Zápasů dnes: 0, včera 15, za týden 54, v sezóně 542
left
right
Výběr ligy: English
Uživatel:
Heslo:
Nemáš ještě účet?

NHL v novém roce

Vydáno dne 05. 01. 2019 (127 přečtení), napsal Duke
1st ReHoc NHL

New Každá sezóna má svojí náročnou část. Je to ta finální, kdy se dohrává základní část a soupeři na sebe těžce narážejí. Nyní jak se zdá jde vše abnormálně dobře, ale nezakřikněme!Naší základní části nechybí moc, něco přes 100 zápasů. Po vánoční pauze, kdy se moc nehrálo se hráči vrátili a to ve velkém stylu. Denně se hraje přes 20 zápasů, dnes přes 30 a to nekončíme. Museli jsme dospět k nahrazení několika hráčů. Creative se stěhuje, Mrkvac se stěhuje, za jeho aktivitu moc děkujeme, snažil se odehrát vše, sklamání přinesl bohužel Pazinero, který nestíhal. Hráči jsou nahrazeni a čeká se, že jejich následníci dosviští do konce a úspěšně pomůžou uzavřít nejlepší sezónu, kterou kdy ReHoc měla.

Nebudeme se rozepisovat o tom, jak se každému daří v divizi, co dostal k Vánocům za nový ponožky a tak, to si shrneme až dokončíme základní část sezóny.

Připomeneme si ale, že v této sezóně hrajeme opět o ceny a ty stojí za to. Řada z vás si přijde na finanční odměnu, věcné dary, např. nové auto, luxusní dovolená u moře, bezplatný pobyt u Sira Cherokeeho doma, astrální cestování s Creativem, odkud není návratu, hledání teororistů v Bruselu s Tonem, prohlídka zoologické zahrady se Souppim, či ochutnávka plzeňského piva ve stript baru s Dukem. To vše tu pro vás je a bude. Ale co za to? Obchod je obchod.

My chceme, aby jste pokračovali dál v aktivitě a vše odehráli. Chceme aby jste odehráli aktivně play off a alespoň jeden z vás to vyhrál. Chápu, že to stojí hodně času, projít si celým play off, ale nedá se nic dělat. Buďte rádi, že až na jednoho, budeme postupně vypadávat. Jak začne play off, spouštíme i nábor na další sezónu, která bude následovat a naváže.

No to bude dnes asi vše, popřejeme Creativovi a Mrkvacovi, aby se jim hezky bydlelo a jejich společný život byl naplněn hřejivou láskou, plnou nekonečného soucitu a vzájemného porozumění.

Teď ještě otázka, co jste dostali k Vánocům?

…a šťastnej novej rokPočet komentářů: 1 | Přidat komentář | Zobrazit celý článek


Online uživatelé
Info
Výsledek obrázku pro semafor obrázek

Limit 

do 18. 03. min 32 max 44

Výsledek obrázku pro semafor obrázek
Kalendář
Nesplněn limit
 
Pokud nesplníte další limit a nebudete mít omluvenku, můžete být vyhozeni!
Omluvenky
Logo Hráč Datum
Dukeforever

06.- 18.03.2019

Brnakdanny 18.- 19.03.2019
Lili 06.- 20.03.2019
Pro omluvenku pište adminům!
Chat
Odkazy

cover photo, Na obrázku může být: 2 lid�

Návštěvnost

TOPlist

Pro adminy