Zápasů dnes: 0, včera 10, za týden 74, v sezóně 234
left
right
Výběr ligy: English
Uživatel:
Heslo:
Nemáš ještě účet?

Máme dobojováno

Vydáno dne 25. 06. 2019 (116 přečtení), napsal Duke
1st ReHoc NHL

Den šel za dnem, hodina za hodinou, třetina za třetinou a druhá sezóna na NHL 19 je fuč.  Koukneme se, jak se nám hrálo naše play off, oceníme vítěze a dáme si pauzu, co?



  Já se nedávno těšil, až začne extraligová sezóna, opadnou vedra a vyjde nové NHL….Brzy to bude rok. Nyní se musíme s NHL na chvíli rozloučit a užít si léta, které už jede v plném proudu. 

  Jedno je ale jisté, než se tak stane, řekněme si, že to byl opět TONO, který vyhrál sezónu a pohár udržel u nás, na ReHocu. Pojďme se podívat na vaší a Tonovo cestu soutěží.

  Jak si probrat východ?

  Za devatero řekami a devatero horami, žil jednou jeden Kumbík. Byl to chlapec veselý, rád hrál po večerech hry a ničil svými kličkami a couváním své soupeře. Jednoho dne se tento rozmilý chlapec utkal s Krejzickem, chlapcem, který ve městě Detroit kradl staré Fordy. Tomuto chlapci to procházelo v Detroitu 82 herních dnů, než ovšem narazil na Kumbíka. A ejhle, 4:0 na zápasy a je konec. Devatero řeky a hory překročil i hráč jménem Andrew. Tento chlapec moc moc rád vše co je modré, už od malička. Když dospěl, měl svůj krám s modrými kabáty. Ten nejluxusnější a nejvíce vydělávající obchůdek v Columbusu.  Když už chtěl, aby se jeho obleky hezky prodávaly i mimo město, zkusil s nimi obchodovat v Pittsburgu. Nicméně, tam mu všechny kabáty vzali, rozšlapali a ještě mu přijeli ten jeho krámek domů vypálit.  Kumbík tedy čekal a čekal dál, dál neohroženě….

  Ve feťácké čtvrti v Torontu, vyrostl chlapec jménem Kacmarcz. Když vyrostl, stal se neohroženým vládcem Toronta. Ptáte se, co ho tak proslavilo? Přeci obchod s rybami. Každý kdo chtěl dobrou rybu, tak jedině u Kacmara. Za to chudák Baros, který na Floridě prodával svoje čudly, krachoval. Ono na Floridě bylo zrovna tento rok hrozně komárů. Lidé nechtěli vycházet ven a tím nešlo prodávat ryby.  Tak se Baroš vydal směrem na sever, vzal si sítku na hlavu, aby ho komáři nepoštípali a šel a šel až došel za čáru a ještě dál. Došel až do Toronta, kde zoufalý, žíznivý, usedl v jedné restauraci a objednal si pití a rybu. Když však zjistil, že sedí v restauraci krále gastronomie a rybáře Kacmara, zakuckal se a udusil se kostí z ryby.

  Na západě žil Lili alias Majko, který si na ps4 chtěl zahrát hru NHL, dostal se na ReHocu do play off, dal si nejdřív 4 frťany, pak vojel 4 děvky ve Vegas a nesmíme zapomenout na vyrovnanou chlastací bitvu s Notorikem. Je třeba poděkovat za skvělé představení pod širým nebem, kde Prokyho  Indiáni z Chicaga šípi  sestřetlili stíhačky, ve Vegas se s kačerama nešetřilo a šípy z Chicaga se zlomily pod taktovkou Notorikovo blues.

  A co Tono? Na toho chlapce bychom málem zapomněli. Řekněme, že Tono je takový žralok z Montrealu.  A tento modročervenobílý žralok, se vydal nejdříve vodami sladkými k Buffalu, kde ulovil 4x Kopynatora, manažera Sabres. Plul dál a dál, ale nemusel tak daleko, protože Toronto, město krále s rybami, město Kacmara, o kterém už jsem vám už povídal, bylo poblíž. Kacmar si po letech v práci, kdy si nedal volno, řekl, že dnes vyrazí s ženou a dítětem k jezeru. Správný obchodník musí pracovat pořád, jinak vás vždy někdo okrade. Byl krásný prosluněný den, Kacmar natáhl ručníky na pláž a šel se koupat. Žena s dítětem koukají, jak míjí první bóji, druhou bóji, třetí bóji…pardon ta tam už nebyla a plave dál. Náhle se objeví velký trojúhelníková ploutev a chramst. Tono sežral Kacmara i s rybami, které ještě ani Kacmar neulovil, aby je prodal ve svém obchodě.

  Jim Carrey v dresu Crosbyho chová tučňáky v Pittsburgu. To všichni víme. Dalším chovatelem, je kličkař Kumbík. Zde se podařilo porazit velkého hráče, s nemalými cíli. Alespoň mu zůstaly kabáty a jedna stará Fordka.

  Majko, který se tak tak prosadil proti ožralým Bluesmanům, se připravoval na velké finále. Všichni víme, že to byl opět bratrovražedný souboj, který na sebe nenechal dlouho čekat. Tono, který nevěřil, že s Habs dojde tak daleko, se postavil svému bratrovi a vyřídil McDavidovu partu 4:2 na zápasy. Tono oslavuje svůj hattrick a Montreal našel konečně manažera, který tento tým dovedl nejdál, jak to jen šlo.

  Gratulace vítězi a čest poraženému. Gratulace i poraženému a všem, kteří aktivně hráli play off, všem kteří aktivně hráli celou sezonu a že to nebylo vůbec jednoduché.

  V dalším článku, který brzy přijde, rozdáme ceny a nebude jich málo.

  Po konci extraligy, konci MS, NHL se loučíme i my. Menší soutěže, cupy a oblíbené 3vs3 pro vás samozřejmě organizovat budeme. Mějte se fajn a těšíme se v další sezóně.

Duke

NHL Admin



Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Zobrazit celý článek


Online uživatelé

Info
Výsledek obrázku pro semafor obrázek

IN SEASON 

NHL X. ROČNÍK

ELH II. ROČNÍK

COMMING SOON

ReHoc Camp

Výsledek obrázku pro semafor obrázek
Kalendář
Omluvenky
Liga Hráč Datum
      
     
     
Pro omluvenku pište adminům!
Chat
Odkazy

Návštěvnost

TOPlist

Pro adminy