Odehraných zápasů dnes: 25, včera 6, za týden 31, v sezóně 31
left
right
Výběr ligy: English
Uživatel:
Heslo:
Nemáš ještě účet?
Play off se blíží!
Vydáno dne 06. 02. 2021 (68 přečtení), napsal Duke
1st ReHoc NHL

Zákládní část sezóny ještě jede, ale brzy narazí do zdi zvané Play off. Kdo postoupí do vyřazovacích bojů, je již rozhodnuto?

V Atlantiku zuří bitva o první místo. Rve se zde Maarwi se Sirem. Buffalo by rádo uhájilo první pozici, nicméně javorové listy ještě neřekly poslední slovo. Ztráta jsou 3 body, ale 7 zápasů chybí. Zde si vychutnáme boj o nejvyšší příčky. Tommy si s Tampu drží 3tí místo, chybí pouze zápasy s Dukem, které rozhodnou o složení vyřazovacích bojů v celém východu. Duke to nebude mít vůbec snadné, bilance s Tampou je žalostná pro tým z Kanady, stejně tak jako celá sezóna Habs. Motivace porvat se o vyřazovací boje je však na místě. Venca má po sezóně, kterou odehrál celou, čehož si jen a jen vážím. A konkrétněě u Venci nejen toho. Kubole nahradil nedávno Dolečka, který bohužel nemůže hrát. Držme mu palce v jeho práci, která má cenu zlata. Kubolemu moc díky za ultraaktivní přístup. Electronicmanovi ještě chybí něco odehrát, myslím ale, že to zmákne. Doma bude s týmem panterů v této sezóně na posledním místě. NHL mu prostě nesedlo, v našech srdcích bude však suverénně jednička. Ne každý by dokázal odehrát celou sezónu tak, jako on. Patří ti velké uznání kamaráde. 

Metropolitní divizi a celou konferenci ovládl s přehledem David Blaho. Letci si svojí úlohu v týmu vzali k srdci a soupeřům ukázali svoje záda. David půjde do play off východu z prvního místa! Moc gratuluji! Bagrid se s Rangers dotáhl na 2 místo a podle jednoduché matematiky, si ho udrží. Pro Bagrida je to skvělé umístění a rozhodně se tento hráč výkonostně zvedl. I Amadeus se s hurikány dotáhl vysoko, obhájí 3 místo s mírným odstupem druhého. Skvělá sezóna hurikánů vyvrcholí v play off a já se moc těším, až se tento ofenzivně laděný hráč postaví svému soupeři. Dále následují hráči Jan Suty a LukeTheHab. Ti se rvou společně s Dukem o 2 postupová místa. Zatím si pozici drží Suty. Posuďte sami, tahle bitva 3 hráčů je asi nejnapínavějším závěrem sezóny, kterou pamatuji. O to lepší je, že se toho účastnim. A za to vám moc děkuji! Drummer prakticky příčky play off může atakovat, nahradil ale nedávno, na to aby jen dohrál sezónu, snad mi pocjopí...Čerknokněžní a Proky jsou mimo postupová místa, za odvedenou práci v sezóně jim patří můj velký dík.

Západní centrální divizi vede zatím Kasparos s predátory. Kaspiho Arnoldové ale ještě svedou boj o prvenství s Pepého Coloradem. Rozdíl je nepatrný, i tak má ale Kaspi náskok a několik zápasů k dobru. Sledujme tento souboj poctivě, třeba dojde k tuhému boji. Fana se s divočáky výš nedostane, za to svede boj se svým pronásledovatelem Kratosem. Další souboj v divizi! Zde mají vyšší šance tryskáči, kteří zatím čistě teoreticky dokáží atakovat i první příčku. Velké drama v centrální divizi jen podtrhne tuhle skvělou sezónu. Renário nahradil nedávno, tak či tak ale kluci z větrného města nedoženou své soupeře. Skvělé výkony a aktivita tohoto hráče mi dělají radost. Johny také nedávno nahradil a postaral se o to, aby tahle sezóna v závěru získala drive. Díky všem tvým bluesmanům :) Stehno je s týmem hvězd z Dallasu na posledním místě divize, nechybí málo a dokončí všechny své zápasy. Moc díky chlape, vážím si toho!

No a ještě Pacifik. Neberte to zle, že si tuhle skupinku beru jako poslední, ale zkrátka jste v poslední čtvrtině tabulky :) Majko se s plameny propálil na 1. místo divize, 1. místo konference a i 1. místo celé ligy. Chybí jen jedno a to je svoje záda vystavit co nejvýše. Play off se blíží a s tím i tvoje zápasy o naprosté vítězství. Majko dokončil sezónu jako první, což je úžasné. Kombinace skvělého aktivního hráče se nevidí všude. Skvělá reklama pro ReHoc, něco co mi zde dlouho udržovalo úsměv na rtech. Lion je pro mě obrovské překvapení. Nečekal jsem od něj takový bodový přínos a už ani ne fakt, že ten člověk bydlí kousek ode mě :) Krásná sezóna, opravdu! Romco ji může trochu narušit a to tím, že se před Liona dostane. Teoretická šance je, otázka je, jak to celé dopadne. Abychom se nenudili, i Gverero si bude chtít pojistit jiného soupeře pro první kolo, než je Majko. Jsem moc zvědav, jak to zde dopadne...Mimo postupové příčky je Frtan, který nedavno nahradil, kojot Ludva, Raider a Kean. I těmto hráčům moc děkuji za skvělý přístup. Nevadí, že nepostoupíte, konkrétně v této divizi si odpustíte krvavý výprask :)

Ještě chvíli počkejme a pak se do toho pustíme. Hodně štěstí v posledních zápasech, budou velmi napínavé.  Na ceny jsem nezapomněl, povíme si o nich v dalších článku. Máte se na co těšit :)

Žijte blaze

 

Duke

 

Počet komentářů: 0 Přidat komentář Zobrazit celý článek

Online uživatelé

Info
Výsledek obrázku pro semafor obrázek

  Odstartovala liga NHL!

Výsledek obrázku pro semafor obrázek
Limity
   
   
Odkazy

Návštěvnost

TOPlist

Pro adminy