Odehraných zápasů dnes: 0, včera 10, za týden 31, v sezóně 1079
left
right
Výběr ligy: English
Uživatel:
Heslo:
Nemáš ještě účet?
ReHoc 3vs3 - Zápis do XIII. ročníku
Vydáno dne 22. 05. 2022 (139 přečtení), napsal Sir_CHerokee
NHL Team

XII. ročník za náma, mistrovství světa v plném proudu, do příští NHL ještě daleko. Pojďte změřit síly v oblíbené soutěži 3vs3. Pokud máte zájem přihlásit svůj tým, čtěte dále... 

  XII. ročník naší soutěže byl úspěšný. Zúčastnilo se 12 týmů, do Síně slávy se však zapsal jen jeden - Pedalovci v čele s kapitánem MrMikesh8.  Ve vyrovnaném finále dvakrát porazili Kapsa Boys (kap. Xpatena).  

  Zápis do XIII. ročníku proběhne podobně jako v předchozích ročnících. Zápis provede kapitán za tým zde do komentáře pod článkem. Je třeba uvést název týmu, kapitána (PSN = nick na webu) a e-mailový kontakt na něj. Ještě před turnajem pak kapitáni obdrží e-mail s jednoduchou tabulkou v excelu, kterou vyplněnou (sestava týmu) odešlou zpět (pokud možno zachovají formát). Tím dokončí přihlášku a ve chvíli, kdy dorazí zápisné (viz níže), tak vše nasázím na web a připravím pro XIII. ročník.

  Aby bylo o co hrát - ceny, je třeba zápisné. Proto i ve XIII. ročníku bude finanční cena pro vítězný tým celé soutěže a také cena pro nejaktivnější tým základní části (první, který odehraje všechny zápasy). Pokud se přihlásí více než 12 týmů, uděláme i cenu pro druhý tým. Zápisné za celý tým činí 200 Kč / 8 Eur. Pro hráče s českým účtem - číslo účtu: 2110701800/2700. Pro hráče se slovenským účtem - typ platby SEPA a IBAN: CZ8420100000002500728611. Nezapomeňte v rámci platby uvést název týmu a nick kapitána do poznámky při platbě, ať to pak jednoduše dohledáme.

  Jak se bude hrát? Vše bude záležet na počtu přihlášených týmů. Pravděpodobně tedy budeme hrát stylem 3x každý s každým. Prvních osm pak postoupí do play off (případně upravíme podle počtu přihlášených týmů), kde se bude hrát vždy na 2 vítězné zápasy. Co se týká otázky golmanů, hrát budeme i s nimi, tedy 4vs4 fakticky.

   Prostudujte si rovněž aktualizovaná pravidla a dobře promyslete sestavu týmu, během turnaje nebudeme dělat změny. Zapsat můžete maximálně 8 hráčů. V minulých sezónách toho bylo příliš a pak to dojde do absurdní fáze, kdy na začátku a pak konci turnaje hraje vlastně jiný tým. Tomu se hodláme vyvarovat.  

  Nyní pár věci na vysvětlenou pro začínající. 

   Jak se tento mód hraje? V hlavní nabídce vyberete World of CHEL. Tam je třeba mít již vytvořeného hráče a založený tým. Kapitán dále pozve svoje dva parťáky, stejně tak kapitán druhého týmu. Čtverečkem pak "Nastavení pro vytváření hry" a zde "Soukromá hra" a heslo třeba rehoc. Jakmile všichni spoluhráči v obou týmech dají "připraven", kapitání spustí hledání hry. Po pár vteřinách vás to spojí a zápas může začít. Nejde o nic složitého. 

   Jak dát ostatním vědět, kdy se sejdeme? Pro tento účel máme kalendář. To je taková vyšší dívší, kterou každý kapitán nezvládne. Musí se totiž domluvit s týmem, vyvěsit termíny, kdy bude jeho tým připraven na zápasy. Popřípadě si v kalendáři reservuje již vypsaný termín jiného týmu. Funkce "Kalendář" je nepostradatelná. Nově je zjednodušená a inovovaná. Konkrétní domluva pak u nás probíhá přes discord. Discord - webový chat může používat každý registrovaný hráč. Stěžejní je pro kapitány. Funguje i jako aplikace přes mobil, případně program v počítači. 

   Jak se zapisují výsledky?

- po zápase si vytvořte záznam - 2 screenshoty (statistiky + góly, pokud máte TV blízko compu není třeba)
- výsledek vkládá vítěz, poražený tým (kapitán) jej kontroluje a potvrzuje
- nejdříve se přihlaste na našem webu vpravo nahoře (kapitán)
- klikněte na ikonu "Zapsat zápas"
- vyberte správný zápas a klikněte na "odeslat"
- vyplňte tabulky s údaji o zápase a statistiky (komplet, jen neřešíme časy)
- odešlete soupeři
- v tuto chvíli soupeř potvrdí nebo opraví výsledek (nahoře v pravém rohu - "přijaté zápasy"(1))
- po potvrzení se vše zobrazí na webu a ve statistikách

   No a kdy se začne hrát? Záležet bude na kapitánech, jak rychle dokáží tým zapsat, vyplnit tabulku a poslat zápisné. Čím dříve tím lépe. Cílem je nabrat alespoň 10 - 20 týmů. 

  LOGO vašeho týmu - na stránce se můžete prezentovat vlastním logem svého týmu. Je třeba jej dodat ve formátu minimálně 500x500px (např. mailem se sestavou týmu nebo na discordu adminovi) nebo napsat, zde pod článek žádost, na našeho grafika (MidraCZEk), který Vám logo na žádost upraví logo "na míru". Není problém udělat stejné logo, jaké máte právě na dresu ve hře v NHL22.

 

Spoustu zábavy v duchu fair play přeje za admin team

Sir CHerokee

Počet komentářů: 3 Přidat komentář Zobrazit celý článek

Online uživatelé

Kalendář
JohnyTwitch (NHL)
17. 6. 2022 13:30 - 20:00 (UTC)

Vlož / rezervuj Návod
Info
 

NHL: probíhá základní část
3vs3: probíhá Play Off
Europe: Konec sezóny
HUT: probíhá základní část

 
Limity

1. Napomenutí NHL

 

1. Napomenutí Europe


 

Odkazy

Návštěvnost

TOPlist

Pro adminy