Zápasů dnes: 0, včera 0, za týden 0, v sezóně 0
left
right
Výběr ligy: English
Uživatel:
Heslo:
Nemáš ještě účet?
NHL má svého vítěze!
Vydáno dne 16. 06. 2020 (589 přečtení), napsal Duke
1st ReHoc NHL

Je dobojováno, druhá sezóna NHL s číslem 20 je u konce. Máme odehráno, splněno je play off a co je hlavní, máme vítěze!

Tato sezóna, stejně jako ty reálné, měla řadu omezení. Naší NHL, to ale jen pomohlo.

Hned od začátku bylo jasné, že Tono svůj 5 tý titul v řadě nepřida. Finále dvou vítězů konferencí přineslo hodně dramatu. Vše začalo špatným spojením, na které Hajsmik upozorňoval. Dala se pauza, ve které se upřímně nevědělo, zda se bude pokračovat.

Edko zápas, který vyhrál stornoval a ukázal giga fair play, když jejich série začala od znova. Tento hráč a naše stálice, byl v mých očích kandidát na titul a věřím, že na něj vsadilo více hráčů. Okolnosti jejich série však mluví jinak. Hajsmik, když převzal team Penguins, zvedl tento tým a dobojoval to do play off. V jeho sériích hrálo do karet jemu a překvapoval zápas od zápasu. Nyní je jasné, kdo se stal vítězem.

Edko sice dokázal bojovat a 2x urval zápas, celkově však slaví tučnák Hajsmik a stává se poprvé králem naší nejslavnější soutěže a přerušil tak Tonovu dlouhou šnůru, kde neměl konkurence. Hajsmikova série s Edkem dopadla 4:2 ve prospěch tučnáků a my máme nového šampióna.

Co říct k této sezóně závěrem. Začali jsme v době, kdy pro nás nastala nejistá a nezvyklá doba. Tuhle sezónu ukončují a jsem hrozně rád, že sedím na zahradě bez roušky, mohu navštívit své prarodiče, mohu jít do práce, mohu chodit do přírody. Bohužel zde nikdy nevíte, co vám dokáže stbák dokázat udělat v 21.století, jako na příklad:" Všichni do půl noci z Itálie ven, nebo karanténa". Do teď se vidim, jak po celodenní lyžovačce sedam do auta a jedu skoro 700 Km domů...no.

Ceny

První cena pro vítěze ligy a Stanley Cupu je 1700 Kč, které putují k Hajsmikovi na účet

Cena za 2. místo a fair play putuje Edkosgovi, který ve finále stornoval svoji výhru a nechal sérii jít od začátku 350 Kč + free start na MS Slovenska

Cena pro aktivitu míří Mikymu alias Dev1k, který nejen že hrál velmi aktivně, ale posunul se ve hře k lepším výkonům: kvělá kombinace. 200Kč!

Dukeho cena za pomoc při souboji ve Shrapnel City pro Lukeho. Zde nebudu konkrétní, ale jeho gesta si velmi vážim! 200Kč!

Chtěl jsem původně pro každého koupit zájezd k moři, ale jaksi nám to systém nedovoluje, bohužel. Částky nejsou astronomické, je to spíš malé pohlazení a pozornost od nás. No posuďte, když vám koupim salám, nebo 200 rohlíků, než vám dojdou, budou zkažený. Chlast netrefim a je možné, že vám ho vychlastá žena.

Moc gratulujeme Hajsmikovi k prvnímu titulu v NHL lize a k zisku Stanley Cupu s tučnákama. Edkovi děkujeme za super odvedenou hru a fair play. Díky vám všem za celou sezónu, kterou jste zvládli na 1. Brzy se ukážeme s nějakou letní soutěží, než zase spadnou teploty a bude chuť si zahrát něco velkého.

 

 

Počet komentářů: 0 Přidat komentář Zobrazit celý článek

Online uživatelé

Info
Výsledek obrázku pro semafor obrázek

INFO

ReHoc 3vs3

Zápis spuštěn!  

Výsledek obrázku pro semafor obrázek
Limity
   
   
Odkazy

Návštěvnost

TOPlist

Pro adminy