Zápasů dnes: 0, včera 0, za týden 0, v sezóně 15
left
right
Výběr ligy: English
Uživatel:
Heslo:
Nemáš ještě účet?

Play off VI. ročníku 3vs3 (aktualizace - máme vítěze)

Vydáno dne 08. 06. 2020 (242 přečtení), napsal Sir_CHerokee
NHL Team

  Play off dobojováno. Staronovým vítězem jsou Falcons Jihlava v čele s kapitánem Andrew88_cz. Ve vyrovnaném finále dvakrát porazili nováčky HC Pivovodkabecherovka (kap. Lukasso23) 4:1 a 4:2.

  V prvé řadě bych rád vyzvedl ukázkovou aktivitu některých týmů a komunikační schopnosti jejich kapitánů. Cenu za nejaktivnější tým, jak již bylo avizováno v minulém článku, získali Amateur Team Czech (kap. Hajty_CZE). Plný počet odehráli také Czechoslovakia Skillers B (kap. Petulman) a bez jednoho zápasu také Czechs Lions (kap. Miladalempik93). Naopak velmi problamatická byla komunikace a domluva se dvěmatýmy, konkrétně s CZ Komets (kap. Danny5572cz) a Cekam Mekenroff 1897 (kap. wirney nebo cm1897). Oba odehráli nejméně zápasů, shodně 20. A tím dost zkomplikovali celou základní část. 

   Králem střelců základní části se stal hráč Ivo Prorok (lukasso23) se 78 zásahy v 25 utkáních. Kanadské bodování pak vyhrál hráč Bobby Holík (suuuusa24), rovněž z týmu HC Pivovodkabecherovka  s neuvěřitelnými 178 body. 

   Po (snad) zralé úvaze do paly off postupují tyto týmy - téměř suverénní vítěž základní části HC Pivovodkabecherovka (lukasso23), dále pak Falcons Jihlava (Andrew88_cz), kterým byla udělena výjimka z limitu kvůli pasivitě jejich soupeřů, poté Czechs Lions (mildalempik93) a čtveřici pak doplní Amateur Team Czech (Hajty_CZE). Pro nezvládnutý limit se neprobojovali CSSR Legends. Za branou play off zůstali také překvapivě domácí ReHoc, který nedokázal přimět zbývající soupeře k zápasům. 

  Na závěr nezbývá než všem poděkovat za účast. Účastníkům play off pak popřát příjemnou zábavu. Kapitáni, výsledky zapisujte pod článek do komentářů, text pak budu průběžně aktualizovat. Hraje se na dva vítězné zápasy. 

Play off

HC Pivovodkabecherovka 0:1 Amateur Team Czech (3:6; 4:3p, 6:0)

Falcons Jihlava 2:0 Czechs Lions (4:2; 7:2)

 

Finále

Falcons Jihlava vs. HC Pivovodkabecherovka (4:1, 4:2)

 

Sir CHerokee

ReHoc 3vs3 Admin

 

 

Počet komentářů: 7 Přidat komentář Zobrazit celý článek

Online uživatelé

Info
Výsledek obrázku pro semafor obrázek

INFO

ReHoc 3vs3

VI. sezóna dohrána!  

Výsledek obrázku pro semafor obrázek
Limity
17.5. min 76 zápasů
   
Odkazy

Návštěvnost

TOPlist

Pro adminy