Zápasů dnes: 0, včera 0, za týden 0, v sezóně 14
left
right
Výběr ligy: English
Uživatel:
Heslo:
Nemáš ještě účet?

Play off má zelenou!

Vydáno dne 26. 01. 2020 (320 přečtení), napsal Duke
1st ReHoc NHL

Konečně vyvrcholení celé soutěže. Rozebereme si jednotlivé dvojičky pro první kolo. Prosím, pokuste se to odehrát co nejdřívěji, urychlíme tím začátek druhé sezony.Východ

Gverero vs Lilka

Vítěz východu se utká s letci z Philadelphie. Gverero měl povedenou sezónu, o jediný bod se zdržel však za Sirem a tím na něj v prvním kole padá vítěz východu. Play off je však jiná soutěž, zde se může stát cokoliv a já oboum přeji, ať si hru užijí a je co nejvyrovnanější.

Kasparos vs Sir

Sir, můj drahý parták, o kterém jsem se již zmiňoval, se utká s Kasparosem, vítězem divize. Dáblové mají skvělou formu, dlouhou šnůru a najednou i bostonské medvídky. Sir bude mít před sebou pořádný sousto, přežene se přes něj a překvapí favorita? Moc ti držím palce!

Romco vs Kratos

Kanadský souboj! Romco a jeho senátoři měli také povedenou sezonu, nyní je před ním ještě poslední úkol! Kratos je u nás nováček a ukázal, že umí. Co umí, válel skvěle a my se všichni musíme těšit na dle mě vyrovnaný souboj.

R13rado vs Amadeus

Nevím proč, ale mám pocit, že tohle byla Amadeusova zatim nejlepší sezóna. R13rado je další nováček, který bude jistě Amadeusovi dostatečným soupeřem. Naváže Amadeus na vynikající sezónu a zpomalí sílu hurikánu? Nebo bude Radovo vítr tak silný, že sundá Amadeusovi modrý kabát?

Západ

Divizi i konferenci ovládl Fenomen. Hodně se v závěru spekulovalo, zda půjde do play off, dohraje sezónu, nebo jak vůbec dopadne ve své konferenci....

Elix, král asi posledního dne, dvou dnů. Proč o tom mluvím, Elix se za poslední dny stal vítězem velkého boje o poslední místo do play off. V souboji s Drummerem a Prokym uspěl a o fous pronikl do vyřazovacích bojů. Moc gratulujeme a tvým soupeřům děkuji za super podívanou. Díky vám, byl po dlouhé době akční a velmi napínavý samotný závěr sezóny. Super! 

Fenomen vs Elix

Myslím, že tohle si zaslouží odměnu. A my jí pro tebe máme! Hned v prvním kole se utkáš s obhájcem několika titulů a dostaneš jako první šanci, našeho krále porazit. Král totiž neni mrtev, král je tady a je v plné síle.

Fenomen je totiž vítězem 4 z toho 3 po sobě jdoucích sezón v NHL. Nepočítáme tituly v pc sekci. Montreal, Edmonton, Washington, je to jedno. Nyní si ale Tono pořídil na boj tým kojotů, se kterým zde už jeden titul slavil a to ten první. Arizona pod Tonovo vedením vyhrála celou základní část, pořážela i ty nejlepší hráče a jen překvapivě uklouzla, jestli se tomu dá říct. V prvním kole se na ledě Arizony představí právě zmiňovaný Elix. Jeho výhodou bude aktuální rozehranost a pocit vítězství. Nyní to bude pro Elixe větší voříšek, stane se prvním kdo porazí našeho krále? Nebo se stane jen pouhou skvrnou krve na kojotích zubech? To se jistě brzy dozvíme.

Dukeforever vs Maarwi

Duke, čili já, jsem opět bez svého oblíbeného týmu, nicméně Dallas mi celkem sedl a jeho hráči mi utkvěli v hlavě. Nepamatuji si, kdy jsem naposledy vyhrál divizi, minulý rok jsem se occitl v all star skupině a nyní byla moje divize mnohem schůdnější. Soupeřem bude Maarwi s plamínky. Veterán Maarwi zde odehrál mraky sezón, moc dobrý a stálý hráč, kterého známe už z PC sekce. Těším se na náš kanadskoamerický souboj. Vzájemná bilance zápasů v sezóně je na straně Calgary!

Bagrid vs Luke the Hub

Kluci jsou u taky veteráni, netroufam si ty roky počítat :D Bagrid Chicago převzdal v zuboženém stavu po Keanovi a ze dna tabulky dovedl indiány krásně do play off. Luke si přišel pro druhé místo v divizi a s Nashvillem potrápil nemálo soupeřů, včetně mě. Luke to ale nebude mít lehké, Bagrid je totiž ve velké formě. Poradí si predátoři s ohněm, nebo oheň s predátory?

Krejzic vs Parise Seguin

Krejzic vyhrál svojí divizi a to hodně díky fenomenálnímu McDavidovi, což napoví staty v našem článku.Sezóna se mu nadmíru povedla a každému je jasné, že míří vysoko. Parise se probojoval do play off s kosatkami. Jedná se zde o druhý kanadský souboj, ze kterého odejde jen jeden...

Šlápněte na to hoši ať to odsejpá! Přeji krásnou hru plnou zvratů!

 

.

 

 Počet komentářů: 3 | Přidat komentář | Zobrazit celý článek


Online uživatelé

Info
Výsledek obrázku pro semafor obrázek

INFO

ReHoc 3vs3

VI. sezóna dohrána!  

Výsledek obrázku pro semafor obrázek
Kalendář
Nesplněn limit
17.5. min 76 zápasů
   
Chat
Odkazy

Návštěvnost

TOPlist

Pro adminy