Zápasů dnes: 0, včera 3, za týden 41, v sezóně 1258
left
right
Výběr ligy: English
Uživatel:
Heslo:
Nemáš ještě účet?

Počteníčko o naší krásné ReHoc lize

Vydáno dne 30. 10. 2018 (135 přečtení), napsal Duke
1st ReHoc NHL

Po nějaké době si uděláme rekapitulaci probíhající sezóny. Co je dobře, co je špatně a na čem se musí zapracovat.Dobře je určitě to, že tu jste a bavíte se touhle hrou. Špatně je, že někdo neplní limity. Zapracovat se musí na haldě věcí. Musíme zapracovat na:

  1. AKTIVITĚ
  2. KONKURENCI PROTI TONOVI
  3. ZJIŠTĚNÍ NEVĚRY SVÉ ŽENY (ŽEN)
  4. FINANČNÍ NEZÁVISLOSTI
  5. TVARU STOLICE atd, seznam je nekonečný

Mně by stačilo, kdybychom zapracovali na aktivitě.  Moc toho nechci že? Ale co se zdá býti lehké, tak není. 

Co s tou aktivitou? Jednoduše jsme udlali pro tento týden výjimku a to, že:

 Pro hráče, kteří mají splněný minimální limit platí fakt, že zápasy nad tento limit, mohou hrát jen s těmi, kteří jsou pod minimálním limitem. Prosím řiďte se tím a pomůžeme tím hráčům, limit dohnat. Pokud ani tohle nepomůže a neuvidíme snahu limity dohnat, jak jsem říkal, náhradníků máme hodně a začneme je využívat.

Jak si vedeme v tabulce?

Atlantik vede Duke? Tak to si nepamatuji, že bych někdy psal. Teda, možná že bych měl zapracovat na svém očaři. No nicméně je to tak a vedu Atlantickou divizi, olé. Tak snadné to nebude, na paty mi šlape jak Pazzinero, který má 6 zápasů k dobru, tak další. Proky, Creve, Nobynko a další.

Metropolitní divizi vede Tono, ono to ani jinak nejde. Neztratil ani bodík a zvesela kráčí nahoru, až dojde ke stropu. Rosťa se s tučňáky drží na krásném druhém místě. Na záda mu pomalinku dýchá kolega Souppi s jezdci. Mnohem větší ztráty má Losos, Ludva a spol.

V centrální divizi vévodí Baros s Coloradem. Jeho pozice však nevypadá stále, protože David Blaho má méně zápasů a dotahuje se díky svým skvělým výkonům v zápasech.  Kousínek za ním je Pepe s predátory, následován Marhou a Snoobym, kteří též dohání zápasy s velmi dobrou úspěšností. Lze očekávat jejich postup k vyšším příčkám

Temné vody Pacifiku zatím křižuje na prvním místě Amadeus a jeho Edmonton.  Kousek za klukama z Kanady najdeme koho? Další kluky z Kanady. Tentokrát je to Tom z Vancouveru. Dumpik s kojoty se drží na třetím fleku s nadějemi, že bude líp. Ztráty jsou minimální. Následován je Maldou, Donnim a ostatními.

Toliko k tomu jak se nám daří v lize. Já si myslím, že je zde spousta vyrovnaných soubojů o pozice do play off a bude to velmi napínavé. Pojďme si to užít.

Moc děkujeme aktivním hráčům  a přejeme hodně radosti ze hry.

 Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Zobrazit celý článek


Online uživatelé
Info
Výsledek obrázku pro semafor obrázek

 

 

Do 20. 1. min 82 | max 82
Výsledek obrázku pro semafor obrázek
Kalendář
Sir_CHerokee (NHL 3vs3)
18. 1. 2019 22:15 - 23:30
Tomitomasino (NHL 3vs3)
19. 1. 2019 20:00 - 21:45
KevinKevCz (NHL 3vs3)
19. 1. 2019 21:00 - 23:00
Omluvenky
Logo Hráč Datum
Brnakdanny 11. 1. do 13. 1. 
Martindavidek71 do 9. 1. 2019
Pro omluvenku pište adminům!
Chat
Odkazy

cover photo, Na obrázku může být: 2 lid�

Návštěvnost

TOPlist

Pro adminy