 13:30 - 20:00 (UTC)

Vlož / rezervuj Návod
Info
 

NHL: probíhá základní část
3vs3: probíhá Play Off
Europe: Konec sezóny
HUT: probíhá základní část

 
Limity

1. Napomenutí NHL

 

1. Napomenutí Europe


 

Odkazy

Návštěvnost

TOPlist

Pro adminy