Zápasů dnes: 0, včera 0, za týden 0, v sezóně 14
left
right
Výběr ligy: English
Uživatel:
Heslo:
Nemáš ještě účet?

MS v ČR má vítěze

Vydáno dne 15. 06. 2020 (236 přečtení), napsal Duke
World Championship

Turnaj je dohrán! Úspěšně jsme zakončili mezinárodní souboj, vše se dohrálo. Ještě úspěšnější byl pro samotného vítěze, kterým je Renario s týmem USA!Do play off, čili vyřazovacích bojů postoupilo 8 týmů.

V prvním kole se Renario utkal s El Jevem, kde došlo k souboji hvězd z USA a Švédska. Renario si poradil se svým sokem skvěle a vyklepl ho 7:2. Další souboj se odehrával mezi Českou republikou a Německem, kde Miky vyklepl naší krásnou zemičku a Brejchys se odporoučel. Drummer byl velmi ambiciozní, kdo by taky s týmem Kanady nebyl. Hajsmik, finalista NHL ligy se velmi snažil, ale s bratry ze Slovenska podlehl Drumerovi v prodloužení 5:6pp. Maarwi a Edko, to je další souboj starého dobrého matadora, nyní ve službách Finska a Edka, finalisty NHL, hrajícího za Švýcary. I druhý finalista padl, když podlehl Finům 6:3.

Druhé kolo nabídlo solidní podívanou mezi Renariem a Maarwim. USA opět nastřílelo 7 golů, tentokrát si to vybralo na Finech. Tým USA se do finále dostal přes oba severské celky, kterým dohromady nastřílel 14 gólů! Drummer se pro finále mohl přetrhnout. V cestě mu stáli Němci, úspěšní postupující z prvního kolo. Tentokráte si Miky na svého soka nevyšlápl, ale posun v jeho hraní je znatelný!

Finále a souboj o 3tí místo.

Maarwi si ve smutném souboji o 3tí místo přišel na své. Mikymu odešla forma a tak bere bramborovou medaily. Finové si po porážce od USA zastříleli a Němce smetli 7:4. Bronz putuje do Finska, výhra do Budějovic :)

Finále je jen jedno a tentokráte mezi Drummerem s týmem Kanady a Renariem s týmem USA. Pikantní derby ovládli jasně osvoboditelé mého města Plzně. Přestřelka to byla řádná a Amící si v čele s Renariem zastříleli na score 9:2.

Je po turnaji a musím za celý klan ReHoc pogratulovat Renariovi k 1. místu, Drummerovi k 2. místu a nakonec Maarwimu k bronzu. Všem ostatním moc děkuji za předvedenou hru a za účast tady u nás.

Pořadí: 1. Renario - USA   výhra 700 Kč

           2. Drummer - Kanada  výhra 350 Kč

           3. Maarwi - Finsko  výhra 150 KčPočet komentářů: 0 | Přidat komentář | Zobrazit celý článek


Online uživatelé

Info
Výsledek obrázku pro semafor obrázek

INFO

ReHoc 3vs3

VI. sezóna dohrána!  

Výsledek obrázku pro semafor obrázek
Kalendář
Nesplněn limit
17.5. min 76 zápasů
   
Chat
Odkazy

Návštěvnost

TOPlist

Pro adminy