Zápasů dnes: 0, včera 0, za týden 0, v sezóně 0
left
right
Výběr ligy: English
Uživatel:
Heslo:
Nemáš ještě účet?
ReHoc 3vs3 v NHL21
Vydáno dne 29. 09. 2020 (245 přečtení), napsal Sir_CHerokee
NHL Team

S novou NHL, pokud se tedy dá takto nazvat, přichází i tradiční týmová soutěž na našem webu. Konkrétně již VII. ročník ReHoc 3vs3. Srdečně zveme ostřílené matadory a veterány, stejně jako nováčky, kteří s nimi budou chtít změřit své síly. 

 VI. ročník naší soutěže byl úspěšný. Zúčastnilo se 9 týmů, do Síně slávy se však zapsal jen jeden - Falcons Jihlava v čele s kapitánem Andrew88_cz.  Ve vyrovnaném finále dvakrát porazili nováčky HC Pivovodkabecherovka (kap. Lukasso23).  

  V minulém ročníku se nám osvědčilo zápisné a soutěž o ceny. Proto i v VII. ročníku bude finanční cena pro vítězný tým celé soutěže a také cena pro nejaktivnější tým základní části (první, který odehraje všechny zápasy, případně nejvíce zápasů). Aby bylo na ceny, je třeba malé zápisné. Zápisné za celý tým bude 200 Kč / 8 Eur. Pro hráče s českým účtem - číslo účtu: 2110701800/2700. Pro hráče se slovenským účtem - typ platby SEPA a IBAN: CZ8420100000002500728611. Nezapomeňte uvést název týmu a nick kapitána do poznámky při platbě, ať to pak jednoduše dohledáme.

  Zápis do VII. ročníku proběhne podobně jako v VI. ročníku. Zápis provede kdokoliv za tým zde do komentáře pod článkem. Je třeba uvést název týmu, kapitána (PSN) a e-mailový kontakt na něj. Ještě před turnajem pak kapitáni obdrží e-mail s jednoduchou tabulkou v excelu, kterou vyplněnou (sestava) odešle zpět. Tím dokončí přihlášku a ve chvíli, kdy dorazí zápisné (viz výše), tak vše nasázím na web a připravím pro VI. ročník. Pokud chcete logo, je třeba jej dodat ve formátu jako má logo domácí tým a ve shodném poměru stran a velikosti (30x30). 

  Jak se bude hrát? Vše bude záležet na počtu přihlášených týmů. Pravděpodobně tedy budeme hrát stylem 2x každý s každým. Prvních osm pak postoupí do play off (případně upravíme podle počtu přihlášených týmů), kde se bude hrát vždy na 2 vítězné zápasy. Co se týká otázky golmanů - necháváme to na domluvě kapitánů mezi sebou, zda zvolí hru s boty nebo živými golmany v bráně, případně kombinovaně. Domluví se vždy před zápasem, jak tomu bude. 

  Nyní pár věci na vysvětlenou pro začínající. 

   Jak se tento mód hraje? V hlavní nabídce vyberete World of CHEL. Tam je třeba vytvořit si hráče, pokud jste už to dříve neudělali. Vyberete první možnost "Hrát", dále 4. nabídka "EASHL". Poté "On-line sezóny". No a nyní už 3na3. Je třeba být členem EASHL týmu, nebo tým vytvořit a pozvat spoluhráče. Kapitán v tomto kroku pozve dva svoje parťáky, stejně tak kapitán druhého týmu. Čtverečkem pak "Nastavení pro vytváření hry" a zde "Soukromá hra" a heslo rehoc. Jakmile všichni spoluhráči v obou týmech dají "připraven", kapitání spustí hledání hry. Po pár vteřinách vás to spojí a zápas může začít. Nejde o nic složitého. 

   Jak dát ostatním vědět, kdy se sejdeme? Pro tento účel máme kalendář. Kapitán vyvěsí termíny, kdy bude jeho tým připraven na zápasy. Popřípadě si v kalendáři serervuje již vypsaný termín jiného týmu. Funkce "Kalendář" je nepostradatelná. Nově je zjednodušená a inovovaná. 

   Jak se zapisují výsledky?

- po zápase si vytvořte záznam - 2 screenshoty (statistiky + góly, pokud máte TV blízko compu není třeba)
- výsledek vkládá vítěz, poražený tým (kapitán) jej kontroluje a potvrzuje
- nejdříve se přihlaste
- klikněte na ikonu "Zapsat zápas"
- vyberte správný zápas a klikněte na "odeslat"
- vyplňte tabulky s údaji o zápase a statistiky (komplet!)
- odešlete soupeři
- v tuto chvíli soupeř potvrdí nebo opraví výsledek (nahoře v pravém rohu - "přijaté zápasy"(1))
- po potvrzení se vše zobrazí na webu a ve statistikách

   Kde potvrdím prohraný zápas?

Kapitán se na webu přihlásí a vpravo nahoře v "Přijaté zápasy" svítí (1). 

   Kde se konkrétně domlouvají kapitáni (případně hráči)? Discord - webový chat může používat každý registrovaný hráč. Stěžejní je pro kapitány. Po přihlášení je v panelu vpravo nahoře ikona "Komunikační kanál". Takže tam. Fungue i jako apka přes mobil, případně program v počítači. 

 

   No a kdy se začne hrát? NHL21 vychází 16. 10. Za všechny doufám, že brzy poté. Záležet bude na kapitánech, jak rychle dokáží tým zapsat, vyplnit tabulku a poslat zápisné. Čím dříve tím lépe, věřím, že to zvládneme do týdne po vydání. Pevné zdraví a spoustu zábavy v duchu fair play přeje admin team. 

 

Sir CHerokee

ReHoc 3vs3 Admin

   

 

Počet komentářů: 9 Přidat komentář Zobrazit celý článek

Online uživatelé

Info
Výsledek obrázku pro semafor obrázek

INFO

ReHoc 3vs3

Zápis spuštěn!  

Výsledek obrázku pro semafor obrázek
Limity
   
   
Odkazy

Návštěvnost

TOPlist

Pro adminy