Odehraných zápasů dnes: 2, včera 6, za týden 84, v sezóně 1035
left
right
Výběr ligy: English
Uživatel:
Heslo:
Nemáš ještě účet?
NHL sezóna očima strýčka Dukeho
Vydáno dne 18. 11. 2020 (136 přečtení), napsal Duke
1st ReHoc NHL

Několik týdnů uplynulo, spousta zápasů se odehrálo...neni to málo? Pokud ano, mám pro vás přichystanou soutěž pro tuto sezónu. Hráč, který ji vyhraje, dostane zdarma premium, včetně dvojího losování, poskytne rozhovor do článku a pokud se mi to podaří, zprostředkuji  mu krátké vystoupení v pořadu Banánové rybičky. První otázku do kvízu najdete na konci článku. 

Nejdříve si shrneme, jednotlivé divize a to z hlediska jejich leadrů.

Atlantickou divizi vede kanonýr Maarwi, který tuhle sezónu vede Buffalo. Proč kanonýr? Potože nastřílel za 27 zápasů 134 golů. Prakticky se Maarw trefí v každém zápase v průměru 5x. Sice jsou za ním hráči, kteří si drží vyšší procentuální úspěšnost, nicméně GM Sabres musíme ocenit i jeho skvělou aktivitou v zápasech. Uvidíme, jak si bude počínat dále.....

Metropolitní divizi ovládá David Blaho s letci. Zde se můžeme opět zaměřit na základní parametry jeho úspěchů. David nemá problém s plněním limitu, nemá problém s tím aby vedl tabulku divize a kromě jednoho hráče, si drží i skvělou úspěšnost v zápasech. Dejv je pravidelný hráč naší ligy a my jsme rádi, že se mu u nás stále líbí. Jeho letci mají skvělý team a to vše dohromady mu dává velkou šanci dostat se co nejvýše.

Centrální divizi vede FanaSWK s divočáky. Divoká tato divize moc neni, nikdo v ní zatim nemá minimální limit. Pojďme ale k Fanowi. Vede si skvěle, o tom žádná, ale jeho soupeři jsou mu zdatně v patách. Na druhou stranu ho zdobí skvělá procentuální úspěšnost. Jak si povede dále, budeme berlivě sledovat. Další hráč, který umí dát v průměru 5 golů na zápas. Jen tak dále, ehm, mimo naše zápasy.

Pacifická na závěr. Zde najdeme velmi velmi aktivního hráče Gverera, kterého musíme hodně krotit. Je poměrně divoký a hned by nejraději vše odehrál. I on dokáže dát 5 golů na zápas, drží si svělou úspěšnost a těší se, že tak i skončí na konci základní části. To, kudy se jeho žraloci nakonec vydají, nám ukáže až čas. Nicméně San José mi inspirovalo k první kvízové otázce....

Kvízová otázka

Žralok bílý je pán, vyskytuje se hojně při severním pobřeží Austrálie, na Havaji, občas i v Jaderském a Středozemním moři, hojný je i v jižní Africe a samozřejmě při východním a západním pobřeží USA. Přesuňme se ale na západ. Víte co je to rudý trojúhelník? Dřív se tomuto území plavci a serfaři většinou vyhýbali, protože právě v rudém trojúhelníku docházelo hodně ke žraločím útoků žraloka bílého. Rudý trojúhelník je území ohraničené ze severu od Bodega Bay, z jihu od Big Sur a zasahuje cípem do moře k Farralonských ostrovům. Tohle místo je už ale minulostí, leta letoucí se útoky toho prodátora rozšířily do všech stran, za hranice všech těchto bodů. A já se ptám proč? Odpověď napište mně na discord soukromě. Kdo bude první, má 5 bodů, druhý dostane body 3 a třetí 1 bod.

 

                                                                                                                                                                                                                     

Počet komentářů: 0 Přidat komentář Zobrazit celý článek

Online uživatelé

Info
Výsledek obrázku pro semafor obrázek

Max limit v NHL zrušen! 

Výsledek obrázku pro semafor obrázek
Limity
   
   
Odkazy

Návštěvnost

TOPlist

Pro adminy