Odehraných zápasů dnes: 2, včera 6, za týden 84, v sezóně 1035
left
right
Výběr ligy: English
Uživatel:
Heslo:
Nemáš ještě účet?
Losování teamů do NHL
Vydáno dne 25. 10. 2020 (207 přečtení), napsal Duke
Information

V tomto článku se dozvíte vše podstatné o dnešním losování, které začne, pokud se něco nezmění, ve 20:15 dnes v neděli.

Dnes večer tedy začne losování. Co na to potřebujete vědět a znát?

Přihlašovací údaje: Musíme mít dobře jméno a heslo na web. Pokud vám to nepůjde a budete to řešit během losování, celé se to zkomplikuje.

Jak losovat? Na webu po přihlášení jsou kostky. Najedete li na ně, ukáží: losovat. Kliknete na to a dáte losovat. Hned vám to vylosuje 1 team.

Mám dvojí losování, příklad: Vylosuji si Chicago a řeknu si: Hm, fajn že tam je Kubalík, ale mají slabého golmana. Chci jiný team. Tak, já budu na discordu a tam mně osobně napíšete. NE na zed mezi všechny, ale soukromě. A já vám ihned dam možnost znovu losovat. Vše chci, aby se řešilo soukromě, jinak se může stát, že něco přehlídnu. Berte na vědomí, že mi bude psát více hráčů, budu to řešit hnej jak to půjde. Samozřejmě, že si můžete team ponechat a losovat podruhé nemusíte.

Trejdy: Vy co jste zaplatili premium máte 2 losy a ještě můžete 2x trejdovat team. Jednoduše když dolosujete a jste stále nespokojeni, můžete svůj team vyměnit. Pokud se s kolegou domluvíte, napíšete mi jeden z vás a teamy vám prohodim. Tot vše. Trejdovat budete třeba 24 hodin. Ono toho tolik asi nebude. Stejně až nebude kdo by trejdoval, na co čekat.

 

Doufám, že je vše jasné. Přesný start losování oznámím na zdi discordu, každý kdo tam bude, to uvidí. Než to oznámím, losování nepůjde. Hlavně to nezkoušejte, protože by se vše jen a jen opozdilo a zkomplikovalo. Odstartuji tedy na discordu až budu vědět, že vše by mělo fungovat tak jak má.

Díky a těším se večer.

 

Počet komentářů: 0 Přidat komentář Zobrazit celý článek

Online uživatelé

Info
Výsledek obrázku pro semafor obrázek

Max limit v NHL zrušen! 

Výsledek obrázku pro semafor obrázek
Limity
   
   
Odkazy

Návštěvnost

TOPlist

Pro adminy